Naprawa traktorka do koszenia trawy

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Gość » 4 cze 2022, o 20:15

Witam, potrzebuję naprawić traktorek do koszenia trawy. Czy orientuje się ktoś może kto w naszych okolicach zajmuje się takimi tematami? Słyszałem że w tartaku jakiś chłopaczek robi coś takiego. Ma ktoś wiedzę na ten temat? Fus może zajmuje się traktorkami albo listopadowa?
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2022, o 22:06

Witam, potrzebuję naprawić traktorek do koszenia trawy. Czy orientuje się ktoś może kto w naszych okolicach zajmuje się takimi tematami? Słyszałem że w tartaku jakiś chłopaczek robi coś takiego. Ma ktoś wiedzę na ten temat? Fus może zajmuje się traktorkami albo listopadowa?
Zapytaj na ul. Piekarskiej w STHILU bo to jest punk handlowo naprawczy serwisu w Jacni.
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2022, o 10:49

W STIHLu nie mają żadnych mechaników ani na piekarskiej ani u Necia pracownicy się zmieniaja co miesiąc i żaden nic nie umie. Jedynie jak kolega wyżej napisał Fus i na listopadowej u chłopaków proszę zapytać
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2022, o 16:14

Mój traktorek robił ten gość z tartaku. Jestem zadowolony w 100 procentach. Zna się, wie z czym ma do czynienia i robi sumiennie. Robił mi przegląd przez sezonem, wymieniał oleje w silniku i skrzyni. Traktor pracuje jak złoto. Oprócz mojego miał też inne traktorki do zrobienia więc chyba ma co robić i coś potrafi. Oprócz tego robi również kosiarki, piły i kosy. Polecam! 724 726 891 to jego numer telefonu gdyby ktoś potrzebował.
Na górę

Postautor: oko » 14 cze 2022, o 15:23

W ciągu sklepów przy lwowskiej naprzeciw szpitala jest serwis
Na górę

Postautor: Missiekk » 14 lip 2022, o 10:05

Polecam serwis w stihl na piekarskiej. Naprawiają prawie wszystko a co najważniejsze w dobrych cenach i skutecznie.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2022, o 09:20

Polecam serwis w stihl na piekarskiej. Naprawiają prawie wszystko a co najważniejsze w dobrych cenach i skutecznie.
Hahaha dobre
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2022, o 10:00

Hahaha dobre
Ale reklame sobie zrobił ...
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2022, o 09:21

Polecam serwis w stihl na piekarskiej. Naprawiają prawie wszystko a co najważniejsze w dobrych cenach i skutecznie.
No tak oni sobie zrobili
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”