To był świetny pomysł, niech ludzie wiedzą co się święci.To jak to było z tym wnioskiem o restrukturyzacje stołówki, kto wyszedł z takim pomysłem? Radni nie, jak to się puściło famę, że to ich pomysły te oszczędności, ale oni pism i wniosków żadnych na biurku u burmistrza nie złożyli. Burmistrz sam sobie też nie napisał, kierownik stołówki tym bardziej nie, więc kto? Może rodzice, albo nauczyciele, bo jeszcze na nich można przenieść odpowiedzialność?No to teraz. Czas zrobić jak nic innego nie może zreformować tego tworu. Sami to pisząc podsuwacie świetne pomysły. A jeszcze nic nie wiadomo czy to dojdzie do skutku czy to tylko takie gadanie. Oj Panie S. nie był to dobry pomysł z tym pisaniem.
ŁASZCZÓW NEWS
A radni nie szukają oszczędności? Ciągle się o tym mówi.ze chcą likwidować utworzone referaty. Zwalniać nowo przyjętych. To jak to jest? Z tymi oszczędnościami? Jednych wywalić na bruk? A ile już oszczędzili?
Kto w tej gminie Łaszczów rządzi? Ten Pan Incydent?Kierownik stołówki rozsyła wiadomości.
Konsekwencje tej decyzji:
Ceny obiadow wzrosna nawet 3-krotnie
Szkola straci kontrole nad jakoscia i bezpieczenstwem posilkow Najbardziej ucierpia rodziny w trudniejszej sytuacji finansowej.
A skąd takie wiadomości, już pan obliczył? Jeszcze nic nie wiadomo w tej sprawie. Może to tylko plotka? Jeśli chodzi o jakość to śmiech na sali. Bezpieczeństwo? Jakie? Rodziny w trudnej sytuacji? Mają za darmo płaci opieka. Może chodzi o koryto?
Nie, pani dyrektor rozdaje karty. A co na to burmistrz?Kto w tej gminie Łaszczów rządzi? Ten Pan Incydent?
Z tego co widac na bip (a raczej nie widać) to stołówka nie jest oddzielną jednostką organizacyjną gminy, wiec mozna stworzyć jako oddzielny twór, wtedy Burmistrz będzie bezposrednim zwierzchnikiem.Nie, pani dyrektor rozdaje karty. A co na to burmistrz?
Pani dyrektor zajmuje;się ieloma rzeczami tylko nie sobą ,i swoimi sprawami .
A szkoda, mogłaby skupić się na sobie i własnym zdrowiu, bo coś ostatnio słabo wygląda i widać, że to politykowanie jej nie służy...Pani dyrektor zajmuje;się ieloma rzeczami tylko nie sobą ,i swoimi sprawami .
Karty rozdaje kierownik stołówki. Teraz ma rozwolnienie, atakują najważniejszy bastion w gminie! Prywatne bezpieczeństwo żywieniowe kilku rodzin, a tu chodzi o szeroko rozumianà przyszłość brzuszków "naszych" dzieci. Szkoda, żeby karmienie brzuszków się skończyło tak jak wieloletnie fachowe "sekretarzowanie". Ale to chyba już czas na normalność! Skarbnik na sesji zreferuje ile takie żywienie kosztuje nas wszystkich w skali roku szkolnego?Nie, pani dyrektor rozdaje karty. A co na to burmistrz?
Kotlet gdyby zajął się pracą i stołówką a nie wielką polityką to może by to funkcjonowało bardzo dobrze ale niestety z tego co widać to jest lipa. A zawsze mi się wydawało że on chciał wziąć w ajencje tą stołówkę i zarządzać teraz musi odmieniło?
Na swoim trzeba robić żeby się budżet spinał
Nie ma czasu, polityka. Ile zarabia przewodniczący?
W szkole jest chyba jakiś dyrektor i pozwala na takie żeczy?
Jakiś jest, ale też zajęty polityka i ma swoje prywatne "żeczy" do ogarnięcia🙈W szkole jest chyba jakiś dyrektor i pozwala na takie żeczy?
Prywatne rzeczy to się po za pracą załatwia. Ale co to dużo mówić nie ma o czym
2 tys z kawalkiem
Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”
