Poznam młodszego

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Maria59 » 4 maja 2022, o 12:03

Witam, z tej strony Maria, lat 59, samotna, niezależna finansowo, szukam znajomości z młodszym meżczyzną i realnych randek. Odpowiadam tylko na wiadomości zmierzające do spotkania, napisz swój wiek, skąd jesteś i kiedy masz czas (ja jestem dyspozycyjna bez ograniczeń), reszta informacji jest zbędna - zaznaczam, że posiadam własne lokum. Proszę o kontakt telefoniczny 6.9.8.9.7.8.4.5.6, zdjęcia moge wysłąc MMS-em
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2022, o 14:40

Witam, z tej strony Maria, lat 59, samotna, niezależna finansowo, szukam znajomości z młodszym meżczyzną i realnych randek. Odpowiadam tylko na wiadomości zmierzające do spotkania, napisz swój wiek, skąd jesteś i kiedy masz czas (ja jestem dyspozycyjna bez ograniczeń), reszta informacji jest zbędna - zaznaczam, że posiadam własne lokum. Proszę o kontakt telefoniczny 6.9.8.9.7.8.4.5.6, zdjęcia moge wysłąc MMS-em

Hahahaha hahahaha hahahaha sms Premium. ha ha hahaha hahaha
Na górę

Postautor: Edek » 5 maja 2022, o 12:57

Gdzie ciebie spotkam?
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2022, o 17:53

Jestem zainteresowany spotkaniem z tobą, mam 40 lat.czy odpowiada Ci to?niestety jestem zajęty ,ale chętnie z tobą nawiąże kontakt. Napisz czy chcesz żebym się odezwał?
Na górę

Postautor: Mily50 » 8 sty 2023, o 21:31

Jestem zainteresowany ogłoszeniem.Baedzo chętnie cię poznam.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2023, o 18:40

Jak możemy się spotkać?podasz mi numer tel .czy wolisz jakoś odrazu bezpośrednio?
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”