TKS TOMASOVIA - Łada Biłgoraj DERBY!!!!

Sport w regionie.

Postautor: Gość » 21 sie 2006, o 09:38

Witam! Chciałbym zachęcic wszystkich, do przybycia na Stadion Miejski w Tomaszowie Lubelskim na mecz derbowy pomiędzy TKS TOMASOVIA, a Łada Biłgoraj!! Mecz odbedzie się 23.08.2006 tj. Środa o godzinie 17:00! Dziękuje pozdrawiam!
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2006, o 11:53

Wczoraj TKS wygrał 7:0! Jeżeli beda tak skutecznie grali, to warto przyjść!!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2006, o 10:59

Coś mały odzew...... Ja tam się wybieram może być ciekawie :wink:
Na górę

Postautor: Mathmi Thenthur » 22 sie 2006, o 11:52

Mnie rozśmieszył do bólu plakat jaki widziałem na mieście. Oczywiście wyraźnie zaznaczone kibice jakich innych drużyn odwiedzą nasze miasto ;) No i obowiązkowa zbiórka "fanów" Tomasovii w parku o 15.30. Widzę zapowiada się ciekawe widowisko "sportowe".
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2006, o 15:26

Mathmi Thenthur pisze:Mnie rozśmieszył do bólu plakat jaki widziałem na mieście. Oczywiście wyraźnie zaznaczone kibice jakich innych drużyn odwiedzą nasze miasto ;) No i obowiązkowa zbiórka "fanów" Tomasovii w parku o 15.30. Widzę zapowiada się ciekawe widowisko "sportowe".


Widzisz to jest tak: Jeżeli są kibice przyjezdni, to logiczne że kibicuja swojej druzynie, a wtedy My też dajemy z siebie wszystko. Ich doping + nasz doping! Cały mecz!! A jezeli chodzi o plakaty, to boli Cię to, że umiemy się jakoś zorganizowac??
Na górę

Postautor: Mathmi Thenthur » 23 sie 2006, o 09:34

Anonymous pisze:Widzisz to jest tak: Jeżeli są kibice przyjezdni, to logiczne że kibicuja swojej druzynie, a wtedy My też dajemy z siebie wszystko. Ich doping + nasz doping! Cały mecz!!


Tia, szczególnie, że przyjechać mają kibice nie tylko Łady. Ci ze Świdnika pewnie też przyjeżdżają, żeby swojej drużynie kibicować? ;)

A tak na boku, to ciekaw jestem co będziecie robili w parku przez godzinę przed meczem? Ćwiczyli pieśni i okrzyki, rozśpiewkę sobie zrobicie? :P

PS. Już pominę to, ze dla mnie fan powinien dawać z siebie na meczu wszystko niezależnie od tego, kto jeszcze jest na stadionie. W końcu dopingujesz zawodników, a nie popisujesz się przed innymi kibicami.
Na górę

Postautor: kp » 23 sie 2006, o 19:59

mecz był zajebisty pokazalismy tym [***] kto rzadzi i bardzo dobrze. tylko szkoda ze uciekli po meczu wtedy by zobaczyli blizej.
Na górę

Postautor: gosc » 23 sie 2006, o 21:21

kp pisze:mecz był zajebisty pokazalismy tym [***] kto rzadzi i bardzo dobrze. tylko szkoda ze uciekli po meczu wtedy by zobaczyli blizej.
Jaki wynik "derby"???
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2006, o 21:38

Wynik był 3-1. Proszę o obiektywną odpowiedź, czy nasi kibice znowu dostali bęcki od Łady. Pamiętam kiedyś jak nasi uciekali z własnego sektoru do lasu, tak ich Biłgoraj pogonił.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2006, o 08:07

Teraz to se piszcie! Trzebab było być i zobaczyć co się działo! A działo się i wczoraj nikt z na s nie uciekał :lol:
Na górę

Postautor: obiketyw » 27 sie 2006, o 14:33

jestem z TL i wiem że uciekaliśmy będe obiektywny ,chociaż interwencja przyjechała to i tak nam dupy złoili
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2006, o 00:43

To chyba na meczu nie byłes....... A uciekalismy to fakt, ale prze dziewczynami z prewencji........Nie wypowiadaj się jak nie masz pojecia o czym piszesz! PDK!
Na górę

Postautor: FanatykTKS » 5 wrz 2006, o 17:13

LUDZIE CO WY TU WYPISUJECIE ! WIĘKSZOŚC NAPINACZY MA PO 13 LAT A DO TEGO NIE BYŁO ICH NA MECZU ! NIKT NIE UCIEKAŁ A DZIEWCZYNY Z PREWENCJI NAWET NIE INTERWENIOWAŁY ! ŁADA OWSZEM BYŁA POGONIONA AUTOBUSU I Z TEGO PRZEDEWSZYSTKIM SIĘ CIESZE ! POZDRawiaM !
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2006, o 17:44

Hi everybody
My girlfriend is from your town and I hve just been to visit her over there.
The place is very nice and I`ve been to the stadium as well.
Is there a website about the football team or a place I can see their results or team picture?
You can contact me on email : karaivanov@abv.bg
Thank you very much
Hristo
Na górę

Postautor: BeAtka_:) » 6 gru 2006, o 13:48

TKS:D
Na górę


Wróć do „Sport”