ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: adamo » 19 sie 2022, o 09:04

Gość pisze:
> Zmarnowane pięć lat, zapaść i brak inicjatyw! KGW pozarastane krzakami,
> obiekty sportowe pozarastane krzakami, przydrożne krzaki zaśmiecone od
> lat.. wyjebongo na wszystko! Aby miłość zdobyć za każdą cenę reszta w du...
> Mało kto potrafiłby tak zmarnować dana szansę od losu

Proponuję zacząć od swojego obejścia żeby krytykować resztę...
A skoro jest tutaj tak strasznie to najlepiej wyjechać tam gdzie jest lepiej, gdzie jest czysto, zadbane otoczenie, wiele inicjatyw, gdzie krzaki nie rosną, gdzie nie ma śmieci po rowach, gdzie jest świetna i wspaniała władza itd
Niebawem sesja, proszę przyjść i otwarcie to powiedzieć a nie pisać anonimowo.
Ewentualnie jest szansa na start w wyborach, wystartuj, być może Ciebie właśnie wybiorą i pokażesz jak powinno się rządzić w Łaszczowie, przeprowadzisz super rewolucję, zobaczysz jak się sprawy maja.....
Tym wszystkim niezadowolonym mieszkającym w Łaszczowie i okolicach życzę słonecznego piątku i wspaniałego weekendu :)
Zastanówcie się troszeczkę nad sobą, może to właśnie ten czas.......
Pozdrawiam serdecznie :D
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2022, o 10:15

Czy ja dobrze rozumiem? Jak nam mieszkańcom nie odpowiada styl sprawowania urzędu przez nas samych wybraną "siłę" to mamy wyjechać? Przez to że nie wykonała założeń wyborczych to mieszkańcy mają wyjechać??? Może jeszcze chcesz serdecznie wmówić, że to sposób sprawowania urzędu? Tu jest brak chęci do robienia czegokolwiek. Dlaczego nikt nie chce pochwalić za jakieś wydarzenie, za jakąś inicjatywę, za coś co będzie fajne i ciekawe, co zostanie na długo zapamiętane przez mieszkańców. Najfajniej jak ktoś coś zrobi, albo zorganizuje i można się dopisać do plakatu. Można się ustawić do zdjęcia.
Jak na tak potężna gminę to za mało: tak jak dla maluchów klaun bawił fajnie dwa lata temu to już się dzieciom nie uśmiecha i pusto na spektaklach. Dla młodzieży nie ma nic, dla dorosłych nie ma nic, dla seniorów sami niech opiszą .. jak to jest? władza dla ludzi czy ludzie dla władzy? Co mamy tylko się przyglądać na wulkan uczuć i czekać do końca kadencji?
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2022, o 13:59

Laszczow pisze:
> Gość pisze:
> > Tylko wymiana większości rady i pierwszej wizerunkowej siły może zmienić
> > jakość życia w tej gminie, bo od czterech lat to zmieniło się tyle, że
> > ludzie się w oczy śmieją i palcami pokazują program wyborczy, a za kurtyną
> > same wpadki, skandale i pruderyjnosc PANI DULSKIEJ
>
> ....,. bo za czasów poprzednika tak wiele się działo... Dobrobyt mieli sami jego
> przyjaciele a teraz niestety skończyło się i trwa narzekanie i wypisywanie na forum
> jak to jest w Łaszczowie źle i nie dobrze, nic się nie dzieje itp... najlepiej siąść,
> narzekać i tylko spacerować oglądając kto co ma na podwórzu🧐 W przyszłej kadencji to
> dopiero będzie się działo, wygra całkiem inna osoba, ojjj będzie wielkie zdziwienie
> dla co niektórych
Powtarzam: było dobrze, jest bardzo dobrze, a będzie jeszcze lepiej...:)))
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2022, o 07:56

W "Chłopach" Reymonta przez całą powieść Jagnie też było dobrze, bardzo dobrze, a na koniec już nie było tak dobrze! Jakie to wszystko na czasie.
Na górę

Postautor: Obywate » 20 sie 2022, o 13:43

Brawo Panowie Wronka(radny-bezradny dla kasy)i Krawczyk sołtys.Jutro dożynki w Zimnie a Hopkie wygląda jak po wojnie Nawet "główny punkt" wymyślony byłej radnej zarośnięty aż wstyd.Tędy będą ludzie jechać.Wstyd!!!!Ludzie Was wybrali a Wy ich w dupie macie.Jak Wam nie wstyd!po co Wy jesteście?Tylko kasa.Na sesji w kącie.Nie mówię o prywatnych posesjach tylko o tej chorej krzyżówce Jechałem wczoraj i widziałem.Porażka.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2022, o 14:20

Jaki gospodarz takie obejście....
Na górę

Postautor: Troll » 23 sie 2022, o 14:53

Gość pisze:
> Czy ja dobrze rozumiem? Jak nam mieszkańcom nie odpowiada styl sprawowania
> urzędu przez nas samych wybraną "siłę" to mamy wyjechać? Przez to
> że nie wykonała założeń wyborczych to mieszkańcy mają wyjechać??? Może
> jeszcze chcesz serdecznie wmówić, że to sposób sprawowania urzędu? Tu jest
> brak chęci do robienia czegokolwiek. Dlaczego nikt nie chce pochwalić za
> jakieś wydarzenie, za jakąś inicjatywę, za coś co będzie fajne i ciekawe,
> co zostanie na długo zapamiętane przez mieszkańców. Najfajniej jak ktoś coś
> zrobi, albo zorganizuje i można się dopisać do plakatu. Można się ustawić
> do zdjęcia.
> Jak na tak potężna gminę to za mało: tak jak dla maluchów klaun bawił
> fajnie dwa lata temu to już się dzieciom nie uśmiecha i pusto na
> spektaklach. Dla młodzieży nie ma nic, dla dorosłych nie ma nic, dla
> seniorów sami niech opiszą .. jak to jest? władza dla ludzi czy ludzie dla
> władzy? Co mamy tylko się przyglądać na wulkan uczuć i czekać do końca
> kadencji

Więc powiem tak jak byłem nie zadowolony to wyjechałem i nie patrzę na to co się tutaj dzieje, od czasu do czasu przyjadę odwiedzić rodzinę i znajomych, poczytam to forum dla relaksu. Kiedyś pan poprzedni burmistrz też zalazł mi za skórę jak szukałem pracy, twierdził że mnie nie zna i wogole jakieś głupie wytłumaczenia miał... Więc OK odwróciłem się na nodze i do widzenia! Trzymał swoich w GZUKu co nic nie robili a dużo wymagali i krzyczeli i proszę skończyło się... Pan Czarek wykonał według Ciebie wszystkie swoje obietnice tak? I wtedy mieli atrakcje dzieci, starsi i seniorzy? Wszystkie stanowiska były upchane ''swoimi" to było super, teraz widzę że ktoś stracił stołek i mocno jest zły z tego powodu 🤪 przykre to jest że nie potrafisz pogodzić się z porażka ale jak ktoś tam wyżej napisał idź na sesję, są wolne wnioski, powiesz co Ci leży na sercu, wyrzucisz to z siebie, niech usłyszą wszyscy....ale nie bo Ty jesteś tylko odważny na forum, twarzy nie pokazesz bo potrafisz nadrabiać czymś innym. Ciężko Ciebie zadowolić, sam napewno ideałem też nie jesteś... Pozdrawiam tych wszystkich nie zadowolonych mieszkańców Łaszczowa, smacznego piwka w Valentino z najlepszą męska ekipa. Pozdrooooooo cześć
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2022, o 15:53

My pozdrawiamy tych wszystkich stęsknionych co wyjechali, a przesiadują na miejscowym forum zorientowani i zachwalający obecną sytuację :)
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2022, o 10:55

Obywate pisze:
> Brawo Panowie Wronka(radny-bezradny dla kasy)i Krawczyk sołtys.Jutro
> dożynki w Zimnie a Hopkie wygląda jak po wojnie Nawet "główny
> punkt" wymyślony byłej radnej zarośnięty aż wstyd.Tędy będą ludzie
> jechać.Wstyd!!!!Ludzie Was wybrali a Wy ich w dupie macie.Jak Wam nie
> wstyd!po co Wy jesteście?Tylko kasa.Na sesji w kącie.Nie mówię o prywatnych
> posesjach tylko o tej chorej krzyżówce Jechałem wczoraj i
> widziałem.Porażka.
A a co kamienie poprosić się tego zrobić wszystko na tacy tak na kawę no bo widzę po zakładać dzwoń właśnie do boju
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2022, o 14:13

Troll pisze:
> Gość pisze:
> > Czy ja dobrze rozumiem? Jak nam mieszkańcom nie odpowiada styl sprawowania
> > urzędu przez nas samych wybraną "siłę" to mamy wyjechać? Przez to
> > że nie wykonała założeń wyborczych to mieszkańcy mają wyjechać??? Może
> > jeszcze chcesz serdecznie wmówić, że to sposób sprawowania urzędu? Tu jest
> > brak chęci do robienia czegokolwiek. Dlaczego nikt nie chce pochwalić za
> > jakieś wydarzenie, za jakąś inicjatywę, za coś co będzie fajne i ciekawe,
> > co zostanie na długo zapamiętane przez mieszkańców. Najfajniej jak ktoś coś
> > zrobi, albo zorganizuje i można się dopisać do plakatu. Można się ustawić
> > do zdjęcia.
> > Jak na tak potężna gminę to za mało: tak jak dla maluchów klaun bawił
> > fajnie dwa lata temu to już się dzieciom nie uśmiecha i pusto na
> > spektaklach. Dla młodzieży nie ma nic, dla dorosłych nie ma nic, dla
> > seniorów sami niech opiszą .. jak to jest? władza dla ludzi czy ludzie dla
> > władzy? Co mamy tylko się przyglądać na wulkan uczuć i czekać do końca
> > kadencji
>
> Więc powiem tak jak byłem nie zadowolony to wyjechałem i nie patrzę na to co się
> tutaj dzieje, od czasu do czasu przyjadę odwiedzić rodzinę i znajomych, poczytam to
> forum dla relaksu. Kiedyś pan poprzedni burmistrz też zalazł mi za skórę jak szukałem
> pracy, twierdził że mnie nie zna i wogole jakieś głupie wytłumaczenia miał... Więc OK
> odwróciłem się na nodze i do widzenia! Trzymał swoich w GZUKu co nic nie robili a
> dużo wymagali i krzyczeli i proszę skończyło się... Pan Czarek wykonał według Ciebie
> wszystkie swoje obietnice tak? I wtedy mieli atrakcje dzieci, starsi i seniorzy?
> Wszystkie stanowiska były upchane ''swoimi" to było super, teraz widzę że ktoś
> stracił stołek i mocno jest zły z tego powodu 🤪 przykre to jest że nie potrafisz
> pogodzić się z porażka ale jak ktoś tam wyżej napisał idź na sesję, są wolne wnioski,
> powiesz co Ci leży na sercu, wyrzucisz to z siebie, niech usłyszą wszyscy....ale nie
> bo Ty jesteś tylko odważny na forum, twarzy nie pokazesz bo potrafisz nadrabiać czymś
> innym. Ciężko Ciebie zadowolić, sam napewno ideałem też nie jesteś... Pozdrawiam tych
> wszystkich nie zadowolonych mieszkańców Łaszczowa, smacznego piwka w Valentino z
> najlepszą męska ekipa. Pozdrooooooo cześć.
Tak uważam, zadbał o rozwój gminy. Valentino, w którym przesiadujesz to też zasługi tamtej ekipy, fontanna, skwer, ....,...,.. ludzie wychodzili, bawili się a potem obgadali. Taka natura. Nie widzę nic, czym mogą pochwalić się obecni.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2022, o 14:47

Nastepnypa pachołek wsadzony do referatu👍 fałszywa radna zięcia wcisnęła, proszę z pracy do pracy !!! Kaziu stoi bezrobotny koło sklepu ,ale może teraz będzie komu w końcu robić i sprzątać ten syf pozdrawiam
Na górę

Postautor: Rolnik » 24 sie 2022, o 21:17

Podpinam się do postu o Hopkiem.Ktoś napisał prawdę.Tam czas się zatrzymał.Wieś widmo.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2022, o 21:29

A uważasz, że te przebrane kukły, stare rowery i baniaki to taki trend, te snopki i obaremki siana to tradycja? To taka łatwizna naśladowania i powtarzania tego co roku. Łaszczowskie dożynki 2022 to co to było w tym Zimnie? Jak największą pomocą władzy, która kiedyś broniła szkoły było teraz wyręczenie władz powiatu i zlecenie referatowi usług wykoszenie poboczy przy miejscu dożynek. To jest zaangażowanie dopiero !!
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2022, o 07:27

Gość pisze:
> A uważasz, że te przebrane kukły, stare rowery i baniaki to taki trend, te
> snopki i obaremki siana to tradycja? To taka łatwizna naśladowania i
> powtarzania tego co roku. Łaszczowskie dożynki 2022 to co to było w tym
> Zimnie? Jak największą pomocą władzy, która kiedyś broniła szkoły było
> teraz wyręczenie władz powiatu i zlecenie referatowi usług wykoszenie
> poboczy przy miejscu dożynek. To jest zaangażowanie dopiero !!
A w czym ta władza wyręczyła władze powiatu w zorganizowaniu dożynek gminnych? Dożynki powiatowe dopiero będą.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2022, o 07:49

Łoj panie a co to pisarczyk się znalazł, takie poematy pisać. Mi się nawet nie chce czytać. Ktoś wrócił z wczasów?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”