Sprzedam drzewo

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Gość » 26 paź 2022, o 20:10

Sprzedam drzewo
Miękkie po 350zl za m3
Twarde po 540zlm3
Zżyny tartaczne 950zl za 5m3
Zżyny klocki 110 za 5 m3

Możliwość cięcia w klocki i porabanie
Możliwy transport

Kontakt 732717085
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2022, o 08:56

Drzewa to ja nie chcę , za dużo roboty , do ścięcia trzeba nająć pilarza , za duży koszt , interesowało by mnie drewno !
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2022, o 19:46

Drzewo już jest dawno ścięte I złożone ale jeżeli potrzebuje Pan/Pani drewno to zapraszam do kontaktu
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2022, o 07:01

Drzewo już jest dawno ścięte I złożone ale jeżeli potrzebuje Pan/Pani drewno to zapraszam do kontaktu
Aluzje nie kazdy zrozumie
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2022, o 07:26

Aluzje nie kazdy zrozumie

Normalny człowiek wie co jest do sprzedaży i jak jest zainteresowany to dzwoni.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2022, o 12:25

Aluzje nie kazdy zrozumie


Kiedy mówimy o całości rośliny możemy używać słowa drzewo, również w znaczeniu drzewa powalonego, złamanego (np. przez wiatr), ściętego przez człowieka. Kiedy mówimy o tkance drzewnej, mówimy o drewnie. Drewno nieobrobione w postaci pni (dłużyc, kłód) i gałęzi nazywamy w leśnictwie surowcem drzewnym.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2022, o 13:32

Kiedy mówimy o całości rośliny możemy używać słowa drzewo, również w znaczeniu drzewa powalonego, złamanego (np. przez wiatr), ściętego przez człowieka. Kiedy mówimy o tkance drzewnej, mówimy o drewnie. Drewno nieobrobione w postaci pni (dłużyc, kłód) i gałęzi nazywamy w leśnictwie surowcem drzewnym.

Ty walnij się, wiesz gdzie. Ja kupiłem drzewo pocięte na klocki i porąbane. A te twoje filozoficzne wywody włóż między bajki.
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”