Kondolencje

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Arik » 10 lis 2021, o 21:35

Kondolencje na FB. Co os będąca w żałobie ma na głowie czy żałobę czy FB? To jest sprawa indywidualna i takich spraw nie powinno się wywalać na forum klepsydry itp!!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2021, o 08:17

sam w rodzinie mam takich ,,debili,, co wstawiają świeczki, robią wpisy- wieczny odpoczynek... itp. idiotyzm się szerzy a ludzie myślą że takie zachowania to po prostu ,,taktowność,,. Ostatnio zginąż młody chłopak w okolicy Machnowa to ojciec jeszcze tego samego dnia wstawił na fb zdj i napisał że dziś zginą mój syn - normalnemu człowiekowi w takiej sytuacji nie w głowie FB i jakieś wpisy a tu proszę oznajmiamy światu że mamy tragedie niech ludzie piszą w końcu mamy dla nich newsa. Ludzka głupota i w takich sytuacjach daje o sobie znać
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2021, o 10:54

Czasami to jest jedyna droga aby dowiedzieć się o śmierci znajomego i móc uczestniczyć w ostatniej drodze, więc ja nie mam nic przeciwko. Nawet firmy pogrzebowe w ten sposób zawiadamiają ludzi.
Na górę

Postautor: Zara » 20 lis 2021, o 16:50

sam w rodzinie mam takich ,,debili,, co wstawiają świeczki, robią wpisy- wieczny odpoczynek... itp. idiotyzm się szerzy a ludzie myślą że takie zachowania to po prostu ,,taktowność,,. Ostatnio zginąż młody chłopak w okolicy Machnowa to ojciec jeszcze tego samego dnia wstawił na fb zdj i napisał że dziś zginą mój syn - normalnemu człowiekowi w takiej sytuacji nie w głowie FB i jakieś wpisy a tu proszę oznajmiamy światu że mamy tragedie niech ludzie piszą w końcu mamy dla nich newsa. Ludzka głupota i w takich sytuacjach daje o sobie znać
Racja! Kiedyś były klapsydry i kto chciał przyjąć był nie potrzebny był FB, tylko nie pojmuję ludzi w takiej tragedii siedzą na FB, wstawiają zdjęcia i odpisują na kondolencje, zenada
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2021, o 22:03

Nie każdy miłośnik fb chodzi obok kościoła. Czasami to jedyna droga przez, którą sie dowiadujemy, że ktoś umarł.
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2021, o 09:08

Nie każdy miłośnik fb chodzi obok kościoła. Czasami to jedyna droga przez, którą sie dowiadujemy, że ktoś umarł.
Źródło informacji jakim jest fb jest ok ale wpisy ludzi w komentarzach i sam fakt umieszczenia klepsydry w dniu śmierci bliskiej osoby jest bynajmniej dziwne żeby nie powiedzieć głupie. Czy ktoś z was widział na klepsydrach pod kościołem doczepiane karteczki z dopiskiem ,, wyrazy współczucia,, R.I.P , wieczny odpoczynek... ,, czy narysowaną świeczkę? Gdyby coś takiego miało miejsce na tablicy ogłoszeń to powiedzieli byście że ludzie są [***]..ni ale na FB już nie kole to tak w oczy że ludzie w komentarzach się modlą jak by Bóg miał neta i to widział :D
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”