ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Loka » 6 maja 2022, o 15:50

Co z tymi szczepieniami ? Tak jak wcześniej sugerowałem osoby nawołujące do nich powinny wziąć teraz 4 i 5 dawkę, nawoływały do nich to proszę dać przykład. W końcu są dla was kupione.

Co do święta 3 mają, oczywiście przykre że mało osób, powinniśmy bardziej dbać o historię, ale jak żyjemy w takim kraju to na prawdę człowiekowi się odechciewa. Cwaniacy i banksterzy z PiSu lada chwila wydoją pieniądze ze wszystkich, opozycja nawet się nie garnie ostatnio do władzy bo wie że jest taki burdel, że ciężko będzie coś uratować. Dodatkowo popierają jeszcze socjale, którymi PiS stara się gasić inflację..... To tak jakby gasić benzyna. Albo musi dojść do wielkiego krachu, którego z resztą się spodziewam albo trzeba czekać na wojnę bo innego wyjścia nie ma...
To jest właśnie pokłosie tej waszej polityki uprawianej na naszym podwórku. Nawet na tym forum wszyscy podzieleni na pisowcow albo peowcow, o pslu i lewicy nie wspominam bo tylko idioci mogą ich popierać.
Przez wasze sympatie mamy to co mamy. Strach pomyśleć co będzie dalej.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2022, o 17:01

Co z tymi szczepieniami ? Tak jak wcześniej sugerowałem osoby nawołujące do nich powinny wziąć teraz 4 i 5 dawkę, nawoływały do nich to proszę dać przykład. W końcu są dla was kupione.

Co do święta 3 mają, oczywiście przykre że mało osób, powinniśmy bardziej dbać o historię, ale jak żyjemy w takim kraju to na prawdę człowiekowi się odechciewa. Cwaniacy i banksterzy z PiSu lada chwila wydoją pieniądze ze wszystkich, opozycja nawet się nie garnie ostatnio do władzy bo wie że jest taki burdel, że ciężko będzie coś uratować. Dodatkowo popierają jeszcze socjale, którymi PiS stara się gasić inflację..... To tak jakby gasić benzyna. Albo musi dojść do wielkiego krachu, którego z resztą się spodziewam albo trzeba czekać na wojnę bo innego wyjścia nie ma...
To jest właśnie pokłosie tej waszej polityki uprawianej na naszym podwórku. Nawet na tym forum wszyscy podzieleni na pisowcow albo peowcow, o pslu i lewicy nie wspominam bo tylko idioci mogą ich popierać.
Przez wasze sympatie mamy to co mamy. Strach pomyśleć co będzie dalej.
Coś sie przy.ebał z ta 4 i 5 dawką? weźmiemy jak przyjdzie pora na nastepne szczepienie,nie obawiaj sie,Ciebie nikt na silę nie zaszczepi, glownie dlatego,ze to szczepionka przeznaczona dla ludzi a nie zwierząt.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2022, o 17:02

O Jezu co ten idiota Glapinski pierdolił. To debil jakich mało. [***], co nas czeka? Kto to ogarnie. Ja jebię. Sorki za słowa ale słuchałem tego gadania i nie mogę się powstrzymać. Przedmówca ma rację. Wszystkich w kosmos wy.... ć. Miłego weekendu.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2022, o 17:15

Coś sie przy.ebał z ta 4 i 5 dawką? weźmiemy jak przyjdzie pora na nastepne szczepienie,nie obawiaj sie,Ciebie nikt na silę nie zaszczepi, glownie dlatego,ze to szczepionka przeznaczona dla ludzi a nie zwierząt.
Weźniemy a nie weźmiemy, idioto.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2022, o 17:40

Weźniemy a nie weźmiemy, idioto.
To sprawdź debilu. XD
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2022, o 18:00

Coś sie przy.ebał z ta 4 i 5 dawką? weźmiemy jak przyjdzie pora na nastepne szczepienie,nie obawiaj sie,Ciebie nikt na silę nie zaszczepi, glownie dlatego,ze to szczepionka przeznaczona dla ludzi a nie zwierząt.
Dobra no to weźmiemy idioto. Ile tylko się da.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2022, o 18:16

O Jezu co ten idiota Glapinski pierdolił. To debil jakich mało. [***], co nas czeka? Kto to ogarnie. Ja jebię. Sorki za słowa ale słuchałem tego gadania i nie mogę się powstrzymać. Przedmówca ma rację. Wszystkich w kosmos wy.... ć. Miłego weekendu.
A co kuratorium powie na takie wpisy ???
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2022, o 06:49

Przerażająca jest ta nieobecność......
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2022, o 07:45

Przerażająca jest ta nieobecność......
Ty spać nie możesz? Jest sobota.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2022, o 09:20

A co kuratorium powie na takie wpisy ???
A co jakieś kuratorium ma do tego co piszę? Tobie to chyba jakiś strop spadł na głowę 😆,o i coś uszkodził 😱.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2022, o 14:30

Coś sie przy.ebał z ta 4 i 5 dawką? weźmiemy jak przyjdzie pora na nastepne szczepienie,nie obawiaj sie,Ciebie nikt na silę nie zaszczepi, glownie dlatego,ze to szczepionka przeznaczona dla ludzi a nie zwierząt.
Ja na ochotnika wezme wszystkie ,gdzie to się wstrzykuje. Jak po tym jest?
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2022, o 19:30

Ty weź sobie wstrzyknij w głowicę z obu stron najlepiej. Wzialem tyle tego że mi nic. A bralem że hoho.... Pozdrawiam frajerstwo co boją się uklucia komara.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2022, o 21:51

Brawo p. Burmistrz..
Na górę

Postautor: Nowe » 8 maja 2022, o 07:43

A ja wezmę od razu 4, czy którą tam dają 😁
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2022, o 11:34

te kobiety tu rozwaliły wszystko, już mieszkanko w Zamościu kupione? ludzie boją się siebie koleżanki zostawiły a zdjęcia to promocja fotografa czy występującej
Kto będzie przyszłym dyrektorem stowarzyszenia w Steniatynie?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”