ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 2 gru 2021, o 16:37

A co tam słychać w urzędzie?? Odwracanie uwagi od codziennej bylejakości w zarządzaniu???? Kto tak wariuje na forum??? I wpisy nie znikają? Cud?
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2021, o 23:27

Rada Medyczna przy premierze sponsorowana przez Faizera na pewno coś wymyśli, żebyś wziął 4 i kolejną dawkę, powodzenia. A i naciągnij szmate na oczy, będziesz bardziej bezpieczny, bo covidioza przez spojówki też wchodzi i przez wymawianie głoski,, p'', tak mówił jeden z tych fachowców medialnych, tak więc uważaj i chroń się 😁
Ty to masz łeb, że ja na to nie wpadłem. O spojówki mocno się nie martwię, bo mi okulista okulary przepisał i ten skurczybyk też jest pewnie sponsorowany i w spisku.
Na górę

Postautor: Loka » 3 gru 2021, o 01:27

Ten cały spór jak wcześniej mówiłem jest be sensu. Osoby szczepione i nieszczepione mają takie samo prawdopodobieństwo zachorowania i roznoszenia cholery. Po co więc się sprzeczać ? Oczywiście narracja mediów jest przeciwko tym drugim ale kto mądry to zrozumie. Jeżeli ryzyko jest takie samo to cały ten jazgot świadczy tylko o tym że ludzie zaszczepieni, nadgorliwi nie myślą i dają się ponieść fali tego bełkotu.
Dajcie wszyscy na luz i przestanie się przekrzykiwać. Ci co mówią o jakiś eksperymentach medycznych są tyle samo warci co ci co uważają szczepionkę za panaceum na wszystko.
Podsumowując, niech każdy sam zdecyduje i zamilknie na wieki. Wszyscy będą zdrowsi.

Apel do władzy. Proponuję zrobić na kilka tygodni konfiskatę odbiorników tv i radioodbiorników. Gwarantuje, że problem covidu zniknie jak ręką odjął.
Na górę

Postautor: Kray » 3 gru 2021, o 07:40

Ten cały spór jak wcześniej mówiłem jest be sensu. Osoby szczepione i nieszczepione mają takie samo prawdopodobieństwo zachorowania i roznoszenia cholery. Po co więc się sprzeczać ? Oczywiście narracja mediów jest przeciwko tym drugim ale kto mądry to zrozumie. Jeżeli ryzyko jest takie samo to cały ten jazgot świadczy tylko o tym że ludzie zaszczepieni, nadgorliwi nie myślą i dają się ponieść fali tego bełkotu.
Dajcie wszyscy na luz i przestanie się przekrzykiwać. Ci co mówią o jakiś eksperymentach medycznych są tyle samo warci co ci co uważają szczepionkę za panaceum na wszystko.
Podsumowując, niech każdy sam zdecyduje i zamilknie na wieki. Wszyscy będą zdrowsi.

Apel do władzy. Proponuję zrobić na kilka tygodni konfiskatę odbiorników tv i radioodbiorników. Gwarantuje, że problem covidu zniknie jak ręką odjął.
Ot i mądrze powiedziane, też tak uważam
Na górę

Postautor: int » 6 gru 2021, o 18:02

tv bez problemu, ale ciekawe, jakby wam facebooka odcięli na kilka tygodni, jakbyście sobie bez waszych pasterzy poradzili :-)
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2021, o 17:57

Kasę, którą dostali z Polskiego ładu gdzieś czytałem mają przeznaczyć na wymianę ulicznego oświetlenia głównej ulicy Łaszczowa i jest to słuszny kierunek, Bangladesz zniknie, natomiast co do siłowni w Hopkiem mam wątpliwości nie tylko ja. Rolnik narobi się w polu i co przyjdzie i będzie tam ćwiczył, to nie lepiej byłoby zainstalować tą śiłownię np przy boisku w Łaszczowie, cwiczyła by młodzież która przychodzi tam grać w piłkę, czy uczniowie na wf, a tam będzie nie wykorzystana, tym bardziej, że przy stadionie są tylko 3 elementy do ćwiczyń.
































































rol
Na górę

Postautor: Bararara » 7 gru 2021, o 22:06

Do antyszczepionkowców, żebyście zdychali w konwulsjach, żeby was taka sraczka męczyła że hej, powinni was zamknąć w jakiejś izolowanej strefie debile jedene łażą i zarażają wszystkich dookoła.
Ty [***] debikunoe życz nikomu bo się sam zesrasz PGR usie ratyczowski
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2021, o 21:32

Retransmisja z sesji się o dziwo pojawiła. I jak tam się czujecie po podwyżkach? Burmistrz , radni- syci czy rozpasanie w toku?
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2021, o 22:11

Retransmisja z sesji się o dziwo pojawiła. I jak tam się czujecie po podwyżkach? Burmistrz , radni- syci czy rozpasanie w toku?
W toku, po nowym roku wszystkie ręce w górę. I komisyjki i kasa leci,
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2021, o 22:23

W toku, po nowym roku wszystkie ręce w górę. I komisyjki i kasa leci,
Teraz to już nie tylko ręce będą podnosić, ale i nogi. Zenada
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2021, o 06:18

Ty [***] debikunoe życz nikomu bo się sam zesrasz PGR usie ratyczowski
No raczej ty masz mentalność, intelekt i kulturę, prostaka z kołchozu.
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2021, o 16:43

Ty [***] debikunoe życz nikomu bo się sam zesrasz PGR usie ratyczowski
Nie pij nie ćpaj bo nie wiadomo co piszesz. Hamie z rycerskiej.😁
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2021, o 12:02

Czy to prawda, że będzie nabór na stanowisko w gminie? Ponoć na emeryturę odchodzi jeden z Panow wieloletnich pracowników w naszym urzędzie. Dlaczego nie ma jeszcze ogłoszenia o wolnym stanowisku?
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2021, o 13:51

Czy to prawda, że będzie nabór na stanowisko w gminie? Ponoć na emeryturę odchodzi jeden z Panow wieloletnich pracowników w naszym urzędzie. Dlaczego nie ma jeszcze ogłoszenia o wolnym stanowisku?
Czy kandydat posiada już "wybrane kursy i szkolenia"?
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2021, o 19:48

Czy kandydat posiada już "wybrane kursy i szkolenia"?
A czy kandytat już tam nie siedzi za biurkiem ???
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”