Tenis stołowy

Sport w regionie.

Postautor: gosc232 » 15 mar 2013, o 22:13

a czy wiadomo kiedy będą zawody powiatowe na hali LO?
Na górę

Postautor: MirekD » 24 maja 2013, o 01:57

Gratulacje dla trenera TUKS "Sokół Mechanik".
Tylko zmiany organizacyjne lub przysłowiowe "trzęsienie ziemi" pozbawi drużynę z Mechanika utrzymania się w rozgrywkach II ligi. Zwłaszcza po pokonaniu naszych odwiecznych rywali z Biłgoraja /6 do 4/ szansa na kontynuację gry w tak wysokiej lidze jest coraz większa...i to mimo konieczności odległych wyjazdów "wspartych" żenująco małym dofinansowaniem z UM i SP.

Wszelkie informacje dotyczące rozgrywania turniejów tenisa stołowego dostępne są na stronie klubu: www.tenis-mechanik.pl.tl

Od wielu lat na hali LO /aktualnie ZS nr 1/ rozgrywane są amatorskie turnieje tenisa na wiosnę i jesienią.
Na górę

Postautor: MirekD » 17 gru 2014, o 00:39

Zapraszam na kolejną edycję Amatorskiej Ligi tenisa Stołowego /już VII/. Rozgrywki co czwartek od 18.00, szczegóły na stronie klubowej www.tenismechanik.pl.tl
Na górę

Postautor: kocopol » 17 gru 2014, o 16:02

Dzięki, jest jakieś wpisowe, czy zajęcia całkowicie darmowe?
Na górę

Postautor: MirekD » 20 gru 2014, o 00:50

Wpisowe i owszem, jest.... zgodnie z regulaminem przeznaczone na działalność klubu /puchary oraz dyplomy dla uczestników ligi, zakup piłeczek, koszty wyjazdu na turnieje /.
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2015, o 10:04

Witam,

w Międzywojewódzkiej Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego rywalizuje już 24 uczestników, w czwartek od 18.00 kolejny turniej.
Zapraszamy.
Na górę

Postautor: emde » 18 mar 2016, o 11:04

Zapraszamy na kolejny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty dla wszystkich chętnych.
10 kwietnia 2016 roku w hali Ogólniaka, szczegóły na stronie: http://www.tenis-mechanik.pl.tl
Na górę

Postautor: zmieno » 1 kwie 2016, o 00:20

Jestem w nim bardzo dobra, może zapiszę się do jakiegoś klubu!
Na górę

Postautor: myciu » 7 maja 2023, o 18:10

Ja już się zapisałem


Ostatnio przesunięty w górę 7 maja 2023, o 18:10 przez: Anonymous.
Na górę


Wróć do „Sport”