Samsung S7 - stan bardzo dobry POLECAM!

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: krzyst33 » 8 lis 2021, o 12:59

Witam,
Mam do sprzedania swój prywatny smartfon Samsung S7, model SM-G930F pochodzący z polskiej dystrybucji (XEO). Jestem jego jedynym właścicielem od zakupu w RTV Euro AGD. Telefon sprawuje się idealnie i jest to jedna z bardziej udanych flagowych „esek” od Samsunga. Ekran i plecki nie mają jakichkolwiek uszkodzeń, przez cały okres użytkowania telefon był noszony w etui od Spigena, a na froncie jest naklejona przez sklep RTV Euro AGD folia ochronna HD 9 Plus. Na zdjęciu widać, że folia jest nieco odklejona u dołu i u góry koło wskaźnika baterii, jednak mi to nie przeszkadzało bo nadal spełnia swoją funkcję i nowy właściciel podejmie decyzję czy ją zdjąć czy zachować. Na pewno nie są to żadne uszkodzenia ekranu.
Etui Spigen zostało wymienione ostatnio na nowe jakiś miesiąc temu (załączam zdjęcie faktury zakupu), także mały bonus dla nowego właściciela.
Stan telefonu określam jako bardzo dobry. Stan baterii dobry, pozostało około 75% sprawności. Spokojnie trzyma cały dzień bez większych szaleństw na FB.

Telefon jest wylogowany z konta google i przywrócony do ustawień fabrycznych. Można zacząć go używać od ręki. Kupujący otrzyma także paragon potwierdzający legalne nabycie urządzenia.

W skład zestawu wchodzi:
- smartfon Samsung S7,
- ładowarka z kablem usb,
- przejściówka USB,
- etui Spigen
- oryginalne pudełko (nr IMEI zgodny).
- paragon zakupu.

Polecam, bo telefon jest bardzo zadbany i jest bardzo udanym modelem tego producenta.
Istnieje możliwość negocjacji ceny. Telefon 663 504 594
Zdjęcia na OLX: https://www.olx.pl/d/oferta/samsung-s7-stan-bardzo-dobry-polecam-CID99-IDMq6Ag.html#e0b13e9c28
Na górę

Wróć do „Ogłoszenia”