ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 cze 2022, o 11:48

No może i tak …, a raczej nie wydaje mi się ..
Panowie „B” raczej ….słabo, bo z jakimiś historiami …
Potrzeba nowej krwi ……
Może np. Pani Dyrektor szkoły by zastartowała ….
….już teraz umie „dowodzić” w szkole ….nieprawdaż ????
A że nie wszystkim się podoba ….No i nie musi się podobać ważne aby szło i się rozwijało .
Przecież wszyscy wiecie ze obecna Pani Burmistrz wygrała ostatnie wybory na zasadzie …..
„Byle kto byle nie G…l”!!!!! A co ??? Może nie tak było ?

Teraz do kampanii powinni stanąć ci co chcieli by coś zrobić (po za napchaniem swoich kieszeni) dla Miasta Łaszczów


I tu mamy trochę do pomyślenia na kogo zagłosować w najbliższych wyborach .

Miłego poniedziałku życzę
Nie podoba się pracą obecnej dyrektor SP? Nie dziwne mało kto z zasiedziałych na stanowiskach etatach szkolnych chce robić coś więcej niż tylko minimum. Posiedzieć dwie, trzy godzinki w szkole, zadać i do domu.
A nie oszukujmy się każdy z tych specjalistów po dwudziestu latach w szkole zarabia 3,5 -4,5 tys netto!!
A chodzą do tej szkoły jak za karę, a można się przekwalifikować.....
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2022, o 12:24

Nie podoba się pracą obecnej dyrektor SP? Nie dziwne mało kto z zasiedziałych na stanowiskach etatach szkolnych chce robić coś więcej niż tylko minimum. Posiedzieć dwie, trzy godzinki w szkole, zadać i do domu.
A nie oszukujmy się każdy z tych specjalistów po dwudziestu latach w szkole zarabia 3,5 -4,5 tys netto!!
A chodzą do tej szkoły jak za karę, a można się przekwalifikować.....
Może netto bez dodatków tyle wychodzi, dolicz jeszcze dodatki i zobaczysz jaka kwota wychodzi za 18 godz. tygodniowo. Więc nie maja podstaw do narzekania
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2022, o 13:36

Może netto bez dodatków tyle wychodzi, dolicz jeszcze dodatki i zobaczysz jaka kwota wychodzi za 18 godz. tygodniowo. Więc nie maja podstaw do narzekania
Już niedługo sami będziecie uczyć swoje bąbelki. Starzy odejdą, a młodzi nie garną się do tego zawodu. To zasługa tych "wygórowanych' zarobków za "nicnierobienie", i roszczeniowych rodziców, którzy przekazali swoim "milusińskim" jedynie swoje geny, często o wątpliwej wartości. Hodowanie dzieci, zamiast ich wychowywania, prowadzi do problemów, ale o tym współcześni rodzice często mają niewielkie pojęcie. Kto wie jak wychowywać, zazwyczaj nie ma problemów ze swoim potomstwem.
Na górę

Postautor: Jaja » 15 cze 2022, o 14:33

Znowu nauczyciele?
Nie ma innych problemów?
Skąd takie zarobki mają? Ludzie co wy sobie myślicie?
Zazdrościcie, to idźcie pracować do szkoły. Przekwalifikujcie się i zobaczcie jaki to miód i rzeczywiście jakie pieniądze. Wiele wakatów w tym roku. Odsyłam do strony kuratorium, tam znajdziecie zatrudnienie w szkole.
A tak na marginesie, szczujecie tu na nich ciągle. Mam nadzieję, że się z tego spowiadacie. Zawiść i zazdrość to grzech
Na górę

Postautor: Hrabia » 15 cze 2022, o 14:48

Nie podoba się pracą obecnej dyrektor SP? Nie dziwne mało kto z zasiedziałych na stanowiskach etatach szkolnych chce robić coś więcej niż tylko minimum. Posiedzieć dwie, trzy godzinki w szkole, zadać i do domu.
A nie oszukujmy się każdy z tych specjalistów po dwudziestu latach w szkole zarabia 3,5 -4,5 tys netto!!
A chodzą do tej szkoły jak za karę, a można się przekwalifikować.....
Nic podobnego !!!!
Co do pracy Pani Dyrektor …ja żadnych zastrzeżeń nie mam jako Dyrektor-ka.
Chętnie bym TĄ Panią widział jako Pani Burmistrz !!!…..
Tylko czy będzie chciała wystartować aby nie powrócił „stary układ” a z drugiej strony aby przerwać obecną ( nazwijmy to ) stagnację !!!!

Ktoś wcześniej pisał o Nauczycielach w SP Łaszczów ….
Pamietam jak dostałem linijką po dłoni od Pani Ko….c ( ta od rosyjskiego)
Pamietam „nieświeże powietrze” na geografi u pani Pom…..j

A dziś … urlopowo przy 27 stopniach oglądam z balkonu Baleary .


Powodzenia życzę
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2022, o 19:43

Stowarzyszenie Grzędę Sokolska założył Stanisław i ówcześni wójtowie ościeżnicy gmin, przez wiele lat korzystali z tego tylko jego poplecznicy i nic nie było widać z tej działalności. Potem nagle, gdy pieniądze się pojawiły, wszyscy zaczęli się interesować, dla kogo, po co?Piniądze przyznawał sejmik w Lublinie i tam podpisywało się umowy, nie w Łaszczowie, po złożeniu projektów ignorancie. Ubiegałeś się- nie bo nigdy nic nie zrobiłeś i nie zrobisz😂 Po to są stowarzyszenia, żeby lokalne środowisko miało dostęp do środków UE.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2022, o 22:38

Już niedługo sami będziecie uczyć swoje bąbelki. Starzy odejdą, a młodzi nie garną się do tego zawodu. To zasługa tych "wygórowanych' zarobków za "nicnierobienie", i roszczeniowych rodziców, którzy przekazali swoim "milusińskim" jedynie swoje geny, często o wątpliwej wartości. Hodowanie dzieci, zamiast ich wychowywania, prowadzi do problemów, ale o tym współcześni rodzice często mają niewielkie pojęcie. Kto wie jak wychowywać, zazwyczaj nie ma problemów ze swoim potomstwem.
A kim ty jesteś żeby ludzi oceniać??? Jakie tobie geny przekazali rodzice??? Pycha kroczy przed upadkiem.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2022, o 23:34

A kim ty jesteś żeby ludzi oceniać??? Jakie tobie geny przekazali rodzice??? Pycha kroczy przed upadkiem.
He he...
Mam swoje lata, więc mam też doświadczenie. Moje dzieci już dawno po dobrych studiach, więc chyba mam dobre geny i dobrze z zoną wychowaliśmy dzieci. Jaka pycha? - prawda poparta obserwacjami. Upadek? Hmmm... Chyba taki, że jestem już starym człowiekiem. Ty może też doświadczysz takiego "upadku". Życzę ci tego. :)
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2022, o 07:04

Nic podobnego !!!!
Co do pracy Pani Dyrektor …ja żadnych zastrzeżeń nie mam jako Dyrektor-ka.
Chętnie bym TĄ Panią widział jako Pani Burmistrz !!!…..
Tylko czy będzie chciała wystartować aby nie powrócił „stary układ” a z drugiej strony aby przerwać obecną ( nazwijmy to ) stagnację !!!!

Ktoś wcześniej pisał o Nauczycielach w SP Łaszczów ….
Pamietam jak dostałem linijką po dłoni od Pani Ko….c ( ta od rosyjskiego)
Pamietam „nieświeże powietrze” na geografi u pani Pom…..j

A dziś … urlopowo przy 27 stopniach oglądam z balkonu Baleary .


Powodzenia życzę
Roberto sprawdź na początek gdzie leżą Baleary! O tobie już opowiadają, i nie tylko o nieświeżym powietrzu!
Na górę

Postautor: Hrabia » 16 cze 2022, o 07:36

Roberto sprawdź na początek gdzie leżą Baleary! O tobie już opowiadają, i nie tylko o nieświeżym powietrzu!
No nie przedmówco nie mam na imię Robert.
A Baleary są …. Po co ci to wiedzieć i tak tam nie pojedziesz czy nie do lecisz chyba ze „Palcem po mapie”

Miłego dnia
Na górę

Postautor: Mleczny » 16 cze 2022, o 09:30

Chodzi o Roberta M?
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2022, o 10:02

Roberto sprawdź na początek gdzie leżą Baleary! O tobie już opowiadają, i nie tylko o nieświeżym powietrzu!
Czyżby koleżanka z pracy , wyczuwam rudy charakter pisma.
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2022, o 12:00

Kochani! ? Spokojnie! Po co się gryziecie, o co? Obecna kadra SP w Łaszczowie to bardziej dom spokojnego oczekiwania na emeryturę niż szkoła podstawowa! Trochę was obecna dyrektor obudziła z kilkuletniego letargu tamtego burmistrza, który teraz idealnie wkomponował się w tę harmonię oczekiwania.
Ludzie! Wy macie kształtować charaktery przyszłości, produkować mądrość w pokoleniu!! A tu tylko podp erdalanie, kablowanie i donoszenie.
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2022, o 17:09

Nigdy nic nie dzieje się bez przyczyny! Apr. wybudzenia- najbardziej wybudzony to mąż.
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2022, o 17:25

Czyżby pisarz stołeczny się obudził z letargu? Szukaj roboty bo z pisania nie wyżyjesz.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”