Tomasovia - Wisła 2:0

Sport w regionie.

Postautor: Gość » 4 paź 2003, o 17:09

Tylko najwierniejsi kibice wierzyli na zwycięstwo naszego klubu. Nie przeliczyli się. Tomasovia pokonała Wisłę II Kraków 2:0 (1:0)
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2003, o 20:32

TT TKS Tomasovia Tak Jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tomasovia pany ,a Wisła cioty .Piękna brama Wachowicza!!!!Yeeeeeeeeeeeeee

Przyjdzcie jutro na mecz Tomasovi trampkarzy o godzinie 10:30 z Motorem Lublin dokopiemy im.



Zombek
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2003, o 20:33

Gratuluję zwyciestwa! Zrobiliscie dużdy krok w kierunku utrzymania. Mam nadzieje, że wyprzedzicie w tabeli Hetmana. Nawet nasz dawny zawodnik, Wachowicz się na coś przydał. Trzymam za Was kciuki. A co do meczu Hetman - Tomasovia to byłem na nim i byliście lepsi no ale hetmańcom się sfuksiło i wygrali. Ale jak to ktos kiedyś powiedział "głupi ma zawsze szczęście" Dobrze, że juz sie przełamaliscie i wygrywacie.
Moim zdaniem Nasza grupa III ligi jest najsilniejsza, Błękitni Stargard Szczeciński, który awansował w zeszłym sezonie do II ligi, w naszej grupie miałby kłopoty z utrzymaniem.
Zapraszam na http://www.ladalive.prv.pl
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2003, o 21:30

dobry mecz.. chyba najlepszy jaki bylismy swiadkami...
oby tak dalej...
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2003, o 21:36

masz racje, ale mecz byl naprawde dobry... i Ci z saksofonami/trabkami byli wszechobecni.. takich wiecej...
nawet sedziowie / z radomia/ w sumie dostosowali sie do poziomu i nie gwizdali glupich rzeczy... oby tak dalej...
dla mnie zawod: wasacz- mizeria
Na górę

Postautor: email » 4 paź 2003, o 23:47

Gratuluje szkoda ze nie moglem tego obejzec ale duze brawa dla zawodnikow no i dla wiernych kibicow przyznam szczerze ze zwatplem i typowalem 2:1 dla przeciwnikow ale jednak TKS ok tak trzymac :o
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2003, o 13:48

Brawo TKS mecz był super atmoswera terz typowałem 3:2 dla TKS
nie zawiodłem się zawsze wierzyłem i będe wierzył w TKS

koszary zawsze tam gdzie TKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2003, o 16:46

Tomasovia pany fasola jest skopany . fasolka ty debilu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! też się pisze a nie terz
Na górę

Postautor: email » 8 paź 2003, o 17:44

Anonymous pisze:koszary zawsze tam gdzie TKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to sprawa kontrowersyjna bo chodza jakies pogloski o zburzeniu tych budynkow ale jak na razie to nie da sie uniknac te koszary zasze tam gdzie tks hyhy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2003, o 12:41

zawsze i wszędzie Szympans kreaturą będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zawsze i wszędzie szympans wszy mieć będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
he he !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: email » 10 paź 2003, o 04:37

No ladny wierszyk Szympans, milo mi jestem email :wink:
Na górę


Wróć do „Sport”