Tomasovia-Stal Stalowa Wola

Sport w regionie.

Postautor: pawlo » 20 wrz 2003, o 10:11

Już w niedziele o 16.00,Tomasovia zagra kolejny mecz w III lidze.Sytuacja naszej drużyny w tabeli jest nienajlepsza i mimo,że gramy z drużyną która spadła z II ligi,a teraz zajmuje 3 miejsce w tabeli koniecznie trzeba ten mecz wygrać.Zapraszam do typowania wyniku,ja obstawiam wynik 2-1 dla Tomasovii.Wpisujcie swoje typy.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2003, o 12:18

1:4
Porażka Tomasovii!!!
Chyba. ze nasi znowu kupią sędziów jak w meczu z Resovią.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2003, o 13:03

twoja stara przekupia ruskich na bazarze
10:0 dla T.K.S.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2003, o 19:55

Będzie ciężko ze stalówką w końcu jest na 3 miejscu w tabeli. Myśle jednak że TOMASOVIA zmobilizuje się i wygra 3:2
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2003, o 11:26

Tylko zwycięstwo ja obstawiam wynik 3-1,ale będzie ciężko,zwycięstwo w tym meczu znacznie poprawi sytuacje naszej drużyny w tabeli,a do końca zostały nam już mecze<no moze oprócz Stali Rzeszów>,które można wygrać.
Na górę

Postautor: pawlo » 21 wrz 2003, o 18:31

O kurcze przed chwilą wróciłem z meczu,I połowa bardzo dobra ale w końcówce się bałem,żeby nie było takich jaj jak z Polonią Przemyśl,gdzie też mecz już był wygrany a daliśmy sobie wbić 2 bramki.Po wygranym meczu nienależy nikogo krytykować ale ja uważam,że nasza obrona nie jest zbyt pewna.Obok świetnych interwencjii nasi obrońcy popełniają straszne błędy.Jesli poprawimy ten element gry środek tabeli jest nasz,bo w ataku jest całkiem nieżle,mozna liczyć albo na Iwana,Koczona,Swiderka a pomoc też się prezentuje poprawnie.Teraz jest wyjazd do Czermna,Heko gra bardzo dobrze,ale nasi chłopcy muszą zrobić wszystko aby przywiesc jakieś punkty,bo narazie na wyjeżdzie zdobyliśmy 1 punkt.Aha na stronie http://www.90minut.pl jest tabela i wyniki naszej grupy,ciekawy serwis dla statystyków.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2003, o 19:24

pawlo pisze:... Aha na stronie http://www.90minut.pl jest tabela i wyniki naszej grupy,ciekawy serwis dla statystyków...


na stronach tomaszowskiego serwisu zaraz po meczu były wyniki i tabela :-)
sam się zdziwiłem - lepiej niż na stronach 90 minut :-)
Na górę

Postautor: pawlo » 21 wrz 2003, o 19:40

Oj,nie wchodziłem nawet aby sprawdzić,tylko szukałem w serwisie 90 minut,no super aktualne wyniki i tabela wreszcie sie cos ruszyło,nie trzeba już szukać aktualnej tabeli na innych serwisach,tak trzymać oby tak dalej!!!!!!!!!! aha pojawił sie doping na meczu,na razie taki troszkę nieśmiały,ale początki są zawsze trudne,i wierze,że z każdym meczem będzie lepiej Brawo!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: email » 22 wrz 2003, o 06:46

No slyszalem ze byl niezly doping ale jaki byl wynik bo jestem za daleko i nie wiem jak graja ale ciesze sie ze im wychodzi troszeczke lepiej.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2003, o 09:22

2:1, 2 bramki Daniela Koczona. Wiecie co, po tym meczu jestem przekonany że w 3 lidze można z każdym wygrać. Z wyjazdów to yłem tylko w Zamościu, ale na wszystkich meczach które widziałem(no może poza Koroną Kielce) graliśmy dobrze i wszystkie mecze mogliśmy wygrać. Zauważyłem że poziom 3 ligi jest znacznie słabszy niż to było kiedyś. Każdy nasz rywal (poza Koroną :D) preznetował się słabo. Przy lepszej skuteczności mogliśmy wygrać z Hutnikiem, Hetmanem, Polonią a może i Koroną ale Tomasovia nie podjeła walki. Wyjazdów do Proszowic i Wieliczki nie widziałem więc nie wiem.
Na górę

Postautor: kOvAl » 23 wrz 2003, o 23:06

Nie chodze na mecze(chociaz mieszkam kolo stadionu...)ale odnosnie "niepodjecia walki przez TKS z Korona"...

Przyklad Malysza pokazuje,jak wielkie znaczenie ma psychologia.Sadze,ze nie tylko z korona sa w stanie wygrac.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2003, o 00:00

Nie zgodzę się,że III liga jest w tym sezonie słaba,uważam,że jest najsilniejsza od kilku lat po pierwsze z tego powodu,że zmniejszono liczbę drużyn do 16,po zatym do III ligi spadły dwa zespoły które grały w II lidzę z duzymi tradycjami.Jest to liga bardzo wyrównana w której można wygrać z każdym i z każdym przegrać,nie ma już w tej lidzę słabeuszy z którymi przed meczem mozna dopisać sobie 3 punkty,takich jak np.Niedzwiedz w tamtym sezonie,zobaczcie jakie drużyny wyprzedza Tomasovia Sandecja<gdzie trenerem jest A.Nawałka nie tak dawno trener I druzyny Wisły Kraków>,Motor Lublin dawny I ligowiec,podobnie jak Siarka Tarnobrzeg którą też wyprzedzamy.Ale mimo wszystko można sie w tej lidzę utrzymać,żal straconych punktów w meczach z Polonią Przemysl i Hetmanem Zamosc.Tomasovia okazała sie lepsza od Resovii i Stali S.W,z którymi wygraliśmy.Postawa piłkarzy w tych meczach napewno cieszy.Przede wszystkim musimy wygrać do końca rundy mecze u siebie,gramy z Wisłą II,która nie będzie chyba zbyt wzmocniona piłkarzami z I drużyny która gra też mecz w ten dzień,póżniej jest Pogoń Staszów solidna druzyna ale z olbrzymimi problemami finansowymi,która pod koniec rundy może mieć poważne kłopoty,pózniej Siarka druzyna z tradycjami ale słaba w tym sezonie,jednak ewntualne zwycięstwa w tych meczach mogą się okazać niewystarczające jeśli nie zaczniemy przywozić punktów z wyjazdów,a na wyjazdach też mamy niezbyt trudne mecze,oprócz Stali Rzeszów.Tomasovia gra teraz mecz z Heko też z beniaminkiem III ligi,która jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem,malutka miejscowość, klub opierający sie na jednym sponsorze gra w tej lidze bardzo dobrze,na stronie http://www.heko.com.pl/heko-sport/ możecie znaleśc trochę informacjii o tym klubie po zatym polecam stronę http://www.motorlublin.prv.pl gdzie są linki do stron wszystkich klubów III ligi,nieraz wyniki live III ligi są na stronie http://republika.pl/herby123/.Ja chyba się wybiore na mecz do Czermna zobaczyć wyjazdową gre Tomasovii ,bo niestety nie mogłem być na Hetmanie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2003, o 00:05

Na górę

Postautor: email » 24 wrz 2003, o 16:48

No koval dal dobra rade wygrac mozna z kazdym ale nie przesadzajmy ze pierwszy sezon w lidze i wykosimy wszystkich, proces przygotowania i nastawienia psychologicznego trwa jaki czas ale o takim przygotowaniu naszych zawodnikow powinni pomyslec trenerzy i dzialacze naszego klubu
Na górę


Wróć do „Sport”