Tomasovia - Pogoń Staszów 19 październik godz 14.00

Sport w regionie.

Postautor: DrEmInEm » 17 paź 2003, o 17:50

A wiec znowu nasz wewnetrzy totolotek, jaki wynik typujecie
Moj typ: 2:0!!!!!
Na górę

Postautor: Mateusz » 18 paź 2003, o 10:08

Ja także obstawiam na 2:0 dla Tomasovii :panzielony:
Na górę

Postautor: pawlo » 18 paź 2003, o 14:35

To będzie cholernie cieżki mecz,Pogoń to ograna druzyna na boiskach III ligi z bardzo doświadczonymi piłkarzami mającymi przeszłość I ligową np.Matyja,Kaczówka,ale Tomasovia aby nie stracić kontaktu z czołówką musi ten mecz wygrać,obawiam sie,że mecz może się zakończyć remisem,ale ja jednak mam nadzieję,że nasi wygrają po cięzkiej walce 2:1.Aha dzisiaj grają siatkarki o 17 z Siarką Tarnobrzeg,kto ma czas niech wpadnie na Tomasovie i wesprze nasze dziewczyny dopingiem.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2003, o 21:21

dziewczyny poplynely bez mydla..... mam nadzieje ze jutro wygramy 2:1
Na górę

Postautor: pawlo » 19 paź 2003, o 16:21

Niestety blamaż w meczu z Pogonią.Do przerwy jakoś jeszcze tam było,ale po przerwie Tomasovia zagrała fatalnie a goście ze Staszowa znakomicie wyprowadzali kontry i skończyło 1:4,przegrać można z każdym ale styl gry naszych piłkarzy w II połowie nie wymaga komentarza,zazwyczaj oglądam mecze do końca bez względu na wynik,ale dzisiaj wyszedłem ze stadionu gdy Pogoń prowadziła 3:0,nie dałem rady oglądać tego meczu do końca.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2003, o 19:07

To co pokazali dzisiaj nasi zawodnicy w meczu z Pogonią przeszło moje oczekiwania. Gdzie jest trener? Ten człowiek zwany "trenerem" potrafi jedynie opieprzać zawodników i nakładać jakieś dziwne kary. Nie ma pojęcia o taktyce. Dyrektor- buduje krytą trybunę dla siebie i swoich kolesi. Jeżeli ten człowiek dalej będzie rządził klubem ZAPOMNIJMY O III LIDZE W TOMASZOWIE.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2003, o 21:54

Zgadzam sie z ostatnią wypowiedzią,trener Tomasovii naprawdę nakłada głupie kary,raz słyszałem,że obciął pieniądze piłkarzowi za to,że jego zdaniem"specjalnie" nie strzela bramek i gra przeciwko niemu,co nie świadczy zbyt dobrze o trenerze naszej druzyny.Układ w tabeli sprawił,że Tomasovia nie jest jeszcze na dnie tabeli ale szybkimi krokami tam zmierza.Czekają nas teraz bardzo ciężkie mecze ze Stalą Rzeszów,Siarką Tarnobrzeg i Motorem Lublin i trzeba zrobić wszystko aby nie spędzić zimy na spadkowej pozycjii,a w przerwie władze naszego klubu powinny zastanowić sie co dalej,bo mimo słabej ostatnio formy naszych piłkarzy jest realna szansa na utrzymanie zespołu w III lidze i jeśli jej teraz nie wykorzystamy szybko może sie nie powtórzyć.A kryta trybuna to chyba nieporozumienie,choć może lepiej taka niż żadna.Po pierwsze może trzeba było zaczekać i zbudować trybunę na 2 stronie stadionu,przecież większosć kibiców tam właśnie siada,albo trzeba było przynajmniej zakryć całą trybunę od kortów,już widzę co się będzie działo jeśli będzie padał deszcz,przecież każdy będzie chciał siedzieć na krytej a tam będzie sie trudno dostać.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2003, o 10:54

Mecz ze Staszowem fatalny w wykonaniu naszych piłkarzy,jesli chodzi o trenera to dzisiaj podobno ma sie zebrać zarząd Tomasovii i ma zadecydować o losie trenera W.Wieczerzaka.Wydaje mi się,że powinien on jeszcze dostać szansę i poprowadzić druzynę w 3 ostatnich meczach rundy jesiennej,trzeba pamiętać po pierwsze o tym ile nasz klub zawdzięcza temu trenerowi,a po zatym odstawiając sentymenty,należy też pamiętać o tym,że zwolnienie trenera niewiele teraz pomoże,a może wprowadzić wiele nerwowości i chaosu.Myśle,że zarząd powinien postawić ultimatum trenerowi np.zdobycie 6,ewentualnie 4 punktów w tych ostatnich meczach zapewni trenerowi pozostanie na stanowisku,a jest to cel realny,ze Stalą Rzeszów będzie ciężko chociażby o 1 punkt,ale w meczach z Siarką u siebie i Motorem na wyjeżdzie można będzie walczyć o 3 punkty,ewentualnie w Lublinie o 1 punkt.Zdobycie 6 punktów sprawi,że Tomasovia z 17 punktami spokojnie będzie mogła przygotowywać się do rundy wiosennej.Jakie jest wasze zdanie na temat trenera Wieczerzaka.Powinien zostać czy odejść???????????
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2003, o 00:40

Zostawcie Wieczerzaka, czepcie sie gwiazdorow, ktorzy nie potrafia realizowac zalozeniem taktycznych trenera. Najprosciej wypiepszyc trenera, a zawodnicy co cacy i wogole to oni graja i sa odpowiedzialnie za wyniki, trener Wieczerzak przygtotowal zespl dobrze, brakow kondycyhnych zadnych nie widze, wyszkolenie techniczne zalezy od zawodnika. Swiderek nie strzela bramek bo Wieczerzak go zle trenuje tylko dlatego ze jest nieskuteczny a na to nawet najlepszy trener swiata nie poradzi nic!!! Panie Wieslawie Jestem Z Panem!!!!
Na górę


Wróć do „Sport”