ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 kwie 2024, o 18:31

Pani burmistrz w tej chwili wrzuciła post jak to planuje nikogo ze swoich znajomych nie zatrudniać.. a kuzyn do goku w kolejce
Ten konkurs został ogłoszony z błędami i niezgodnie z ustawą więc i tak jest do powtórki...
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2024, o 19:06

Ten konkurs został ogłoszony z błędami i niezgodnie z ustawą więc i tak jest do powtórki...
Nie spodziewała się że tak sobie tym zaszkodzi na koniec
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2024, o 19:29

Jej się wydaje, że każdy jest zakochany w niej i że jest niesamowita.?. Taka dziś dumna cukierki rozdawała, pewna wygranej😁, choć ja w tych bladych oczach i bladej przypudrowanej twarzy, z ciężkim przełknięciem śliny widzę strzępek nerwöw, uprzejmości i otwartości do ludzi trzeba się uczyć latami! Kiepsko didżej szkoli, marketing i ruchy ciała marnie opanowane. Trzeba tak było wyjść do ludzi pöł roku po wyborach na targ, nie teraz za głosami skomleć!
Na górę

Postautor: Grtfx » 16 kwie 2024, o 19:37

😟😟😟🤪🤪
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2024, o 19:48

Jej się wydaje, że każdy jest zakochany w niej i że jest niesamowita.?. Taka dziś dumna cukierki rozdawała, pewna wygranej😁, choć ja w tych bladych oczach i bladej przypudrowanej twarzy, z ciężkim przełknięciem śliny widzę strzępek nerwöw, uprzejmości i otwartości do ludzi trzeba się uczyć latami! Kiepsko didżej szkoli, marketing i ruchy ciała marnie opanowane. Trzeba tak było wyjść do ludzi pöł roku po wyborach na targ, nie teraz za głosami skomleć!
Warto było wydać 50 zł na cukierki i kupić parę głosów u moherów' obiecać że bedzie podwozka do lokalu aby tylko głosowali.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2024, o 20:18

Jej się wydaje, że każdy jest zakochany w niej i że jest niesamowita.?. Taka dziś dumna cukierki rozdawała, pewna wygranej😁, choć ja w tych bladych oczach i bladej przypudrowanej twarzy, z ciężkim przełknięciem śliny widzę strzępek nerwöw, uprzejmości i otwartości do ludzi trzeba się uczyć latami! Kiepsko didżej szkoli, marketing i ruchy ciała marnie opanowane. Trzeba tak było wyjść do ludzi pöł roku po wyborach na targ, nie teraz za głosami skomleć!
A jakieś dobre te cukierki rozdawała? Czy najtańsze, czekoladopodobne? Bo się nie załapałem...😢
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2024, o 20:49

Nieźle, niezle prywatne spacerki w czasie pracy.
Na górę

Postautor: user » 16 kwie 2024, o 22:00

Nieźle, niezle prywatne spacerki w czasie pracy.
Kim jest Burmistrz i co powinien posiadać. O tym mozna by pisac do rana.Wg mnie przede wszystkim nieposzlakowaną opinię, która oznacza,że danej osobie nie można zarzucić zachowań sprzecznych z normami MORALNYMI,etycznymi oraz prawnymi.Osoba ta ma być uczciwa,rzetelna,odpowiedzialna,lojalna,posiadać umiejętność przedkładania interesu publicznego nad prywatny,umiejętnie współpracować z ludźmi. To żadna sztuka otwierać szeroko buźkę,tupac noga,patrzeć z góry i puchnąć z dumy myśląc,jaką ja mam ,, władzę ".Wyborcy widzą i oceniają...
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2024, o 00:05

Nie można mówić o tej co ją tam wprowadziła i posadziła bo pani burmistrz nie pamięta kto ją tam zainstalował 🤣.
A któż to taki programista do instalowania osób na funkcje? Kto to taki sprytny?
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2024, o 06:57

Niech ci burmistrz odpowie choć ma pewnie amnezję w tych obszarach swojego "sukcesu". To nie jest burmistrz! To człowiek wybrany, ktöry oszukał praktycznie wszystkich.. te pięć lat to zmarnowany czas bez rozwoju gminy.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2024, o 07:51

Niech ci burmistrz odpowie choć ma pewnie amnezję w tych obszarach swojego "sukcesu". To nie jest burmistrz! To człowiek wybrany, ktöry oszukał praktycznie wszystkich.. te pięć lat to zmarnowany czas bez rozwoju gminy.
Ty to chyba cofnąłeś się 5 lat wstecz i mówisz o poprzednim burmistrzu 😆
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2024, o 07:52

A któż to taki programista do instalowania osób na funkcje? Kto to taki sprytny?
Toż to główny pisarz forumowy, miał zostać doradcą burmistrza , takie miał marzenia ale w porę pozbyli się jego. 😆😆😆Oj przewrotne to życie.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2024, o 08:46

Toż to główny pisarz forumowy, miał zostać doradcą burmistrza , takie miał marzenia ale w porę pozbyli się jego. 😆😆😆Oj przewrotne to życie.
[/Quake]B
Była doradcą ale zamarzyło się jej więcej i kopała dołki pod burmistrzowa i spadła ze stolka
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2024, o 09:03

Czego się boi P. Zająć że wchodzi w koalicję z Pawłowskim? Tylko ma głosy do tyłu bo pawłowski już był z girglem. Czy chcemy powrotu tych rządów? Chyba nie. Mięliśmy ich przez 12 lat. Było to niepotrzebne P. Zając. Tak jak i koalicja z pisem, co było do przewidzenia. Tylko dlaczego na ulotkach nie miał pan wpisu, ze jest pan z pisu a tylko popiera tego chudyge? No cóż Twój wybór. I twoja strata. Taka to transparentność, przejrzystość itd.......
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2024, o 09:16

Ludzie, głosujcie na osobę a nie spekulujecie kto z kim i przewidywania co może być, a doradcy burmistrz święci? Co każą to zrobi, co napiszą to przeczyta i ok
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”