ASG

Sport w regionie.

Postautor: Gość » 16 cze 2010, o 00:10

drodzy koledzy od ASG, speedball to nie wasze klameczki za 600zł tylko markery za 4000zł, pomijam cenę butli masek itp. wiec nie mówcie proszę że nasze markery są festynowe. Kto lubi biegać po lesie czy to w asg czy paintball to jego sprawa, do lasu można mieć byle co np tipp. Przewaga paintballa w lesie jest taka że czuć i widać że się dostało lub ktoś dostał, wiem wiem zdarzają się i "wycierusy" tak jak i w AGS cwaniaczki co się nie przyznają że dostali, chyba że jak mój kolega co dostał śrutem i mu został w brodzie :) Kto lubi militaria, moro, klasyczne splóffki to gania z ASG lub gra w TDLu. Kto ludzi szybką grę, grę fair (choćby dlatego że na polu do speeda jest minimum 6 sędziów na PLP), wszystko w jednym miejscu i możliwość wyjazdów na zawody to polecam PLP3 lub 5. Kto jednak woli być "strzelcem" to asg jest ciekawsze, taktyka itp. A najlepiej to trzeba spróbować jednego i drugiego i samemu ocenić co daje lepszą adrenalinę i zabawę.
Na górę

Postautor: majonez » 12 lis 2010, o 10:09

http://asgtomaszowlub.vacau.com/phpBB3/ jeszcze raz jeśli ktoś zainteresowany. Na początku można na wypożyczonej replice od nas :)
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2010, o 20:42

W asg śrutem się nie strzela. No to ja się zapytam czy jakaś grupa jest aktywna i ile osób ma?
Na górę

Postautor: Eolv » 23 gru 2010, o 08:30

jest aktywna

około 20 osób

informacje na linku dwa posty wyzej
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2010, o 23:46

Jeśli szukacie grupy, lub informacji, porad czy coś w tym stylu to piszcie na e-maila: kxelmccf@wp.pl
Na górę


Postautor: Gość » 2 lut 2012, o 22:58

ASG za 100zł :lol:, to zabawka, nie sprzęt. W miarę porządna broń krótka 600-700 zł, długa nawet 2000zł. Sam mam obecnie krótką replikę mojego ulubionego pistoletu FN.
Na górę

Postautor: Poeng » 2 kwie 2012, o 19:51

I za każdym razem spędziłem pół godziny , aby przeczytać tego bloga posty każdy dzień wraz z filiżanką kawy .
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2012, o 02:19

Czy jest w Tomaszowie jakaś strzelnica żeby można było postrzelać? Jakaś osoba która sie tym zajmuje???
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2016, o 18:49

ej bo ja byłbymtym zainteresowany
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2016, o 18:51

tylko kiedy??
Na górę

Postautor: UVTomasz » 18 sty 2016, o 11:31

Więcej emocji daje zwykły paintball - czuć że się było na wojnie :lol:
Na górę

Postautor: misiok » 19 sty 2016, o 20:49

Każdy może zrobić sobie swoją strzelnicę u siebie na działce
Na górę

Postautor: plasa » 11 sty 2017, o 21:38

noo powiem Ci że też wydaje mi się że paintball jest dużo lepszy, jak obserwowałem chłopaków z ASG to tak średnio. Tu jest dodatkowy efekt kulki z farbą, zabawnie jest.ASG traktują raczej schematycznie, tematycznie. Ja u siebie mam specjalną firmę co taki paintball organizują http://extremepaintball.pl/dorosli/ chyba wezmę chłopaków i się postrzelamy wtedy będę mógł wydać opinie rzeczową i konkretną xD
Na górę

Postautor: kerjiun » 14 lut 2017, o 22:10

tylko i wyłącznie paintball, sam nie byłem przekonany póki nie poszedłem pierwszy raz postrzelać. Polecam z całego serca poligon Active Hours w Prusach k. Krakowa, super militarny, oryginalny poligon i co najważniejsze- przygoda i żywioł- to jest właśnie paintball :) przesyłam linka pozdrawiam: https://active-hours.pl/
Na górę


Wróć do „Sport”