Regeneracja Polerowanie Lamp Kloszy Reflektorów Samochodowych ŻÓŁTE ZMATOWIAŁE ITD...

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Gość » 13 sie 2024, o 16:28

https://www.olx.pl/d/oferta/regeneracja-polerowanie-lampkloszy-reflektorow-samochodowych-zolte-mat-CID4371-IDI7y4Q.html. Link do ogłoszenia. nr tel 727 305 306
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2024, o 21:01

A szybę w samochodzie da radę wypolerować?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2024, o 08:58

Szyby też się poleruje.....
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2025, o 04:52

Czołem,a da radę w E46 z tyłu wypolerować ten wypłowiały plastik na tylnych lampach??? Wszyscy piszą z zapytaniami to i ja napisałem,zresztą forum, Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2025, o 14:01

Można go wypolerować oraz jak będzie taka potrzeba to położyć lakier i będzie ładny połysk, proszę dzwonić 727 305 306 ewentualnie wejść na moje ogłoszenie https://www.olx.pl/d/oferta/regeneracja-polerowanie-lampkloszy-reflektorow-samochodowych-zolte-mat-CID4371-IDI7y4Q.html
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2025, o 09:22

A elementy takie jak plastiki wokół szyb czy na zderzakach niklowane czy chromowane nie wiem jak to się fachowo nazywa ,ale wyczyści ???bo takie jakieś bladziutkie
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2025, o 23:38

jak coś to zapraszam do kontaktu telefonicznego 727 305 306
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2025, o 10:09

A ja mam takie pytanie z innej beczki, a owiewkę w skuterze Aprilia się wypoleruje bo są rysy??? Wiem że numer podany ale jak już ktoś pisze to się dołączę do tematu.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2025, o 09:03

A rozklei i wklei Pan klosz bo parują i są nieszczelne a auto pierwszej młodości nie jest
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2025, o 20:16

Tak proszę dzwonić 727 305 306
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2025, o 18:20

Podpinam się z zapytaniem , a taki klasyk jak Golf 4 99 rok , bo parę dni temu,przypierniczyl mnie się gościu na przeglądzie że lampy do wymiany albo coś z nimi zrobić , ale cudem podbił , auto jeździ dziur nie ma więc może jest jakiś sens coś z nimi zrobić i tak myślalam już kupić nowe ale czy jest sens
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2025, o 00:03

Proszę Dzwonić,bo rzadko tu zaglądam, nr telefonu ,727 305 306 ...
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2025, o 12:17

Link do ogłoszenia mojego https://www.olx.pl/d/oferta/regeneracja-polerowanie-lampkloszy-reflektorow-samochodowych-zolte-mat-CID4371-IDI7y4Q.html
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2026, o 20:25

A jak jest taka gruba rysa ? Bo wymieniali rozrząd i musieli cały przód rozkręcać bo nie ma dojścia w tym aucie, i panowie zrobili mi taka gruba rysie na lampie nie wiem czym to zrobione ale zrobili, i nie wiem czy to zrobi czy trzeba druga lampę trochę mnie to irytuje no auto ma 6 lat .
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”