Tomasovia - klub kibica

Sport w regionie.

Postautor: Gość » 16 wrz 2003, o 23:29

Kochani!
Jak wszysycy wiedzą w naszym miasteczku istnieje klub sportowy "Tomasovia". Ostatnio na meczu piłki noznej naszej drużyny z Resovia Rzeszów porzyjechało kilkudziesięciu kibiców owej drużyny. Pośpiewali pomachali szalikami (co swoją drogą i tak nie pomogło). Zmierzam do tego że u nas w Tomaszowie NIE MA kibiców naszej drużyny! Widownia skałada się w 70% z podpitych dziadków z dużymi brzuchami! A gdzie są młodzi??? Może by tak stworzyć KLUB KIBICA TOMASOVII ??? Swoją drogą możnaby nieźle się przy tym zabawić... Czekam na wasze opinie.
Na górę

Postautor: pawlo » 17 wrz 2003, o 08:45

Nie do końca się z tobą zgodzę,piszesz,że Tomasovia nie ma kibiców,a to jest nieprawda gdyż frekwencja na naszych meczach jest bardzo duża.Według danych podanych na stronie http://www.90minut.pl Tomasovia pod względem frekwencjii jest wysoko w III lidze,więcej ludzi przychodzi na Koronę Kielce,Stal Rzeszów,mamy podobną frekwencje co Motor Lublin czy Stal S.W ,a więc miasta większe od Tomaszowa,a mniej ludzi niż u nas chodzi na Hetmana,Hutnika,Gornika Wieliczka,Proszowianke,Polonie Przemyśl,Wisłę II,Siarke,więc nie można mówić,że nie mamy kibiców.Z drugiej strony poziom kibicowania pozostawia wiele do życzenia,choć i tak jest o niebo lepiej niż poprzednio w III lidzę,nie słychać za wielu bluzg na trenera czy piłkarzy po przegranym meczu,kibice dziękują zawodnikom schodzącym z boiska.TAK POWINNO BYC NIEZALEZNIE OD WYNIKU.Masz jednak racje co do Klubu Kibica bardzo by sie przydał,ale do tego trzeba kilku ludzi którzy to zorganizują,to naprawdę nie jest jakieś wielkie wyzwanie,ja ze znajomymi myśleliśmy aby kilka lat temu zorganizowac klub kibica ale mimo dobrych chęci nic z tego nie wyszło.Teraz studjuje po za Tomaszowem wiec czasu za wiele nie mam,ale jeśli tylko taki klub powstanie służe pomocą w miarę mozliwosci.Myślę,że wielu kibiców Tomasovii wsparło by taki klub,nawet ci starsi,bo wiązało by się to napewno za jakimiś kosztami,np.flagi czy inne rzeczy ale myślę,że było by oki.Wypowiadajcie się na ten temat,moze uda sie cos zrobić!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: email » 17 wrz 2003, o 18:10

Tak jest pawlo ma racje nei mozna bluzgac pilkarzy i trenera kiedy przegrany mecz a kochac kiedy wygrany zawsze trzeba dziekowac bo tak robia prawdziwi kibice a co wogole do kibicowania ehhh dajcie spokoj Tomaszow ehhh szkoda az gadac
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2003, o 11:37

ej, a moze by sie zebrała jakaś grupka mlodych :) i razem poszła by na stadion :) Wrazenie by było piorunujące :) 8) :lol:
Na górę

Postautor: pawlo » 18 wrz 2003, o 13:00

Mozna by było,może od tego by sie zaczeło,bo takie gadanie na forum chyba nic nie pomożę.Na początku mozna by było zebrać zainteresowaną ekipę a póżniej obgadać coś o flagach,szalikach i innych rzeczach.Moim marzeniem jest zobaczyć mecz Tomasovii z oprawą z prawdziwego zdarzenia głośny doping,śpiewy,może jakieś racę.
Na górę

Postautor: pawlo » 18 wrz 2003, o 13:00

Mozna by było,może od tego by sie zaczeło,bo takie gadanie na forum chyba nic nie pomożę.Na początku mozna by było zebrać zainteresowaną ekipę a póżniej obgadać coś o flagach,szalikach i innych rzeczach.Moim marzeniem jest zobaczyć mecz Tomasovii z oprawą z prawdziwego zdarzenia głośny doping,śpiewy,może jakieś racę.Uważam też,że sam klub mógłby z jakąś inicjatywą wystąpić.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2003, o 18:55

Panowie nie ma co dyskutować trzeba się wziąć do roboty i utworzyć klub kibica Tomasovii jeszcze w tym sezonie, bo póżniej nic z tego nie wyjdzie.Proponuje żeby na najbliższy mecz ze Stalówką zebrać się i po kibicować naszemu klubwi. Na pewno znajdzie się kilku ochotników, którzy po kibicują. Ze Stalowej na pewno ktoś przyjedzie i będą chcieli zrobić zadymę.My natomiast możemy się zorganizować i pokazać im jak się kibicuje w III lidze.Ja jak zwykle będe na meczu i będe rzucał [***] na sędziego. zaóważycie mnie na pewno, będe się wyróżniał wśród kibiców TOMASOVII !!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2003, o 19:08

Anonymous pisze:Panowie nie ma co dyskutować trzeba się wziąć do roboty i utworzyć klub kibica Tomasovii jeszcze w tym sezonie, bo póżniej nic z tego nie wyjdzie.Proponuje żeby na najbliższy mecz ze Stalówką zebrać się i po kibicować naszemu klubwi. Na pewno znajdzie się kilku ochotników, którzy po kibicują. Ze Stalowej na pewno ktoś przyjedzie i będą chcieli zrobić zadymę.My natomiast możemy się zorganizować i pokazać im jak się kibicuje w III lidze.Ja jak zwykle będe na meczu i będe rzucał [***] na sędziego. zaóważycie mnie na pewno, będe się wyróżniał wśród kibiców TOMASOVII !!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2003, o 13:03

Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2003, o 14:25

Brak młynu na stadionie to plama
we wszystkich klubach 3 ligi są kluby kibiiica oczywiście tylko
nie tu .
kk ma nawet 4 ligowa granica L.K. i 5 ligowa Unia Hrubieszów,
która spadła z 4 ligi zdobywając aż 6 punktów
Tomaszów to może nie Lublin ani Zamość ale nie degradujmy
go roli wiosek takich jak Tarnawatka czy Susiec,
chyba nie jest ciężko co 2 tygodnie spotkać się na stadionie
i czasami pojechać na jakiś wyjazd żeby po kibicować naszym,
a więdz trzeba zebrać się w kupe zrobić zrzutę na jakieś flagi
i JAZDA !
Na górę

Postautor: Marco » 23 wrz 2003, o 08:57

Poza tym sądze że gdyby zebrała się grupa kibiców która zaczęła by dopingować nas zespół to sądzę że przyłączyli by się także starsi kibice, już wstawieni. Pamiętam kiedyś taką sytuację z poprzedniej edycji 3 ligi jak w zwycięskim meczu Tomasovii zaczął śpiewać cały stadion.
Na górę

Postautor: Atest » 23 wrz 2003, o 19:52

Marco pisze:już wstawieni

:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2003, o 21:54

Wszystko super, ale żeby to wypaliło to KTOŚ musi się tym zająć! Chętnie zrobiłbym to sam, ale jestem studentem. Na poczatku października jadę do Wawy, więc nie mogę. Może TEN KTOŚ poda swój nr gg lub maila ma którego ludzie zainteresowani tematem będą wysyłać sowje zgłoszenia. Można by to bardzo fajnie zorganizować, np. przed meczem rozdać ludziom kartki z różnymi tekstami, i w trakcie meczu każdy wiedziałby co ma śpiewać. Oczywiście do takich rzeczy potrzebne są nakłady finansowe. Myslę że nie byłoby problemu z tym bo nie są to duże pieniądze. Zrzutka załóżmy po 1zł i gotowe. Można by też przedstawić pomysł samemu klubowi. No to tyle ode mnie. Piszcie o tym myślicie.
Na górę

Postautor: email » 24 wrz 2003, o 23:53

Jestem ZAAAA ale z daleka nie mozna za wiele zrobic wiec jak wroce to pisze sie na klub kibica.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2003, o 12:53

jesytem za klubem kibica i mam kilku kumpli kktuży też chcieli by
brać wtym udział trzeba by się zebrać jeszcze przzed meczem z wisłą
żeby się zorganizować oczywiście trzeba poprosić o pomoc sam
zarząd TKS-u piszcie gdzie jak i kiedy możmy się zorganizować
[/i][/b]
Na górę


Wróć do „Sport”