ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 26 wrz 2021, o 10:11

Coś mnie podkusiło i obejrzałem sesję, nie znam osobiście tej burmistrz I szczerze powiem, że ma bardzo odpychający charakter, jest bardzo kłótliwa i antypatyczna, wypowiada się bardzo nieskładniowo i ma baaardzo ubogie słownictwo,zastanawia mnie fakt, że potrafiła zatrudnić panie, które na tej sesji się wypowiadały! to majstersztyk wypowiedzi i taktu. I jak to się dzieje, że jest taka różnica w kulturze wypowiedzi i słowie, a pani burmistrz się wdaje na każdym kroku w utarczki słowne i zachowuje się jak na targu. A ja myślałem, że to wszystko to ten czarny pijar a to wystarczy sesję obejrzeć i ocenić
Władza+ brak merytorycznej wiedzy= arogancja:))
Na górę

Postautor: oko » 26 wrz 2021, o 11:09

Arogancja to mało powiedziane,osoba odpowiedzialna za oświatę w gminie odpowiada że nie jest upoważniona do odpowiedzi na pytanie, ile dzieci uczęszcza do szkoły, na którą wykładamy gminne pieniądze to absurd ,wypowiedż burmistrz o nie równym podziale pieniędzy to też absurdalna spychologia braku kompetencji i rozeznania.A może to projekty są żle napisane i tu tkwi sedno sprawy,błędem była rezygnacja z członkostwa w Grzędzie bo tam zatwierdzane były wszystkie napisane projekty przez gminę,burmistrz zakomunikowała że została podpisana umowa współpracy samorządów ,nie dodała tylko że popisało tą umowę siedem gmin,sześć to obecni i byli członkowie Grzędy i siódma to Lubycza Królewska.To znależć można na stronach sąsiedniej gminy.Koło się zatoczyło , i wypowiedż Józefa na jednej z pierwszych sesji że nasze potrzeby są inne jak na Roztoczu się sprawdza.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2021, o 11:25

Koło Józefa lepiej nie kręcić, ... jeszcze z rok i Józef z "siłą" się dogada, podobne charaktery. Pan Józef filantrop, burmistrz lubi dobroczynność, mogą stworzyć dobrą elektrownię pomysłów lokalnego folkloru, a jak już będzie tyle energii to może ta spalarnia ruszy i sprawa z cmentarzem się rozwiąże.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2021, o 13:42

Coś mnie podkusiło i obejrzałem sesję, nie znam osobiście tej burmistrz I szczerze powiem, że ma bardzo odpychający charakter, jest bardzo kłótliwa i antypatyczna, wypowiada się bardzo nieskładniowo i ma baaardzo ubogie słownictwo,zastanawia mnie fakt, że potrafiła zatrudnić panie, które na tej sesji się wypowiadały! to majstersztyk wypowiedzi i taktu. I jak to się dzieje, że jest taka różnica w kulturze wypowiedzi i słowie, a pani burmistrz się wdaje na każdym kroku w utarczki słowne i zachowuje się jak na targu. A ja myślałem, że to wszystko to ten czarny pijar a to wystarczy sesję obejrzeć i ocenić
Pani Ania nie była kompetentna na odpowiedź na zadane pytanie, ale pani burmistrz była i była na sali i co nie wiedziała, czy nie wiedziała czy powinna, czy nie wiedziała kto jest kompetentny..., czy nie czuła, ź to pytanie było właśnie do niej?
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2021, o 18:35

To jest sztuką, polityka to sztuka.
Na górę

Postautor: oko » 27 wrz 2021, o 06:56

One nie są na sesji od uprawiania polityki,są od przekazania informacji dotyczących stanu faktycznego Gminy,a nie aroganckich odpowiedzi typu jestem nie upoważniona.Pytanie padło i faktem jest brak na nie odpowiedzi ze strony osoby odpowiedzialnej za szkolnictwo ,ale jak się zatrudnia od początku na sztucznie tworzone etaty to mamy co mamy,i to nie jest uprawianie polityki ,te panie boją się prawdy i nie wygodnych pytań.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2021, o 07:06

One nie są na sesji od uprawiania polityki,są od przekazania informacji dotyczących stanu faktycznego Gminy,a nie aroganckich odpowiedzi typu jestem nie upoważniona.Pytanie padło i faktem jest brak na nie odpowiedzi ze strony osoby odpowiedzialnej za szkolnictwo ,ale jak się zatrudnia od początku na sztucznie tworzone etaty to mamy co mamy,i to nie jest uprawianie polityki ,te panie boją się prawdy i nie wygodnych pytań.
Przecież uzasadnieniem dokonanego wyboru nowego pracownika, wyłonionego w ramach otwartego konkursu na dane stanowisko przez kilkuosobową komisję doświadczonych urzędników, jest posiadanie wiedzy oraz ukończone wybrane kursy i szkolenia:))No to jak to jest możliwe, że teraz nie maja wiedzy:))))))
Na górę

Postautor: rex » 27 wrz 2021, o 14:22

Przecież ta pani została zatrudniona bez konkursu na tzw.asystenta,i w póżniejszym czasie stała się fachowcem od szkolnictwa.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2021, o 14:29

Przecież ta pani została zatrudniona bez konkursu na tzw.asystenta,i w póżniejszym czasie stała się fachowcem od szkolnictwa.
Ty sam jak asystent.
Na górę

Postautor: Gostek1 » 28 wrz 2021, o 10:56

Przecież uzasadnieniem dokonanego wyboru nowego pracownika, wyłonionego w ramach otwartego konkursu na dane stanowisko przez kilkuosobową komisję doświadczonych urzędników, jest posiadanie wiedzy oraz ukończone wybrane kursy i szkolenia:))No to jak to jest możliwe, że teraz nie maja wiedzy:))))))
Mają wiedzę, mają. A tobie coś doradzę, nigdy nie mów wszystkiego co wiesz, tylko wiedz co mówisz!
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2021, o 21:23

Koło Józefa lepiej nie kręcić, ... jeszcze z rok i Józef z "siłą" się dogada, podobne charaktery. Pan Józef filantrop, burmistrz lubi dobroczynność, mogą stworzyć dobrą elektrownię pomysłów lokalnego folkloru, a jak już będzie tyle energii to może ta spalarnia ruszy i sprawa z cmentarzem się rozwiąże.
Filantrop? Co ty piszesz? To jest osoba życzliwa? Dobroczynna? Działa na potrzeby jednostek? Znam kilku co ich tak zrobił w baniaka że im boli.
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2021, o 20:13

Filantrop? Ty weź ocknij się. Może filozof po 7 klasach podstawówki i zawodowce. Mój najwyższy nie grzmisz jeszcze? Nie mam nic do tego pana ale bez przesady.
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2021, o 20:23

Filantrop? Ty weź ocknij się. Może filozof po 7 klasach podstawówki i zawodowce. Mój najwyższy nie grzmisz jeszcze? Nie mam nic do tego pana ale bez przesady.
A po ilu ty jesteś klasach poprzedniku, że słowa filantropia kojarzy się z wykształceniem.? Jakież to sorbony się skończyło , że nie wiesz, że filozofem nie jest się po zawodówce? I dlaczego temat tego pana ? O nim wolno pisać? Są ciekawsze tematy na chwilę obecną i wydaje mi się, że takim pisaniem nic się nie wskóra.
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2021, o 13:51

A ty dalej taki głupi. Na co nam to? Pilnuj swojej żonki zboku jeden.
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2021, o 16:45

A po ilu ty jesteś klasach poprzedniku, że słowa filantropia kojarzy się z wykształceniem.? Jakież to sorbony się skończyło , że nie wiesz, że filozofem nie jest się po zawodówce? I dlaczego temat tego pana ? O nim wolno pisać? Są ciekawsze tematy na chwilę obecną i wydaje mi się, że takim pisaniem nic się nie wskóra.
Te filantrop weź rozbieg i w ten słup co stoi koło ciebie tym pustym baniaczkiem walnij. Nie oczerniaj kogoś zboczeń u jeden. Od placu zabaw.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”