Mistrzostwa Polski na rolkach

Sport w regionie.

Postautor: roll » 18 maja 2016, o 08:49

....jakoś nie było reklamy ze sa mistrzostwa na stadionie ale film znalazlemm https://youtu.be/-1Cxt2mB_2o
Na górę

Postautor: PISton » 20 maja 2016, o 21:47

bo to sport dla wybranych...
dofinansowania, układy z UM , klasy rolkowe itp...
super montaż nawet muza się zacina, niczym prawie moja ręka jak to oglądałem:D wiem że nie jest to pro montaż ale skoro stać kogoś na 2 tory... to niech zainwestuje w reklamę bo słusznie zauważono że nie było nagłośnione . WSTYD. mówiąc delikatnie zrobione na "odpier.." resztę dodajcie w głowie,
powieszenie banerów i od cała atrakcja na torze... żal , i to za moje podatki do jasnej ANIELKI!



niech te dzieci jeżdżą , chwała im za to , przynajmniej zwiedzą trochę na wyjazdach bo poza tym nie widzę w tym NIC.
Na górę

Postautor: PISton » 20 maja 2016, o 21:54

dodam że rozwala mnie to że tory oznaczone, asfalcik cacy barierki latarenki, i uwaga wisienka na torcie KONTENERY niczym dla uchodźców :D ja pierd le, to jak robiono projekt to nie można było postawić budynku z toaletami itp, oraz większej trybuny? bo ta co jest to żal ściska,

Mogliby chociażby zrobić jakieś uniwersalne miejsce za nasze pieniądze, a tak jak nie jeździsz na rolach to wypier j ! , bo wszelkim innym środkiem lokomocji to nie wolno... :D IDIOCI.
Na górę

Postautor: PiSton » 2 cze 2016, o 14:37

widzę że super montażysta jest specjalistą do spraw informatyki w gminie...

brawo Wfista informatykiem.

układy heh...
Na górę


Wróć do „Sport”