Gdzie na ryby?

Sport w regionie.

Postautor: Gość » 14 cze 2003, o 11:22

Nie wiecie gdzie mozna w okolicach Tomaszowa polowic ryby bez karty wedkarskiej? Najlepiej jakies dzikie oczka wodne ?
Na górę

Postautor: Eol » 14 cze 2003, o 11:27

Pytanie bylo odemnie .. wyszlo anonimowo moze teraz bedzie lepiej. Naw wszelki wypadek === > Eol
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2003, o 00:03

ryby ,ryby... na pstragi w okolice susca....ale gdzi to nie powiem,a co z ciebie za wedkadz skoro karty nie chcesz miec?! WSTYDZ SIE!
Na górę

Postautor: Eol » 15 cze 2003, o 12:26

Nie wstydze sie. Uwazasz, z eposiadanie dowodu osobistego czyni czlowiekiem? Tak samo posiadanie karty wedkarskiej nei czyni wedkarzem. Lowilem dwadziesiacia lat bez karty wedkarskiej to tera zcoas zmieni ? Zreszta zawsze trzymalem sie regol przyzwoitosci. Teraz nie bede mial wyjscia ponoc jest ryba na tych stawach kolo Tomaszowa. Ale wyrobienie karty niestety trwa. A co do PRAWDZIWYCH wedkarzy/rybakow to jak bys zobaczyl co zrobili z gospodarka rybacka wna pojezierzu Drawskim w okolicach jeziora Pile i w nim samym to bys ich wszystkich zamknal do wiezienia (lapanie pradem cale brzegi co wiosne przez 6 lat) i ja bym Ci w tym pomogl :-)
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2003, o 00:46

A Ty drogi przedmowco uwarzasz sie za takiego humanitarnego wedkarza to chybe jestes swiadomy ze przez te wszystkie lata klusowales, bo nie wydaje mi sie zebys caly ten czas lapal na wodach nie nalezacych do PZW???????????? I nikt nikogo nie chce obrazac tylko jesli mowimy ze ktos klusuje pradem to najpierw spojrzmy na siebie.....
Na górę

Postautor: Eol » 27 cze 2003, o 12:45

No pewnie, ze jestem swiadomy ze lowilem na wodach PZW noi co z tego co to za klusowanie?. Przeciez napisalem, ze wiem ze to nielegalne. A bedziemy rozpatrywli humanitarnosc nalezenia do PZW ?:-) wg mnei rybom to wszystko jedno. Bardzo sie zdziwilem jakbylem maly ze trzeba miec jakies karty wedkarskie, ze wody i rzeki do kogos naleza. Humanitarny wedkarz jezeli humanizm oznacza ze ludzki to tak jestem czlowiekiem jestem humanitarny niekoniecznie humanista(co widac) :-) Pozdrawiam zyczac taaaaaakiej ryby
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2003, o 19:11

To jak pan mysli ci co placa skladki na zarybianie i potem nie moga nic zlowic bo ktos wszystko juz dawno wyja sa niehumanitarni a pan tak????
Na górę

Postautor: Eol » 2 lip 2003, o 00:53

A czy ja im tu lowie ryby? Tutaj dopiero chce zaczac jak widac z tego co wczesniej napisalem. Wiem jzu ze tylko w czwartki mozna pojsc do PZW w sprawie karty ... ppowoli powoli. I wciaz wracam do tematu. To nie ma nic wspolnego z HUMANITARNOSCIA! Z uczciwoscia jeno tak.
Na górę

Postautor: nirte » 2 maja 2016, o 18:19

dawno na nich nie bylem, z kilka lat, trzeba namówić kolegów :D
Na górę

Postautor: Marcin30 » 13 maja 2016, o 03:00

no niestety cały problem w tych pozowleniach na połów..
Na górę

Postautor: Befege » 14 gru 2016, o 09:27

Jedź w deszczu na nasze jeziorko polecam parasol wędkarski sobie kupić i posiedzieć tam parę godzin na pewno coś konkretnego złowisz ;) w deszczu biorą jak trzeba
Na górę

Postautor: Kingaar » 16 gru 2016, o 08:59

No ja lubię bardzo na rybki jeździć teraz się szybko ciemno robi to polecam do tego latarki wędkarskie dokupić aby się nie zgubić po ciemku :)
Na górę

Postautor: tutek » 6 sty 2017, o 15:42

A czy ktoś może doradzić jaki kupić kołowrotek? Mam bon na zakup w sklepie wędkarskim, ale tu wybór jest duży - https://www.bolw.pl/pl/c/Kolowrotki/74 a ja nie bardzo się jeszcze znam na sprzęcie. Ktoś pomoże w dokonaniu wyboru?
Na górę

Postautor: mimibet » 22 sty 2017, o 12:44

:panzielony:
Na górę

Postautor: mareky » 29 kwie 2023, o 21:02

Ja mam kołowrotek Shimano.Bardzo fajnie pasuje do wędki Catana.


Ostatnio przesunięty w górę 29 kwie 2023, o 21:02 przez: Anonymous.
Na górę


Wróć do „Sport”