Skatepark w TL

Sport w regionie.

Postautor: Gość » 2 lip 2003, o 16:19

Co byście powiedzieli na zrobienie skateparku w naszym mieście? myślę ze było by to coś co pozwoliłoby młodym ludziom z naszego miasta na oderwanie się od monotonnej codzienności! np. zamiast takiej BIEDRONki można by przerobić ten budynek na jakiś skatepark! myślę że przyniósłby on miastu duże dochody! a poza tym w biodronce i tak mało kto robi zakupY! Władze miasta pomyślcie o tym!
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2003, o 00:58

Obudź sie koleszko.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2003, o 15:15

ja chce skejtparka !!!!!!!!!!!!! Teraz w tl już się nieda nigdzie jeździć...Panowi policjanci (respekt) czepiają się za chodzenie z deskorolką po mieście.............
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2003, o 15:46

Anonymous pisze:Obudź sie koleszko.
:cry: :roll: :arrow: :idea: :roll: :twisted: :evil: :x :shock: :) :o :lol: 8) :P :twisted: :arrow:
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2003, o 19:58

I co niby te wszystkie buźki mają oznaczać?
Twój poziom intelektualny ?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2003, o 22:38

od kilku miesięcy śmigam na roleczkach ale nie ma co sie oszukiwać, że w tomaszowie nie ma możliwości ku temu aby rozwijać swoje umiejętność w jeździe agresywnej, a ten badziewiasty, nazywany przez wielu ''skate parkiem'' tor do jazdy na rolkach, w najmniejszym stopniu nie zaspokaja moich potrzeb, jest poprostu chałowaty!tomaszowcy hardocorowcy żądają skate parku z prawdziwego zdrarzenia!
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2003, o 11:00

Anonymous pisze:od kilku miesięcy śmigam na roleczkach ale nie ma co sie oszukiwać, że w tomaszowie nie ma możliwości ku temu aby rozwijać swoje umiejętność w jeździe agresywnej, a ten badziewiasty, nazywany przez wielu ''skate parkiem'' tor do jazdy na rolkach, w najmniejszym stopniu nie zaspokaja moich potrzeb, jest poprostu chałowaty!tomaszowcy hardocorowcy żądają skate parku z prawdziwego zdrarzenia!
...
stary poipieram Cie, lecz pamietaJCIe o tomaszowskich hardcorowych festyniarzach ktorzy zadaja agresywnego festynu !!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2003, o 12:55

i tu też postuluję o "mokre koszulki" i stuningowane maluchy....
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2003, o 18:14

ejj ludzie ja chce takiego skateparku ale biedrone moze zachowmy....nik chyba nie robi zakupóww ilder prince czy jak tam to sienazywa 8) 8) :)
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2003, o 23:22

a ja chcę drogi dla rowerówfff!, obwodnicy też chcę!, ( wtedy na Lwowskiej mogliby zrobić deptak...- byłoby to cool mieystse na presentację " towarów "- pasuje też do tematu "wizja Tomaszowa"
Na górę

Postautor: kOvAl » 9 paź 2003, o 19:49

Po pierwsze:w biedronce i w lider price duzo ludzi robi zakupy,bo sa to tanie sklepy-takie zawsze beda mialy zbyt.

Po drugie:jesli chcecie skate park,to nie ma problemu-zrobcie plan i kosztorys.Jesli wam sie nie odechce,to znajdzie sponsora (moze byc to miasto,moze byc prywaciarz)

Ale nie klnijcie na czym swiat stoi,ze nic sie nie dzieje,jak sami siedzicie na dupach i ciezko wam je podniesc z fotela. :evil:
Na górę

Postautor: Atest » 9 paź 2003, o 20:44

kOvAl pisze:Ale nie klnijcie na czym swiat stoi,ze nic sie nie dzieje,jak sami siedzicie na dupach i ciezko wam je podniesc z fotela. :evil:


Ale na tym właśnie polega mentalność wielu tzw. hiphopowców!
Szczególnie na tym pierwszym ;) A ja nie lubię czarnowidztwa.
Na górę

Postautor: email » 10 paź 2003, o 04:32

Anonymous pisze: to coś co pozwoliłoby młodym ludziom z naszego miasta na oderwanie się od monotonnej codzienności! np. zamiast takiej BIEDRONki można by przerobić ten budynek na jakiś skatepark! myślę że przyniósłby on miastu duże dochody! a poza tym w biodronce i tak mało kto robi zakupY! władze miasta pomyście o tym!

Moja mama tam robi zakupy moi koledzy tam pracuja takze wiesz mysle ze jestes malutka mroweczka w tomaszowskim mrowisku i nie masz zbyt duzych szans przebicia sie z takimi pomyslami chyba ze zastosujesz sie do rady moderatora kOvAla (odnosnie projektu i sponsorstwa)
Na górę


Wróć do „Sport”