Sprzedam brykiet na opał pali sie jak węgiel

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: TOMROL » 7 lis 2022, o 11:50

Sprzedam brykiet torfowy. Dostępne duże ilości. Idealnie nadaje się do spalania w piecach węglowych i na drewno. Brykiet spakowany w big bagi po ~900kg, pali się jak węgiel. Cena 1950 zł za tonę. Możliwy transport, Łaszczówka, ul. Wiejska 35 Kontakt 693868499 601057371
Film z paleniska: https://youtube.com/shorts/h9FXqrDO9FY?feature=share
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2022, o 21:28

Kiedyś tym paliłem. jest to alternatywa dla węgla który jest trudno dostępny. Brykiet musi być dobrej jakości, najlepszy był z Białorusi ale teraz to na pewno nie ma. Brykiet pali się całkiem nieźle, ma ciekawy zapach, jest sporo popiołu, ale jak ktoś ma ogród warto ten popiół wykorzystać, czysty ekologiczny nawóz. Co jeszcze. Ilościowo idzie więcej niż węgla, ale to zrozumiałe. Czy warto, myślę że warto spróbować. Mój znajomy pali już 11 lat na działce i nie narzekał, ale to było jak brykiet był po 400-600 zł. Kończę podsumowując. Warte uwagi i spróbowania ocena we własnym zakresie. Sam się jakisz czas temu zastanawiałem nad kupnem. Pozdrawiam
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”