Wstyd na całą Europę

Sport w regionie.

Postautor: Gość » 24 sie 2016, o 07:11

Niestety, będzie wstyd na całą Europę. Awans Legii do Ligi Mistrzów to wielka sportowa porażka. Większość się cieszy z tego faktu, ale co dalej. Styl w jakim Legia grała jest żenujący. Czy taka ma być wizytówka polskiej piłki? Jedyny pozytyw to pieniądze, jakie zainkasowali, i tyle...
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2016, o 16:28

Sprawdziły się przypuszczenia. Oczywiście nie mam z tego tytułu żadnej satysfakcji. Nadzieja gdzieś jednak była. Niestety nasza piłka to dno. Najgorsze było przerażenie w oczach Legionistów. Co będzie z Realem?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2016, o 09:44

Po meczu z Realem pochylam głowę tak nisko jak tylko potrafię przed drużyną Legii. Przede wszystkim jednak przed nowym trenerem, wielkie gratulacje. To była wspaniała, waleczna drużyna i to cieszyło najbardziej, wynik był już wisienką na torcie. Brawo Legia za ten mecz. Dzisiaj Borussia i nie chodzi tylko o dobry wynik. Najważniejsza będzie postawa na boisku całej drużyny razem z trenerem. Życzę powodzenia, chociaż realizm także należy zachować.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2016, o 08:31

Mimo porażki i hokejowego wyniku fajny mecz Borussia Legia.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2016, o 17:32

No i co wstydu nie było mimo wszystko pograli
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2016, o 10:08

Wstydu nie było, wręcz było na co popatrzeć. Dzisiaj Lizbona. Przy ambicji Legii jaką ostatnio pokazuje może być dobry mecz. Tyle ze chyba trudniejszy niż z Realem u siebie. Real przyjechał jako pany do kopciuszka i to ich zgubiło, Lizbona już wie, że Legii należy się obawiać i to ich może zmobilizować. Teraz jednak widać że Legia nie powinna tanio oddać skóry, a może nawet będzie pierwsze zwycięstwo w historii?
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2016, o 08:42

Wielkie brawa za wynik i sukces dla Legii. Nie jest to piłka marzeń, ale może to dobry początek. Na szczęście po zmianie trenera wstydu na całą Europę nie było. Brawo.
Na górę

Postautor: ToSzuk » 8 gru 2016, o 22:32

No i co autorze? Wstyd? Legia jest lepsza od 8 zespołów zdobyła 4 punkty wygrała mecz, zrezmisowała z Realem. Dziękuje dobranoc. Legia miała trudny start, ale jak widać praca Magiery jest widoczna teraz trzeba zabrać się za ligę gdzie to bardzo dobrze wygląda w porównaniu z tym co było i damy radę. Jakby ktoś szukał informacji o polskiej lidze to na portalu kibice.net macie w zasadzie wszystko odnośnie polskiej piłki w najwyższych ligach.
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2016, o 10:54

Oddaję honor wszystkim, których uraziłem. Rzeczywiście Legia podniosła się z kolan i zakończyła rozgrywki lepiej, niż ktokolwiek by przypuszczał. Nie oznacza to jednak, że początek był dobry. Awans do Ligi Mistrzów, mimo że to sukces, został osiągnięty w fatalnym stylu, pierwszy mecz to totalny blamaż, stąd uprawnione były narzekania. Gdyby nie zmiana trenera, byłoby nie jedno, ale podwójne dno piłkarskiej Legii. Do tego przypomnijmy sobie co się działo w lidze. Końcowy efekt cieszy, słabości jednak widać. Co by jednak nie powiedzieć, Legia niestety była najsłabszym zespołem grupy i to dla mnie nie ulega wątpliwości. Takiej defensywnej piłki po prostu nie lubię. Na dłuższą metę nie przyniesie to pozytywnych efektów. Ale na razie cieszy dalszy awans, mnie też. Grecja kiedyś była mistrzem Europy. Kto teraz pamięta o tej drużynie. To dowód, że gra destrukcyjna nie zapada w pamięć. Wszystkie liczące się marki europejskie grają piłkę opartą na technice, zespołową i ofensywną. Taką Legię chciałbym oglądać. Bardzo im będę kibicować na wiosnę.
Na górę

Postautor: vesna » 9 mar 2017, o 14:01

już niczego nie musimy się wstydzić bo chłopaki znacznie podnieśli swój poziom i możemy być z nich dumni.
Na górę


Wróć do „Sport”