ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 3 lip 2022, o 08:53

Ryży obwieścił gromko w Radomiu: "Wierzysz w Boga, nie będziesz głosował na PiS!" Oto objawił się fakt, że głupota i hipokryzja ryżego osiągnęła właśnie apogeum! Ta hipokryzja, ten cyrk, który objawia ten szpicel i lokaj unijnych urzędasów, jest tak niesmaczny, że należy współczuć tej tłuszczy, którą tam zgromadził. Przecież każda ta, głupio rozradowana gęba, ma sąsiadów, nie mówiąc już o krewniakach. Jak pokażą oczy po powrocie z tego żałosnego spędu pożytecznych idiotów, ale też aktywistów w terenie, którzy tak rządzą jak gównojad w warszawce?
No nie wierzę, żeby takie nieuki radziły sobie w terenie, realizując zasadę pro publico bono, skoro od lat byli szkoleni, by co się da, głabnąć, czyli ukraść.
Popatrzcie, jak rządzi się idol PO w Warszawie. Nie rozlicza się z dotacji rządowych, ma w nosie realizację zapowiadanych inwestycji - i wszystko gra. Warszawiacy zadowoleni, gównojad osiąga najwyższe notowania w sądażach, mimo, że jak już coś musi kupić, zawsze kupuje za granicą, jak np. tramwaje.
I oni chcą rządzić! Te nieuki, szpicle, lokaje obcych bez godności i dumy, bo przyznają się rozbrajająco, że patriotyzm to po prostu - obciach!
Polscy rolnicy głosowali ma PiS a teraz niesja gdzie pszenicy sprzedać pelne magazyny a a cena spadła na 80 zł. Ludzie przy takiej cenie ropy i nawozów i cenach w sklepach to rolnikowi zostaje tylko sznurek . Dlaczego rolnik płaci najeieksza cenę za kryzys????
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2022, o 09:44

Polscy rolnicy głosowali ma PiS a teraz niesja gdzie pszenicy sprzedać pelne magazyny a a cena spadła na 80 zł. Ludzie przy takiej cenie ropy i nawozów i cenach w sklepach to rolnikowi zostaje tylko sznurek . Dlaczego rolnik płaci najeieksza cenę za kryzys????
Rolnicy ciągle płaczą, a zapytam ile u biednego rolnika wynosi składka na ubezpieczenie a ile w ZUS? Rolnik płaci 500 zł kwartalnie a przedsiębiorca do ZUS 1200 miesięcznie? Jest różnica? Jakie macie dopłaty do paliwa? Jakie dopłaty do upraw? Jakie dopłaty za łąki?? (Które są niejednokrotnie nawet nie koszone, a pieniądze na to bierzecie). Ten rząd pozwolił wam na sprzedaż swoich produktów bezpośrednio, bez zakładania firmy? Bez odprowadzania podatków? Jakie bierzecie dofinansowania na modernizację gospodarstw? Wymieniać dalej profity jakie macie? Zapytaj kogoś kto prowadzi np. niewielki sklep, czy ma takie dodatki? Ile jego składka wynosi? A to że rolnicy na wyścigi kto będzie miał większy traktor zadłużyli się kupując bez większego rozsądku sprzęt jak największy aby sąsiad zazdrościł, to niestety teraz trzeba kredyty spłacać. Tylko jeszcze powinniście podziękować obecnie rządzącym, że wprowadzili reformę komorniczą, bo gdyby rządził PO-PSL, to już by wam ten sprzęt lawetami wywieźli. Tak o was dbali
Na górę

Postautor: Jaja » 3 lip 2022, o 11:19

1200 za ZUS, to było. Teraz ponad 1600
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2022, o 11:36

Rolnicy ciągle płaczą, a zapytam ile u biednego rolnika wynosi składka na ubezpieczenie a ile w ZUS? Rolnik płaci 500 zł kwartalnie a przedsiębiorca do ZUS 1200 miesięcznie? Jest różnica? Jakie macie dopłaty do paliwa? Jakie dopłaty do upraw? Jakie dopłaty za łąki?? (Które są niejednokrotnie nawet nie koszone, a pieniądze na to bierzecie). Ten rząd pozwolił wam na sprzedaż swoich produktów bezpośrednio, bez zakładania firmy? Bez odprowadzania podatków? Jakie bierzecie dofinansowania na modernizację gospodarstw? Wymieniać dalej profity jakie macie? Zapytaj kogoś kto prowadzi np. niewielki sklep, czy ma takie dodatki? Ile jego składka wynosi? A to że rolnicy na wyścigi kto będzie miał większy traktor zadłużyli się kupując bez większego rozsądku sprzęt jak największy aby sąsiad zazdrościł, to niestety teraz trzeba kredyty spłacać. Tylko jeszcze powinniście podziękować obecnie rządzącym, że wprowadzili reformę komorniczą, bo gdyby rządził PO-PSL, to już by wam ten sprzęt lawetami wywieźli. Tak o was dbali
W stu procentach się zgadzam.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2022, o 15:47

A nieroby ile +biorą za nic.? A rolnikowi zazdrościsz dopłat pracy. Uważasz, że rolnik powinien pracować bez zysku dla idei byleby PiS miał z czego dawać pasożytom?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2022, o 15:59

A nieroby ile +biorą za nic.? A rolnikowi zazdrościsz dopłat pracy. Uważasz, że rolnik powinien pracować bez zysku dla idei byleby PiS miał z czego dawać pasożytom?
Kogo nazywasz pasożytami?Skoro rzucasz takimi hasłami uzasadnij kto jest według Ciebie pasożytem.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2022, o 16:46

A nieroby ile +biorą za nic.? A rolnikowi zazdrościsz dopłat pracy. Uważasz, że rolnik powinien pracować bez zysku dla idei byleby PiS miał z czego dawać pasożytom?
A czy rolnicy nie pobierajà zasiłków 500+, wyprawka szkolna, 13 i 14 emerytura?? Idąc twoim tokiem myślenia to też są takimi samymi „pasożytami” jak to określiłeś/ łaś. A dodatkowo mają inne profity opisane powyżej, w przeciwieństwie do osób prowadzących działalność gospodarczą.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2022, o 17:45

A czy rolnicy nie pobierajà zasiłków 500+, wyprawka szkolna, 13 i 14 emerytura?? Idąc twoim tokiem myślenia to też są takimi samymi „pasożytami” jak to określiłeś/ łaś. A dodatkowo mają inne profity opisane powyżej, w przeciwieństwie do osób prowadzących działalność gospodarczą.
A ktoś kto prowadzi działalność gospodarczą dlaczego nie korzysta z dotacji? Do urzędu pracy marsz tam co rusz nowe środki. Oprócz tego teraz do wzięcia w Zus. Poza tym mały zus, zus na start przez ponad 2,5 roku. Ile przy co vidzie nabrać można bylo? Rolnikom nikt nie dawał bezzwrotnych pożyczek.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2022, o 19:10

Może wreszcie ktos zajmie się tymi zapchlonymi kundlami w miescie łaszczow. Teraz są ogromne upały i czlowiek nie może w nocy otworzyc okna czy drzwi bo te perfidne kundle nie dają ani usną ani spać po ciagle użerają. Aby tylko jeden zaczął ujadac to od razu cała rzeszy dołącza, szlak człowieka trafia. Tutaj mam apel do władzy naszej gminy aby opodatkować te kundle, tak jak jest w miastach np. w Tomaszowie. Ja bym radził stawkę 50 zł. od kundla miesięcznie, po co zwalniać z tej opłaty, wtedy może tą watachę wreszcie miasto się pozbędzie, i wiecej pieniędzy wpłynie do kasy gminy i zapanuje wreszcie spokój tak w dzień jak i w nocy. W laszczowie nie ma jakichś takich magnatow z bogactwem żeby powierzać pilnowania przez zapchlone kundle. Nie wiem czy jest takie prawo żeby karać takich domowników których kundle zagłuszają ciszę nocną, ale chyba tak, bedę dociekał.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2022, o 20:37

Może wreszcie ktos zajmie się tymi zapchlonymi kundlami w miescie łaszczow. Teraz są ogromne upały i czlowiek nie może w nocy otworzyc okna czy drzwi bo te perfidne kundle nie dają ani usną ani spać po ciagle użerają. Aby tylko jeden zaczął ujadac to od razu cała rzeszy dołącza, szlak człowieka trafia. Tutaj mam apel do władzy naszej gminy aby opodatkować te kundle, tak jak jest w miastach np. w Tomaszowie. Ja bym radził stawkę 50 zł. od kundla miesięcznie, po co zwalniać z tej opłaty, wtedy może tą watachę wreszcie miasto się pozbędzie, i wiecej pieniędzy wpłynie do kasy gminy i zapanuje wreszcie spokój tak w dzień jak i w nocy. W laszczowie nie ma jakichś takich magnatow z bogactwem żeby powierzać pilnowania przez zapchlone kundle. Nie wiem czy jest takie prawo żeby karać takich domowników których kundle zagłuszają ciszę nocną, ale chyba tak, bedę dociekał.
Proponuję podatek od głupoty, tutaj to napewno byłby większy wpływ do budżetu gminy. Pies wnosi większą wartość niż taki „dzban” piszący powyższy post
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2022, o 20:47

Może wreszcie ktos zajmie się tymi zapchlonymi kundlami w miescie łaszczow. Teraz są ogromne upały i czlowiek nie może w nocy otworzyc okna czy drzwi bo te perfidne kundle nie dają ani usną ani spać po ciagle użerają. Aby tylko jeden zaczął ujadac to od razu cała rzeszy dołącza, szlak człowieka trafia. Tutaj mam apel do władzy naszej gminy aby opodatkować te kundle, tak jak jest w miastach np. w Tomaszowie. Ja bym radził stawkę 50 zł. od kundla miesięcznie, po co zwalniać z tej opłaty, wtedy może tą watachę wreszcie miasto się pozbędzie, i wiecej pieniędzy wpłynie do kasy gminy i zapanuje wreszcie spokój tak w dzień jak i w nocy. W laszczowie nie ma jakichś takich magnatow z bogactwem żeby powierzać pilnowania przez zapchlone kundle. Nie wiem czy jest takie prawo żeby karać takich domowników których kundle zagłuszają ciszę nocną, ale chyba tak, bedę dociekał.
Faktycznie upał przegrzał Ci styki w mózgu.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2022, o 22:21

Mogę płacić i 200 zł, ale mój pies nie wie co to pchły w porównaniu do autora postu. I mój pies będzie szczekał, bo po to jest. Bez powodu nie szczeka i będzie mnie alarmował jak takie mendy po nocach łażą. A cicha nocna to coś co funkcjonowało w czasach prl.komuchu stary, a teraz jest nieco inaczej.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2022, o 22:37

W Podhorcach a nie Podchorcach, szanowna Pani!
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2022, o 17:31

Mogę płacić i 200 zł, ale mój pies nie wie co to pchły w porównaniu do autora postu. I mój pies będzie szczekał, bo po to jest. Bez powodu nie szczeka i będzie mnie alarmował jak takie mendy po nocach łażą. A cicha nocna to coś co funkcjonowało w czasach prl.komuchu stary, a teraz jest nieco inaczej.
jest pewność, że też będziesz! że lubisz pieski to twoja sprawa, ja nie lubię i dlatego nie mam i nie mam ochoty słuchać ujadanie - prosta zasada. więc pieski sobie miej tylko trzeba je wyszkolić albo zamknąć. ALE wiemy, że brak szacunku do kogokolwiek jest modne w Łaszczowie. Pozdrawiam wielbicielu piesków.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2022, o 18:13

Źli z natury ludzie nie lubią zwierząt i nie rozumieją, że mają one prawo tak samo żyć na świecie jak my. A wystarczyłoby tylko w aptece zaopatrzyć się w stopery.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”