Wynajmę mieszkanie M4 ul.Traugutta

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: beapyda » 13 sie 2017, o 17:51

Do wynajęcia mieszkanie M4 w bloku na I piętrze przy ul. Traugutta (centrum).
750zł. + media. Tel.: 607 869 822
Na górę

Postautor: Cino » 14 sie 2017, o 21:22

A taniej sie nie da?
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2017, o 22:27

zapewne się da tylko się ludziom w d.u.p.a.c.h poprzewracało z kosztem wynajmu mieszkania!W Lublinie za taka samą cenę znajdziesz może nie w centrum no ale tam tak czy inaczej inny świat niż Tomaszów a ceny jednak dyktuje uczelnia i popyt a tu w Tomaszowie nie ma popytu a ceny w kosmos!
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2017, o 23:25

jaki cel miał twój komentarz ? Wymuszenie zmiany ceny ? Szukasz w ,, innym '' świecie taniego mieszkania ? Szukasz poklasku ? Skoro wiesz że taka cena w Lublinie i to w ,,lepszym '' świecie to po co twój umysł zajmuje się pipidówką ?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2017, o 08:43

jaki cel miał twój komentarz ? Wymuszenie zmiany ceny ? Szukasz w ,, innym '' świecie taniego mieszkania ? Szukasz poklasku ? Skoro wiesz że taka cena w Lublinie i to w ,,lepszym '' świecie to po co twój umysł zajmuje się pipidówką ?
Cel? W sumie żaden to było moje spostrzeżenie co do cen w małym i większym mieście.Na cenę nie wpłynę też fakt,zrobi to ,,popyt,, na wynajm.Ludzie tu mało zarabiają a wynajmujący myślą że najemca to dojna krowa?Co do lepszego miasta chodziło mi o większe perspektywy i większy wybór mieszkań,lepsze zarobki-skrót myślowy!No ale widzę właściciel się oburza bo ktoś wytyka mu dużą cenę-ma o co.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2017, o 20:26

jaki cel miał twój komentarz ? Wymuszenie zmiany ceny ? Szukasz w ,, innym '' świecie taniego mieszkania ? Szukasz poklasku ? Skoro wiesz że taka cena w Lublinie i to w ,,lepszym '' świecie to po co twój umysł zajmuje się pipidówką ?
Cel? W sumie żaden to było moje spostrzeżenie co do cen w małym i większym mieście.Na cenę nie wpłynę też fakt,zrobi to ,,popyt,, na wynajm.Ludzie tu mało zarabiają a wynajmujący myślą że najemca to dojna krowa?Co do lepszego miasta chodziło mi o większe perspektywy i większy wybór mieszkań,lepsze zarobki-skrót myślowy!No ale widzę właściciel się oburza bo ktoś wytyka mu dużą cenę-ma o co.
Jak komus sie robic nie chce to wszedzie bedzie dla niego zle i pipidowa. Moim zdaniem w tomaszowie mieszka sie super, tanio, bezpiecznie i jak sie ma dobra prace to mozna pozwolic sobie na wszystko a nie jak wiekszowc wyjechala do warszawy na studia, pracuja po 12 godz i to nie wystarcza od pierwszego do pierwszego a jak zjezdzaja do tomaszowa na weekend to graja cwaniakow i dlatego ludzie zaczynaja wracac do tl!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2017, o 08:27



Cel? W sumie żaden to było moje spostrzeżenie co do cen w małym i większym mieście.Na cenę nie wpłynę też fakt,zrobi to ,,popyt,, na wynajm.Ludzie tu mało zarabiają a wynajmujący myślą że najemca to dojna krowa?Co do lepszego miasta chodziło mi o większe perspektywy i większy wybór mieszkań,lepsze zarobki-skrót myślowy!No ale widzę właściciel się oburza bo ktoś wytyka mu dużą cenę-ma o co.
Jak komus sie robic nie chce to wszedzie bedzie dla niego zle i pipidowa. Moim zdaniem w tomaszowie mieszka sie super, tanio, bezpiecznie i jak sie ma dobra prace to mozna pozwolic sobie na wszystko a nie jak wiekszowc wyjechala do warszawy na studia, pracuja po 12 godz i to nie wystarcza od pierwszego do pierwszego a jak zjezdzaja do tomaszowa na weekend to graja cwaniakow i dlatego ludzie zaczynaja wracac do tl!!!!

właśnie jak się ma dobrą prace to nie chodzi się po stancjach tylko spłaca kredyt na własne mieszkanie! Jak tu pracujesz to albo za najniższą krajową albo na zlecenie lub w ogóle bez umowy!Chyba Ci się Tomaszów Lubelski pomylił z Mazowieckim :lol:
Na górę

Postautor: lincoln » 22 sie 2017, o 15:24

Witam, czy ogłoszenie nadal jest aktualne?
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”