ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 4 lip 2022, o 18:32

jest pewność, że też będziesz! że lubisz pieski to twoja sprawa, ja nie lubię i dlatego nie mam i nie mam ochoty słuchać ujadanie - prosta zasada. więc pieski sobie miej tylko trzeba je wyszkolić albo zamknąć. ALE wiemy, że brak szacunku do kogokolwiek jest modne w Łaszczowie. Pozdrawiam wielbicielu piesków.
Siebie zamknij, nikt nie pyta na co masz ochotę a na co nie. Święte prawo psa żeby szczekał,jak masz problem to wyłącz aparat sluchowy.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2022, o 22:59

Można? Można. Cicho dzisiejszej nocy. Większość Państwa rozumie. Dziękujemy.
Na górę

Postautor: Hgry » 13 lip 2022, o 19:28

Może wreszcie ktos zajmie się tymi zapchlonymi kundlami w miescie łaszczow. Teraz są ogromne upały i czlowiek nie może w nocy otworzyc okna czy drzwi bo te perfidne kundle nie dają ani usną ani spać po ciagle użerają. Aby tylko jeden zaczął ujadac to od razu cała rzeszy dołącza, szlak człowieka trafia. Tutaj mam apel do władzy naszej gminy aby opodatkować te kundle, tak jak jest w miastach np. w Tomaszowie. Ja bym radził stawkę 50 zł. od kundla miesięcznie, po co zwalniać z tej opłaty, wtedy może tą watachę wreszcie miasto się pozbędzie, i wiecej pieniędzy wpłynie do kasy gminy i zapanuje wreszcie spokój tak w dzień jak i w nocy. W laszczowie nie ma jakichś takich magnatow z bogactwem żeby powierzać pilnowania przez zapchlone kundle. Nie wiem czy jest takie prawo żeby karać takich domowników których kundle zagłuszają ciszę nocną, ale chyba tak, bedę dociekał.
No jasne, to moze bedziemy psom pyski zwiazywac, bo jakiemus lalusiowi szczekanie przeszkadza. Stopery sobie kup.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2022, o 19:33

Może wreszcie ktos zajmie się tymi zapchlonymi kundlami w miescie łaszczow. Teraz są ogromne upały i czlowiek nie może w nocy otworzyc okna czy drzwi bo te perfidne kundle nie dają ani usną ani spać po ciagle użerają. Aby tylko jeden zaczął ujadac to od razu cała rzeszy dołącza, szlak człowieka trafia. Tutaj mam apel do władzy naszej gminy aby opodatkować te kundle, tak jak jest w miastach np. w Tomaszowie. Ja bym radził stawkę 50 zł. od kundla miesięcznie, po co zwalniać z tej opłaty, wtedy może tą watachę wreszcie miasto się pozbędzie, i wiecej pieniędzy wpłynie do kasy gminy i zapanuje wreszcie spokój tak w dzień jak i w nocy. W laszczowie nie ma jakichś takich magnatow z bogactwem żeby powierzać pilnowania przez zapchlone kundle. Nie wiem czy jest takie prawo żeby karać takich domowników których kundle zagłuszają ciszę nocną, ale chyba tak, bedę dociekał.
Zawsze mozesz przeprowadzic sie do Tomaszowa, bedziesz mial spokoj, chybaze tam to ci będą samochody przeszkadzac, bo cisza nocna, a cholera jezdza....😅
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2022, o 07:11

Można? Można. Cicho dzisiejszej nocy. Większość Państwa rozumie. Dziękujemy.
No i co nic nie załatwiłaś 😱
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2022, o 22:52

Sezon ogórkowy trwa -nic się nie dzieje, nie ma o czym pisać?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2022, o 08:11

Strasznie obskurnie i brudno w Łaszczowie. Śmieci po rowach, po przystankach porozrzucane, chodniki pozarastane tak jakby wszyscy na urlopach, choć przed wakacjami nie było inaczej. Boisko sportowe obok szkoły wygląda jak w Czarnobylu! Ławki połamane, pozarastane wszystko, pordzewiałe! Kto to wszystko nadzoruje i dogląda? Czy to jest niczyje? To są miejsca pożytku publicznego??
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2022, o 08:14

Strasznie obskurnie i brudno w Łaszczowie. Śmieci po rowach, po przystankach porozrzucane, chodniki pozarastane tak jakby wszyscy na urlopach, choć przed wakacjami nie było inaczej. Boisko sportowe obok szkoły wygląda jak w Czarnobylu! Ławki połamane, pozarastane wszystko, pordzewiałe! Kto to wszystko nadzoruje i dogląda? Czy to jest niczyje? To są miejsca pożytku publicznego??

Wywaliłi z państwowego etatu, czy nie wybrali? 🤣😂😃😂🤣😂🤣😂🤣😂
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2022, o 07:57

Oj Ela ela
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2022, o 18:41

Macie obsesje ta ela dla was jak Tusk dla jedynie słusznej partii
Na górę

Postautor: Mleczny » 22 lip 2022, o 23:15

Jaka Ela?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2022, o 23:44

Jaka Ela?

To jest Monia, żona Węgra.
Na górę

Postautor: 11223344 » 23 lip 2022, o 23:16

Pan przewodniczący załatwił swojej żonie nową prace
Na górę

Postautor: 11223344 » 23 lip 2022, o 23:22

Nasz szanowny pan przewodniczący rady miejskiej załatwił żoneczce nową prace .Można można tylko trzeba być bezczelnym i robić sobie dobrze
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2022, o 11:42

Już wiadomo w której komórce budżetowej? ten etat?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”