ASG

Sport w regionie.

Postautor: asg master » 15 cze 2009, o 19:28

ASG- http://pl.wikipedia.org/wiki/ASG
Jest to dyscyplina dopiero rozwijająca się w Polsce. W Tomaszowie zajmuje sie tym kilka osób (w tym ja). Jest to bardzo fajny, extremalny sport, dostarczający dużo adrenaliny i wielu emocji :]. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany tą zabawą odpisujcie, a wtedy organizowalibyśmy zabawy w tomaszowskich lasach ;]
Na górę

Postautor: fan asg » 16 cze 2009, o 14:56

zabawę tą można rozpocząc juz od kwoty 100zł (pistolet, okulary ochronne i zapas kulek) :)
Na górę

Postautor: fan asg » 16 cze 2009, o 18:04

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany mam do sprzedania dwa karabiny g36:

Zestaw zawiera:
-replika karabinu G36K
-magazynek
-celownik laserowy
-latarka taktyczna
-kolimator


Nazwa: H&K G36K
Producent: DE
Napęd: sprężynowy
Skala: 1:1
Wykonanie: tworzywo ABS + el. metalowe
Skuteczny zasięg strzału: 30-40 metrów
Energia strzału: 0,6J
HOP UP: Tak
Pojemność magazynka: 25 kulek
Tryb ognia: Pojedyńczy
Kolba: regulowana ,składana
Blokada spustu: Tak
Długość: 83 cm
Waga: 1550 g

Cena za komplet: 80zł, do odbioru na terenie Tomaszowa
pisać pod nr gg: 542829
Na górę

Postautor: fan asg » 17 cze 2009, o 19:02

Na górę

Postautor: Jojo » 19 lip 2009, o 15:09

Witam
Ja Tez Bym Sie Na To Pisał Ale Zbieram Kase Bo Nie CHce Jakies Repliki Za 80zł Tylko w Granicach 600zł Sama Bron Jak COs TO PIszcie NA gg CO i Jak

gg.996680

Pozdro
Na górę

Postautor: UrsiN » 20 lip 2009, o 18:27

Najpierw trzeba sie zorganizowac i zebrac bo tak jak ktos juz napisal zabawe mozna rozpoczac od 100 zł z samego gadania nic niebedzie moje gg 6423528 piszcie do mnie zrobimy spotkanie porozmawiamy na zywo i bedzie git pzdr . 8)
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2009, o 20:59

Nie lepszy speedball?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2009, o 23:33

Gość pisze:Nie lepszy speedball?

Albo kij Bejsbol :panzielony:
Na górę

Postautor: illuminatus » 15 wrz 2009, o 15:39

wyszło coś z tego asg?
Na górę

Postautor: Jojo » 11 paź 2009, o 13:32

Dobra Od Tego Miesiaca a dokładnie Konca Zaczynamy na Serio z Tym Leciec

Chetni Pisac Na gg 996680
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2009, o 22:50

Regularnie od 2 lat organizujemy strzelanki ASG w okolicach Tomaszowa 'Zabawe mozna zaczac od 100 pln :/' to zdanie akurat jest malo prawdziwe bedziesz strasznie obrywal majac spluwe ze 100 pln minimum to CM 028 tym mozna juz sie postrzelac za niewielkie pieniadze udalo mi sie jeden z 028 kupic za 200 pln nowka na allegro ale zazwyczaj kosztuja cos kolo 300 pln naprawde koledzy jesli macie jakies pytania lub jestescie powaznie zainteresowani udzialem w strzelankach ASG prosze o kontakt majonez1@yahoo.com lub gg 1797132
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2009, o 22:59

Jesli chodzi o speedball
Kazdy ma swoj gust
Speedball/paintball mala przestrzen bron wygladajaca jak gazrurka z elementami rury od odkurzacza ale widac gdzie sie trafilo :)
ASG bron czesto nie rozni sie od oryginału czasem trzeba naprawde dobrze sie przyjrzec
Tutaj zabawa czesto w lesie lub w budynkach(zielona/ czarna taktyka) na wiekszych dystansach (snajperki nawet do 100 m ) wada musisz grac z ludzmi ktorzy jak poczuja /zobacza/uslysza trafienie przyznaja sie od tego :) Cenowo ASG wychodzi prawie tak samo jak paintball uwierzcie nie bedziecie chcieli po pierwszej strzelance strzelac z odpustowych karabinkow żółtymi kulkami :)
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2009, o 00:12

asg master pisze:ASG- http://pl.wikipedia.org/wiki/ASG
Jest to dyscyplina dopiero rozwijająca się w Polsce. W Tomaszowie zajmuje sie tym kilka osób (w tym ja). Jest to bardzo fajny, extremalny sport, dostarczający dużo adrenaliny i wielu emocji :]. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany tą zabawą odpisujcie, a wtedy organizowalibyśmy zabawy w tomaszowskich lasach ;]


Bzdura ludzie ASG w tomaszowie już 15 lat istnieje.
dzieciaki myślicie że jak odgrzejecie starą zuppę to amerykę odkryliście.

15 lat temu juz w TL strzelaliśmy się z ASG
Na górę

Postautor: D0ny » 20 maja 2010, o 00:14

jezeli jest ktos zainteresowany ASG w Tomaszowie i okolicach to zapraszam na forum
http://asgtomaszowlub.vacau.com/phpBB3/ reszta informacji na forum pozdrawiam
Na górę

Postautor: ASG TOMASZOW LUBELSKI » 3 cze 2010, o 01:42

ASG TOMASZOW LUBELSKI
Na górę


Wróć do „Sport”