ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Zzz » 19 lis 2021, o 23:45

A poprzednia, czy która kolwiek władza, z prywatnych pieniędzy finansowała co kolwiek? Pozyskiwanie zewnętrznych środków to jakaś ujma na honorze?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2021, o 07:09

Te podane były w tomaszowskim parku do ręki
Na górę

Postautor: Biedra34 » 20 lis 2021, o 08:29

Nie ośmieszaj się człowieku. Kupiłem działkę tam i to od Kociołka. W kancelarii Bieleckiej więc wiem lepiej. Pieniądze byly na konto parafii. Nie oczerniaj ludzi jeżeli nie wiesz.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2021, o 08:36

A poprzednia, czy która kolwiek władza, z prywatnych pieniędzy finansowała co kolwiek? Pozyskiwanie zewnętrznych środków to jakaś ujma na honorze?
Nie ujma, ale trzeba mówić kto sfinansował budowę i gdyby nie obecny rząd dalej ludzie chodziliby po zniszczonych chodnikach. Czym więc nasza lokalna władza może się pochwalić i czego dokonała przez te trzy lata? Chyba mieszkańcy znają już odpowiedź.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2021, o 10:11

A to przyjechał twój rząd Morawiecki Sasin Kaczyński do Łaszczówa i robili u nas chodniczki. Jakoś sobie nie przypominam bym ich widział. Piszesz takie durnoty. No ale durny tylko może pisać
Durnoty😆. Niech żyje lokalna władza!
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2021, o 11:37

A to przyjechał twój rząd Morawiecki Sasin Kaczyński do Łaszczówa i robili u nas chodniczki. Jakoś sobie nie przypominam bym ich widział. Piszesz takie durnoty. No ale durny tylko może pisać
Durnoty😆. Niech żyje lokalna władza!
Mądry człeku brak Ci elementarnej wiedzy aby logicznie się wypowiedzieć.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2021, o 08:02

A to wszyscy robią ze swoich pieniędzy tylko my z rządowych no nie wiedziałem że tak jest. A wcześniejsi władcy łaszczowa Cezary czy Stanisław też korzystali z dotacji państwowych oraz unijnych przecież nic nie robili ze swoich gminnych pieniędzy bo po prostu gminę na to nie stać nie jest to żadne nowum więc przestań pisać głupoty. Z reguły w większości gmin wszystko jest albo przede wszystkim wszystko jest wykonywane z pieniędzy dotacji państwowych lub unijnych i nie ma w tym nic dziwnego jest to rzecz najjaśniejsza pod słońcem.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2021, o 08:42

A to wszyscy robią ze swoich pieniędzy tylko my z rządowych no nie wiedziałem że tak jest. A wcześniejsi władcy łaszczowa Cezary czy Stanisław też korzystali z dotacji państwowych oraz unijnych przecież nic nie robili ze swoich gminnych pieniędzy bo po prostu gminę na to nie stać nie jest to żadne nowum więc przestań pisać głupoty. Z reguły w większości gmin wszystko jest albo przede wszystkim wszystko jest wykonywane z pieniędzy dotacji państwowych lub unijnych i nie ma w tym nic dziwnego jest to rzecz najjaśniejsza pod słońcem.
Więc może łaskawie odpowiesz na co właściwie stać naszą gminę? Gdzie jest realizacja programu wyborczego? Wskaż chociaż jedną spełnioną obietnicę!
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2021, o 08:43

Czekaj przyjdzie nowy ład to nic nie będzie robione na nic nie będzie pieniędzy gminy nie będą miały swojej kasy a państwo przez swoje rozdawnictwo też nie będzie miało pieniędzy żeby finansować gminy Unia Europejska zakręci Kurek przez durną postawę naszego rządu i unijnych pieniędzy też nie będzie także nic nie będzie robione to jest taki czarny scenariusz. Ale bardzo realny przez nieudacznictwo naszego rządu.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2021, o 09:43

Czekaj przyjdzie nowy ład to nic nie będzie robione na nic nie będzie pieniędzy gminy nie będą miały swojej kasy a państwo przez swoje rozdawnictwo też nie będzie miało pieniędzy żeby finansować gminy Unia Europejska zakręci Kurek przez durną postawę naszego rządu i unijnych pieniędzy też nie będzie także nic nie będzie robione to jest taki czarny scenariusz. Ale bardzo realny przez nieudacznictwo naszego rządu.
Odwracamy kota ogonem. Pytanie brzmiało zupełnie inaczej. A tak na marginesie Ci co najwięcej krzyczą również korzystają z tego rozdawnictwa. Nieprawdaż?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2021, o 10:58

Popatrzcie jak płaca minimalna się zmienia:
1.01.2020 -> 2600zł brutto -> 614EUR
22.11.2021 -> 2800zł brutto -> 593EUR

Rząd się nie chwali, ale to jego zasługa
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2021, o 19:12

Dlaczego usuwane są posty??? Oj nieładnie..
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2021, o 20:54

Więc może łaskawie odpowiesz na co właściwie stać naszą gminę? Gdzie jest realizacja programu wyborczego? Wskaż chociaż jedną spełnioną obietnicę!
Nikt nie broni naszej władzy, ja osobiście nie wiem kto do końca jast w naszej radzie. P.burmistrz to znam z widzenia i tyle że wiem ze jest burmistrzem. Nie wiem co ci obiecywali i nie obchodzi mnie to. Ale widzę co się dzieje i z kąd są w większości fundusze na pewne przedsięwzięcia. Czy na obwodnicę Tomaszowa starosta i burmistrz dali kasę ze swojego budżetu? Taki przykład. Pomyśl w vo wątpię z tym u was ciężko 😁
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2021, o 21:05

Pięknie rozegrali waszà gwiazdę. Stoi z tym czekiem, a tak jazgociki jazgoczą… szkoda że radnego nie było
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2021, o 00:02

Ty jazgoczący gwiazdorze co ty tak najeżdżasz na burmistrz? Przegrałeś? Dostałeś po dupie i nie możesz się otrząsnąć? Jak masz coś personalnego do władzy co widać po twoich bazgrołach to idź do urzędu i pogadaj a nie ujadasz na forum od kilku lat.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”