Skład Tomasovii

Sport w regionie.

Postautor: Marco » 23 wrz 2003, o 09:31

Jak sądzicie co należałoby zmienić w składzie TKS Tomasovii, na kogo należałoby postawić od początku kogo posadzić na ławie a komu podziękować. Czy sądzicie że Wieczerzak podejmuje prawidłowe decyzje. Moim zdaniem w meczu ze Stalą ze zmianami mógł trochę poczekać a nie 3 zmiany już na samym początku. Uważam że niepotrzebnie zdjął Paszkiewicz i Gęślę. Ja od razu zmieniłbym Świderka, który był zupełnie niewidoczny na Pogłodzńskiego i przesunąłbym Iwana na miejsce Świderka a Adasia do środka na miejsce Iwana.
Na dzień dzisiejszy najlepszy skład Tomasovii to
Waśkiewicz-Wachowicz, Łukaczyński(chociaż słaby punkt zespołu), Bilewicz-Gęśla, Misiewicz, Pogłodziński, Paszkiewicz, Wąsacz-Iwanicki, Koczon.

Świderka posadziłbym na ławie bo mimo że gra przyzwoicie to ma fatalną skuteczność, a od napastników wymaga się strzelania bramek.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2003, o 22:52

Ja uważam,że błędy popełniono w okresie przygotowawczym przed rundą przede wszystkim należało za wszelką cenę zostawić Piotrka Wasilewskiego,uważam,że był jednym z najlepszych piłkarzy i teraz brakuje nam jego efektownych i efektywnych akcjii prawą stroną,choć słyszałem też,że sam piłkarz nie chciał grać w Tomasovii,dziwne,że woli IV lige zamiast III ale to jego wybór.Po zatym wybór stopera nie udało się pozyskać Jarosława Czarnieckiego,który wybrał ofertę Hetmana Zamosc i jest tam najlepszym piłkarzem,któremu Hetman zawdzięcza wysokie miejsce w tabeli.Próbowano na tę pozycję G.Wilczoka i M.Lukaczyńskiego i wybór chyba był mimo wszystko dobry,widziałem Lukaczyńskiego w meczach kontrolnych i naprawdę grał znakomicie nie popełniając błędów,w lidzę niestety takie mu sie zdarzają,ale myślę,że teraz może być tylko lepiej,trzeba zwrócić uwagę,że nie przepracował całego okresu przygotowawczego i może dlatego zdarzają mu sie wpadki,ja nadal wierze,że niedługo będzie mocnym punktem drużyny.Jeśli chodzi o W.Montsko to temu piłkarzowi nalezy jeszcze dać szansę,napewno jest solidnym piłkarzem ale nie takim który może przesądzić o wyniku meczu.Na plus oceniam postawę J.Iwanickiego i S.Gesli,poprawnie prezentują się P.Waskiewicz,J.Paszkiwicz,K.Bilewicz,D.Koczon,J.Swiderek,gra dobrze a jesli zacznie wykorzystywać wszystkie sytuacje będzie oki,pozostali piłkarze prezentują przeciętny poziom.Mam nadzieję,że daną szanse wykorzystają A.Pogłodziński i A.Wąsacz bo dla nich to ostatni dzwonek aby cos osiągnąć a predyspozycję mają duże.Oglnie można powiedzieć,że w tym sezonie jest wielka szansa na utrzymanie ligi,bo wbrew moim obawom,nie jest ona taka silna,no może Korona Kielce jest po za zasięgiem z resztą drużyn można powalczyć o punkty.
Na górę

Postautor: email » 24 wrz 2003, o 16:44

Troche racji to w tym jest ale nie bede krytykowal posuniec trenera bo na pewno nie chcial bym stanac na jego miejscu i robic to co on.Uwazam ze mamy dobre chwile i jest OK, sledze posuniecia Tomasovi z zaciekawieniem
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2003, o 13:34

Nie zgodze sie z opinia z nalezy do pierwszego sladu wystawic Marka Misiewicza - chlopak niesteyty zapomnial ja ksie w pilke gra, popelnia takie bledy ze wola to o pomste do nieba. Braki a nawet brak umiejetnosci przyjecia pilki u tego zawodnika co przerazajace, ale na pewno nie trzeba od razu skreslac marka, nalezy mu sie odpoczynek, niech sie troche zregeneruje a wtedy na pewno bedzie wzmocnieniem tks-u. Uwazam takze ze mamy tylko jednego bramkarza, pepe jest coraz lepszy i bedzie z niego wiekszy pozytek, ale co sie stanie jesli zlapie kontuzje, czy jacek krawczyk jest przygotowany na gre w III lidze? obawiam sie ze nie. Nie przepracowal calego okresu przygotowawczego z druzyna i boje sie o to ze wrazie potrzeby zaiwedzie, obym byl zlym prorokiem!!! Jeszcze kwestia Lukaczynskiego - chlopak gral cudowne mecze w sparnigach i na tym sie skonczylo, to co wyprawia w meczach przechodzi ludzkie pojecie, jego wyprowadzanie pilki jest zagrozeniem dla naszej bramki, zrobil juz pare bramek dla przeciwnikow, musi sie chlopak skoncentrowac i uspokoic. Cieszt gra Andrzeja Wachowicza - pewny punkt obrony. Mam nadzieje ze coraz lepiej bedzie gral Bartek Cisek bo wole go ogladac niz :rekonwalescenta:)" Wasacza... to tyle

TKS ma duma i zyciem!!!!
Na górę

Postautor: email » 26 wrz 2003, o 04:14

Anonymous pisze:. Mam nadzieje ze coraz lepiej bedzie gral Bartek Cisek bo wole go ogladac niz :rekonwalescenta:)" Wasacza... to tyle


Artur tez jest za stary ale chyba jeszcze potrafi cos tam zamieszac hehhe nie chodzi mi o metlik jaki zrobi sobie sam ale o to ze cos tam przeciez umie ale to racja dac nowym troszeczke pograc musza sie ograc z liga beda mocniejsi pozniej i bardziej przygotowani na lige mowie to z doswadczenia przez pare lat gralem w II lidze w pilke reczna, wiec technika w starych ale spryt i swieza krew to tez sie liczy
Na górę


Wróć do „Sport”