coś dla ludzi którzy nie narzekają!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 lip 2007, o 22:47

co myślicie o inicjatywach które mają miejsce w Tomaszowie Lubelskim?
Zaczeło się od Niwy i ciekawych propozycjach namiot z ciśnieniem, wspieranie inicjatyw młodzieżowych ostatnio z namioptem wystąpiła Akcja Wyborcza na rzecz miasta i regionu, PO Misie dla dzieci z domu dziecka coś się dzieje czyżby nowe oblicze polityki zostało zaszczepione przez NIWĘ? :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2007, o 23:49

ja słyszałem od samych przywódców tej sekty o nazwie niwa, ze maja niezły wewnętrzny burdel
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2007, o 01:02

dzięki kolego za inicjatywe dotyczącą namiotu z cisnieniem! Cisnienie to ja sobie sprawdze w domu! a gdzie basen!? Kpina zeby w takim miescie jak nasze nie bylo basenu..
Na górę

Postautor: Eolv » 7 lip 2007, o 10:03

Anonymous pisze:dzięki kolego za inicjatywe dotyczącą namiotu z cisnieniem! Cisnienie to ja sobie sprawdze w domu! a gdzie basen!? Kpina zeby w takim miescie jak nasze nie bylo basenu..


Ostatnio w Plusie po 399zl widzialem, czyli tak jak z cisnieniem - mozna sobie w domu, ewentualnie na podworku postawic :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2007, o 16:46

Anonymous pisze:dzięki kolego za inicjatywe dotyczącą namiotu z cisnieniem! Cisnienie to ja sobie sprawdze w domu! a gdzie basen!? Kpina zeby w takim miescie jak nasze nie bylo basenu..

Tak, tak, kpina jak babkę w czapkę, bo to i basen potrzebny, boisko do hokeja (na lodzie oczywiście), nowy stadion na Euro 2012 ze sztuczną trawą, jupiterami i oczywiście pięknie zadaszony, a niech mi tu nie będzie autostrady to no, no, i bez lotniska Tomaszów to wiocha, że tylko wiśta wio, no nie kolego?
Na górę

Postautor: Gość » 10 lip 2007, o 11:37

wzruszyłem sie
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2007, o 08:05

Anonymous pisze:wzruszyłem sie

czyli coś do ciebie dotarło tylko co??? :D :D :D
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2007, o 16:28

zauważalne jest to że politycy podejmuja nowe inicjatywy lub w końcu docierają z tą inicjatywą do nas - odbiorców. Ale też trzeba przyznać że coraz częściej do władzy młodzież cie dopycha z inicjatywami no i przede wszystkim ludzie z wykształceniem, a nie komuchy ktorzy mgr nie mieli - to jest ta zmiana a nie NIWA
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 06:48

Mądrego to i miło posłuchać
Na górę

Postautor: JanuszW » 16 sie 2007, o 13:23

całym szacunkiem dla takich akcji które serdecznie popieram ale nie na tym polega polityka. Ja nie zagłosuje na NiWe bo im poprostu niewierze i nieufam. Po prostu nie chce aby decyzje w Tomaszowie podejmowali oligarchowie typu pan K. Nieukrywam że czuje że akcja pt. pan Rechulicz burmistrz Tomaszowa Lubelskiego 2010 jest prowadzona wszelkimi siłami. Zaczynając od prywatnej Gazetki pt. Tygodnik Tomaszowski gdzie krytyce podlegają (po niecałym roku urzędowania)tacy ludzie jak pan Kawa i pan Sobczuk o dziwo nikt nie związany z NiWą ale za to nie ma nic o naszy powiecie rządzonym przez NiWe i PO. A to Powiat odpowiada za FATALNA sytuacje w tomaszowskich liceach. Boję się żę nie tylko najlepsi studenci będą wyjeżdżać do innych miast w celach edukacyjnych ale już licealiści. Z moich informacji wynika że laureat 3 olimpiad gimnazjalnych z Tomaszowa od września będzie chodził do III LO w Zamościu. No cóż pozostanie nam tomaszowiakom tylko marni i leniwi młodzi ludzie których codziennie spotykamy w parkach lub na ławkach.
Na górę

Postautor: typcio » 16 sie 2007, o 13:40

Drogi JanuszuWu - oczywiscie że nie zagłosujesz na NIWE jesli popierasz Rysia S. - i jego wspanialą decyzję w sprawie edukacji, która tak bardzo Ciebie interesuje. Otóż od września dzieci nasze w szk. pdst. ( wtym moje ) będą się uczyć w 35< osobowych klasach -taka jest decyzja pana S.. Podobno szuka oszczednosci... tylko ze nie tam gdzie trzeba!!! A jesli chodzi o liceum na górce to rzeczywiscie potzrebne są szybkie zmiany. I nie niwe bym oskarzał ze nic z tym nie robi tylko psl -to oni faktycznie rządza starostwem -a pani dyrektor karierę zaczynała pod okeim byłego starosty włąsnie z psl (obecnie samoobrona). Licze na to ze niwa i po zdobędzie się na nacisk na psl w tej waznej sprawie.
Na górę

Postautor: JanuszW » 16 sie 2007, o 14:53

Chciałbym zauważyć że w swojej wypowiedzi nikogo nie poparłem. Skrytykowałem marionetkowe używanie gazety w lokalnej walce politycznej. Bo zgadzam się że decyzja o klasach 35 osobowych jest poprostu fatalna i wraz z podwyżką płac dla radnych nie możemy mówić o żadnych oszędnościach. Tyle że to jest krytyka merytoryczna. Niezgadzam się z już podjętą decyzją. Ale hasła typu nic nie robi są prymitywne gdyż każda osoba która zajmuje się środkami unijnymi wie jak długo trwa przygotowanie dokumentacji. A z moich informacji wynika że w następnym roku ma zostać złożony wniosek o dofinasowanie krytej pływalni w Tomaszowie i już ma nieoficjalne poparcie działaczy wojewódzkich. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: JanuszW » 16 sie 2007, o 14:55

PS: Popierająć jakąś partie nie musze się zgadzać ze wszystkimi jej decyzjami gdyż to racjonalnie myśląć bardzo trudne. Musiałbym albo tworzyć program tej parti albo być jak chorągiewka która zmienia swój kierunek po dmuchnięciu szefa parti.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 15:44

O co ci chodzi z tym "dmuchnięciem"? I na dodatek szefa partii
Na górę

Postautor: winowajca » 20 sie 2007, o 10:30

fiu, fiu. tempo znajdowania winowajców deko lepsze niz w F-1!!!! o szlachetnej sztuce krytyki wszyscy wiemy niesamowicie dużo ale o możliwościach zmiany czegokolwiek- nawet będąc u tzw. "władzy"-stan wiedzy=prawie zero, ale można to zmienić wystarczy wystartować w następnych wyborach i pokazać całemu światu z sąsiadką włącznie jaki to jestem ...gonzales /w gębie/. hej

ps. a o przewidywalnym podwyższeniu diet radnym i to koniecznie w czasie wakacji już ktoś cichaczem wspominał
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”