Sandecja-Tomasovia

Sport w regionie.

Postautor: pawlo » 10 paź 2003, o 20:56

Jutro o 15 Tomasovia rozegra kolejny mecz o mistrzostwo III ligi,jak wiemy nasza druzyna zdobyła tylko 1 punkt na wyjezdzie,a do końca rundy zostały nam tylko 3 mecze wyjazdowe,w tym jeden ze Stalą Rzeszów która po dzisiejszym zwycięstwem nad Hetmanem Zamość została liderem tabeli,a więc w Rzeszowie będzie trudno o jakieś punkty.Dlatego Tomasovia musi coś zdobyć jakieś punkty w Nowym Sączu,najlepiej 3,ale to będzie trudne,Sandecja mimo iż zajmuje 14 miejsce w tabeli jest trudnym przeciwnikiem szczególnie u siebie,ma doświadczonego trenera A.Nawałkę.Zapraszam do typowania wyniku Tomasovii,ja obstawiam wynik remisowy 1:1 a więc i pierwszego gola Tomasovii na wyjezdzie,ale bardzo będę się cieszył jeśli mój typ się nie sprawdzi i Tomasovia sprawi niespodziankę i wygra ten mecz.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2003, o 13:53

Moj typ to 1:0 dla Tomasovii
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2003, o 14:26

W dzisiejszym meczu naszej III ligi Motor zremisował na wyjezdzie z Koroną Kielce 1:1.Tomasovia musi przynajmniej zremisowac,mój typ 0:0.
Na górę

Postautor: Mateusz » 11 paź 2003, o 17:11

Niestety - Tomasovia przegrała 0:2 :cry:
Na górę

Postautor: pawlo » 11 paź 2003, o 17:22

No niestety porażka,z tego co wiem Tomasovia zagrała dobry mecz,podobno fatalnie sedziował sędzia,w II połowie graliśmy w 10 po czerwonej kartce dla Andrzeja Wachowicza,ale napewno nie można zwalić na sędziego winy za porażkę i kolejny mecz na wyjezdzie bez gola.Naprawdę szkoda straconych punktów ale dzięki dobrej postawie na własnym boisku sytuacja w tabeli nie jest jeszcze taka najgorsza nie tracimy kontaktu ze środkiem tabeli.Całe szczęście,że narazie prowadzi reprezentacja Polski z Węgrami,Szwedzi remisują ale mam nadzieje,że wygrają z Lotwą,może chociaż awans Polski do meczów barażowych osłodzi porażke Tomasovii.
Na górę

Postautor: DrEmInEm » 12 paź 2003, o 18:37

I znowu TKS przegral! to robi sie smutne i zalosne, gdzie nie pojedziemy to dostaniemy po dupie! ja naprawde jestem kibicem na dobre i zle ale jestem juz na granicy wytrzymalosci, samym wygrywaniem na wlasnym stadionie nie damy rady zrobic punktow!! doo wczoraj sandecja nie wygrala meczu u siebie i akurat my przyjechalismy i musielismy przegrac, druga strona medalu to to ze sedzia ladnie drukowal ale to nie zmienia faktu ze powinnismy chociaz zremisowac. wierze ze juz w nastepnej kolejce meczow wyjazdwowych wreszcie zdobedziemy jakies punkty, choc bedzie graniczylo to z cudem bo jedziemy do lidera stali rzeszow, ale moze, trzeba wierzyc!!!!!!!!
Na górę


Wróć do „Sport”