bieganie

Sport w regionie.

Postautor: Kemp » 5 lip 2016, o 12:59

Dobrze, trzeba dbać o siebie i cały czas do przodu :)
Na górę

Postautor: klara » 8 lip 2016, o 08:27

Z systematycznością czasem bywa niestety ciężko, bo trudno jest się do tego zmobilizować. Sama biegam od czasu do czasu po sobie to widzę.
Na górę

Postautor: jowkow » 16 lip 2016, o 16:37

Na początku obuwie nie musi być jakieś super drogie do biegania, ważne żeby biegać możliwe mniej po asfalcie, bo nogi wtedy się odbijają i bolą. Najfajniej się biega po lesie, zwykły dres jakieś adidasy i można zacząc, najpierw od 20 minut i zwiększać sukcesywnie. Jest masa portali na których można przeczytać o technikach biegania i interwałach, jest to temat rzeka tak naprawdę. Ja bardzo lubię założyć swój ulubiony dres i wieczorkiem się przebiec.
Na górę

Postautor: adelajda » 19 lip 2016, o 00:06

Kiedyś gdy trenowałem regularnie bieganie to jechałem kawałek samochodem i biegałem w okolicznych lasach. Jeśli nie miałem czasu pozostawała mi bieżnia, ew. bieganie po mieście.
Na górę

Postautor: roka » 27 lip 2016, o 20:01

Mój dziadek biega dalej maratony ale stawy jednak coś tam ubolewają. Dlatego jest teraz na suplementacji arthroblock forte. Chwali sobie ponieważ bieganie jest dla niego całym życiem , to kiedyś była jego praca ( był trenerem ) a teraz to jego hobby .
Na górę

Postautor: Dentris » 9 wrz 2016, o 13:18

Sam zacząłem ostatnio biegać dużo , praktycznie codziennie się staram, narazie wychodzi nieźle.
Na górę

Postautor: zbyniek » 20 paź 2016, o 11:52

W bieganiu najważniejszy jest rozsądek i konsekwencja. Znam wiele osób, które rzuciły się do biegania wprost z pracy przy biurku, i bardzo szybko zniechęciły się częstymi kontuzjami. Na początek wystarczy przebiec 2 km, potem 3,4 i wreszcie 5, czyli dystans, który jest idealny na poranną przebieżkę, ma małe ryzyko kontuzji i jest doskonały do podnoszenia swoich umiejętności biegowych.
Na górę

Postautor: vesna » 9 mar 2017, o 14:12

ja już miałam kilka podejść do biegania ale zawsze kończyło się to marnym skutkiem.
Na górę

Postautor: muppet » 15 mar 2017, o 09:04

Ja muszę w końcu zacząć biegać. Trzeba się porządnie zabrać za siebie.
Na górę

Postautor: DanielX » 9 cze 2017, o 22:15

Ja biegam średnio co 2 dzień siwa dolina albo Rogóźno ;-) po godzince ;)
Na górę

Postautor: master81 » 29 cze 2017, o 13:06

Mam nadzieję, że uda się u nas w końcu coś zorganizować. ONICO Półmaraton Gdynia to był strzał w 10! Podróż jednak na drugi koniec Polski jest męcząca. Imprezę poprzedziły targi sportowe. Na stoisku firmy ONICO była ciekawa akcja. Za każdy przebiegnięty kilometr na bieżni firma przekazała 10 zł na Fundację ONICO, która pomaga dzieciom. Myślę, że i u nas byłoby wielu chętnych do biegania. Śledzę tutaj http://onico.pl/csr/ wydarzenia sponsorowane przez tą spółkę, ale póki co u nas chyba nic nie planują.
Na górę

Postautor: Icecool » 26 lip 2017, o 07:13

A może by tak zebrać jakaś grupkę osób które wolą wieczorkiem pobiegać niż siedzieć w domu przed tv. Chętne osoby niech się zgłaszają, można by było utworzyć nawet jakiś klub biegaczy amatorów jakie są w innych miastach, w grupie biega się lepiej.
Na górę

Postautor: Aga9 » 25 paź 2017, o 09:19

Witam
czy w Tomaszowie są organizowane jakieś biegi na 5 lub 10 km? Myślę o sezonie od wiosny do jesieni
Na górę

Postautor: muppet » 30 paź 2017, o 13:55

Nie słyszałam niestety o niczym takim. Chyba biegi nie są organizowane.
Na górę

Postautor: eradsu » 28 lis 2017, o 11:27

Jak tylko mogę to biegam, jak najwięcej i jak najdłużej, by utrzymać kondycję, bo w pracy muszę siedzieć przez 8 godzin.

_____________________________
Polecam umowa kupna sprzedaży samochodu - sprawdź
Na górę


Wróć do „Sport”