Tomasovia-WisłaIIKraków

Sport w regionie.

Postautor: pawlo » 2 paź 2003, o 16:36

Już w sobotę do Tomaszowa zawitają rezerwy aktualnego mistrza Polski,zapraszam do typowania wyniku ja obstawiam zwycięstwo Tomasovii 3:1,dodawajcie swoje typy,napewno będzie to ciężki mecz ale też w sobotę Wisła gra z Widzewem i myślę,że rezerwy krakowskiego klubu nie przyjadą zbyt wzmocnione,to jest szansa dla Tomasovii.Myslę.że napewno nie przyjedzie Tomasz Frankowski,który grał w Zamościu,ale jego dobra gra w pucharze uefa i do tego uraz z Groclinem sprawią,że raczej w rezerwach nie zagra,podobnie jak Daniel Dubicki który grał przeciwko Motorowi.Ciekawe czy przyjadą bracia Brożkowie.Jeśli Wisła zagra w takim składzie jak w ostatnim meczu z Polonią Tomasovie stać na zwycięstwo,napewno Wiślacy postawią trudne warunki,ale będzie oki.Troszkę szkoda,że nie będzie można zobaczyć w Tomaszowie gwiazd ekstraklasy ale ważniejsze jest zwycięstwo naszego zespołu.
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2003, o 20:42

choc w czermnie mialo byc dobrze.
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2003, o 21:49

Pawełku jak chcesz zobaczyć gwiazdy z I ligi to wybierz się do Łęcznej, tylko wcześniej zrób rezerwację bo takich chętnych jest wielu. Podciągnij się z ortografii bo nie zdasz matury, albo ci ją anulują. :D
Na górę

Postautor: email » 3 paź 2003, o 00:10

Piekne optymistyczne podejscie do sytuacji chcialbym wytypowac rowniez tak optymistycznie jak ty ale moj typ to 2:1 dla Wisly (chce sie mylic) jak bedzie sie okaze :)
Na górę

Postautor: pawlo » 3 paź 2003, o 06:22

Na Górniku Leczna już byłem na meczu Dospelem Katowice,a zresztą byłem też na kilku meczach Legii Warszawa,chodziło mi o to,że fajnie było by zobaczyć tych zawodników na stadionie Tomasovii,aha o moją maturę się nie bój,już na szczęście mam ją za sobą.Trzymam kciuki aby tobie też się udało ją zdać :)
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2003, o 10:17

Stawiam jak zwykle tyllko i wyłącznie na siebie :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2003, o 10:51

nie ma się co spodziewać gwiazd jutro równiesz Wisła1 gra wyjazdowy
mecz z Widzewem do Tomaszowa przyjedzie kilku rezerwowych a
skład uzupełnią juniorzy jedyną gwiazdą jaką zawita do Tomaszowa
będzie sam trener Wisły2 jeśli chodzi o wynik
stawiam na 3:2 dla TKS oczywiście!
Na górę

Postautor: pawlo » 3 paź 2003, o 18:14

Gwiazd nie będzie,ale mało brakowało bo jak przeczytałem wczoraj na oficjalnej stronie Wisły,na mecz Wisły z Widzewem do kadry nie zostali włączeni wracający po kontuzjii Mauro Cantoro i Arkadiusz Głowacki i było prawdopodobne,że zagrają w rezerwach,jednak dzisiaj pojawiła się informacja,że obaj pojadą do Lodzi ale w meczu nie wystąpia.Mimo wszystko,rezerwy Wisły napewno postawią twarde wawrunki,w kadrze tego zespołu najstarszym piłkarzem jest bramkarz Michał Wróbel który ma 23 lata,reszta piłkarzy jest w przedziale wiekowym 17-22 lata,są to młodzi zdolni zawodnicy sciągnięci do Wisły z całej Polski,napewno więc należy się spodziewać,że zagrają z olbrzymią ambicją,determinacją.Ale ja i tak wierzę,że nasi wygrają<wynik 3-1>.Napewno trener Wisły II Antoni Szymanowski to najbardziej znana postać zespołu,w końcu to 2-krotny uczestnik mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich,należało by go przywitać dużymi brawami na stadionie Tomasovii.
Na górę

Postautor: DrEmInEm » 3 paź 2003, o 22:45

Yo, bardzo chcialem byc na tym meczu ale niestety studia pokrzyzowaly mi plany, jestem pewny ze tks wygra! wisla jest oczywiscie dobra druzyna, w koncu w pierwszej kolejce wygrala z kolpolterem kielce na wyjezdzie 0:1, ale nie powinna sprawic klopotow naszym grajkom! mam nadzieje ze bedzie to piekne i wysokie zwyciestwo, musimy wygraz zeby zachowac kontakt z srodkiem tabeli. Choc nie biedzie mnie na stadionie bede kibicowal chlopakom!!!! FORZA TKS
Na górę

Postautor: pawlo » 4 paź 2003, o 17:44

Brawo wielkie dzięki Tomasovio,wspaniały mecz,bylismy dzisiaj o niebo lepsi niż rezerwy mistrza Polski.Brawa należą się całej druzynie,ale moim zdaniem najlepszy był Piotr Waśkiewicz,który rozegrał wspaniały mecz,tak trzymać "Pepe".Piękna bramka Wachowicza,niezły doping na trybunach,orkiestra,naprawdę warto było wejść do III ligi i przeżywać takie emocje,jeszcze raz brawa dla całej dryzyny i trenera. :D
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2003, o 18:12

Dzieki chlopaki zajebisty wynik, nie wiem jak bylo na meczu bo nie bylem(nie noglem) ale z tego co mi opowiadali to mam czego zalowac, szkoda ze przepuscilem okazje do obejrzenia najlepszego meczu tks w III lidze w obecnym sezonie, teraz tylko trzeba przywiezc punkty z sacza i bedzie dobrze, forza tks, za toba caly tomaszow!!!!
Na górę


Wróć do „Sport”