Wymiana Wyświetlacza ktoś coś ?

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: jano44 » 22 sie 2017, o 08:01

Witam mam pytanie orientuje się ktoś gdzie w Tomaszowie albo w Zamościu wymienię wyświetlacz w xperi Z3,. W Tomaszowie w komisach pytałem ale tutaj jak wymieniają to tylko na oryginał także prawie nie opłacalne , sam moge kupić zamienik na allegro tylko go nie wymienie kiedys juz zmieniałem w lublinie ale nie opłaca mi sie jeździć do lublina.Jak byście mieli jakiś namiar to dajcie znać na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2017, o 09:06

Witam mam pytanie orientuje się ktoś gdzie w Tomaszowie albo w Zamościu wymienię wyświetlacz w xperi Z3,. W Tomaszowie w komisach pytałem ale tutaj jak wymieniają to tylko na oryginał także prawie nie opłacalne , sam moge kupić zamienik na allegro tylko go nie wymienie kiedys juz zmieniałem w lublinie ale nie opłaca mi sie jeździć do lublina.Jak byście mieli jakiś namiar to dajcie znać na forum.
Nie wiem czy to dobry pomysł dawać komuś telefon przecież może go uszkodzić bardziej np: odrywając chociażby taśmę od przycisku power.Po drugie sama wymiana w xperii nie jest aż tak łatwa.Jeżeli masz komuś dać telefon i miałby go uszkodzić to lepiej sam to zrób bynajmniej się czegoś nauczysz i będziesz mieć parę zloty w kieszeni bo nikt za psie pieniądze się tego nie podejmie.Tu masz filmik jak rozebrać i wymienić LCD w tym modelu: https://www.youtube.com/watch?v=cCY-WvGWKeA
Nie sugeruj się długością filmu,Tobie to zajmie spokojnie około 2h a może i dłużej jeżeli krok po kroku będziesz analizować film.Zaopatrz się w specjalny klej do wyświetlaczy i dobrą uszczelkę do klapki ewentualnie sklej ją tym klejem.Klej typu T-7000 jeden z najlepszych i ale wodoszczelny

A jeżeli chodzi o podróbkę wyświetlacza-kup droższą może będzie ,,pewniejsza,, chodź różnie z tym bywa

Pozdrawiam.Serwis z Tomaszowa 8)
Na górę

Postautor: adsad » 22 sie 2017, o 13:04

Wg mnie najlepiej kupic oryginal lub pojechac wlasnie do lublina, bo potem z takieg podroby moga być kłopoty i znowu trzeba kase wydac
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2017, o 14:30

Wg mnie najlepiej kupic oryginal lub pojechac wlasnie do lublina, bo potem z takieg podroby moga być kłopoty i znowu trzeba kase wydac
tak tak niech jedzie do Warszawy od razu bo tam inny świat i podrób nie wkładają:D Jak Ci mają sp...rzyć to zrobią to na miejscu ale bynajmniej możesz zareklamować to od razu.
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”