Street Workout

Sport w regionie.

Postautor: saofan » 4 sty 2017, o 16:04

Cześć :) Poszukuje osób które ćwiczą street workout/kalistenika na terenie Tomaszowa Lubelskiego.
Jestem początkujący i chce zacząć swoją przygodę z tym pięknym sportem. W związku z tym mam pytanie : Kto zna jakieś dobre miejsce do ćwiczenia właśnie street workout ? Nie chodzi mi o jakiś typowy plac do tego bo wiem że nie ma, chodzi o drążek do podciągania i dwie rurki do dipów i wystarczy :)
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2019, o 13:42

Witam, polecam plac na terenie straży pożarnej. Tam jest drążek, drabinki i jeszcze jeden element do ćwiczeń.
Na górę

Postautor: Wobus » 28 kwie 2020, o 20:02

Cześć :) Poszukuje osób które ćwiczą street workout/kalistenika na terenie Tomaszowa Lubelskiego.
Jestem początkujący i chce zacząć swoją przygodę z tym pięknym sportem. W związku z tym mam pytanie : Kto zna jakieś dobre miejsce do ćwiczenia właśnie street workout ? Nie chodzi mi o jakiś typowy plac do tego bo wiem że nie ma, chodzi o drążek do podciągania i dwie rurki do dipów i wystarczy :)
Trochę spóźniony ale jeśli to czytasz to jest maly placyk przy Szkole podstawowej numer 2. Ja właśnie teraz jadę do tego miasteczka
Na górę


Wróć do „Sport”