Bilard - klub

Sport w regionie.

Postautor: Snook » 3 sty 2011, o 11:32

Witam. Od kilku lat interesuję się bilardem i jego odmianami i też chodzę do miejscowych barow które są wyposażone w stoły.
A więc przejdę do rzeczy. Jak myślicie czy w naszym mieście można by było utworzyć sekcję bilarda? Czy znalazło by sie kilku chętnych zapaleńców? Może jakiś trener? W sumie jeśli by takie cos wypaliło (Daj Boże :)) Można by wspólnymi siłami wynająć jakąś salkę i zakupić stół, może dwa ( cena od 600 w górę z średniaka) a w przyszłości angażować się w turnieje w Polsce. Może się to wydawać mało realne ale na pewno jest to mozliwe.
Co o tym sądzicie? Czy są może jacyś chętni ?
Na górę

Postautor: DANI » 3 sty 2011, o 13:48

Bardzo dobry pomysł. Niech sie jeszcze zgłosi parę osób i można cos działać w tym temacie ponieważ w TL nie ma za bardzo gdzie zagrać (normalnie) w bilarda.
Na górę

Postautor: artek » 3 sty 2011, o 14:43

popieram bądzmy w kontakcie
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2011, o 16:21

Dobry pomysł!
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2011, o 17:07

pomysł dobry do dzieła !!
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2011, o 22:13

Również popieram! Oprócz bilarda, bardzo chętnie pograłbym w snookera. Choć nie mieszkam obecnie w Tomaszowie, bardzo chetnie w wolnej chwili od nauki przyjechałbym i pograł ;)
Na górę

Postautor: Snook » 4 sty 2011, o 10:21

No to świetnie, że jest już kilku chętnych. A co do Snookera to byłby szczyt marzeń już, tyle że stół i przybory są potężnie drogie, także na początek zaproponowałem bilarda :)
Więc skoro już nas kilku jest i ja ze swojej strony też załatwię parę osób proponuję pomyśleć o jakiejś lokalizacji takowego klubu.
Ogólnie możecie pisać do mnie na gg: 6032413 (zawsze niewidoczny) to wspólnymi siłami na pewno coś wymyślimy. Bo jak już wyżej pisałem, najważniejsze jest miejsce, a stoły to już tylko kwestia składki i dobrego doboru.
Na górę

Postautor: Rogowe Kopce » 6 lut 2011, o 09:48

Stól i przybory są gotowe na stadninie koni Rogowe Kopce. Chętnych zapraszam do obejżenia i możemy ruszać.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2011, o 11:03

Rogowe Kopce pisze:Stól i przybory są gotowe na stadninie koni Rogowe Kopce. Chętnych zapraszam do obejżenia i możemy ruszać.




z tym popier... właścicielem to ja bardzo dziękuje za Rogowe Kopce. pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2011, o 14:18

Ja z braku czasu na wyjście i brak dobrych klubów najczęściej gram tutaj http://qplaygames.gry.pl/games/8ball.htm#content , jeśli jest ktoś chętny to zapraszam. Mój nick to robert_tl
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2011, o 08:58

Ok, po pierwsze na stole za 600zł to możesz najwyżej zrobić stół szwedzki ;) Żeby zagrać z snookera, 8mkę itp to stół co najmniej rozmiar 8 z płytą marmurową i szybkie sukno. Jak chcecie zobaczyć jak to mniej więcej ma wyglądać i zobaczyć jak ludzie grają to zapraszam w każdy wtorek w klubu Metro "pod łukaszem" w Zamościu. Grają tam naprawdę dobre osoby z Zamościa, Lublina, Biłgoraja. Grają od 20tej do około 4 w nocy. Znajomy ma dobry stół w domu do sprzedania bo się przeprowadza. Jak będziecie zainteresowani to piszcie.
Na górę

Postautor: Gos111 » 15 sty 2014, o 14:02

a tak dla zabawy to gdzie można po grać ? słyszałem ze jest stół do bilarda w jakimś hotspocie ? nie wiecie gdzie to jest ?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2014, o 16:37

Gos111 pisze:a tak dla zabawy to gdzie można po grać ? słyszałem ze jest stół do bilarda w jakimś hotspocie ? nie wiecie gdzie to jest ?

Nie wiem gdzie,ale na kręgielni w antku mają stół,ale fakt przydałby się do snookera.
Na górę


Wróć do „Sport”