Może gryzaczka przynajmniej poćwiczysz gryzienie2 tys z kawalkiem
ŁASZCZÓW NEWS
Ktoś podoła tej sytuacji? Burmistrzu? Może pora zrobić porządek.Wreszcie zrobią porządek z tą stołówka ...
Dzieci nie jedzą tych obiadów
jedzenie to gotówce odgrzewane na szybko.
O porcjach nie wspomnę no ale ktoś to później zabiera co zostaje .....
Nic się nie marnuje
Z jakim kawałkiem, ten kawałek to 200, 500, czy 999 zł?2 tys z kawalkiem
Co tam profesory milczo, kac moralny?
Dlaczego głosowanie profesorów było tajne? Teraz nie wiemy komu dziękować?
Lojalni bali się jawnego właśnie żeby im nie podziękować
A tobie co dupa się pali 😆😆😆Co tam profesory milczo, kac moralny?
I w końcu jaka decyzja z tą stołówką
Kierownik wystraszony lata po kuchni, tak jakby chciał pokazać, że coś potrafi zrobić w kuchni. Przydałoby się szkolenie z obsługi maszyn i urządzeń kuchennych, które są na wyposażeniu kuchni. Przydałby się ktoś z branży gastronomicznej kto by nauczył jak z tego korzystać. Ktoś chyba zapomniał po co tam jest i za co bierze wynagrodzenie. Wstyd I śmiech. Znamienite funkcję w gminie się pełni a na swoim miejscu pracy jest się zagubionym między kotłami.
Nauczyciele? Przykra sprawa, że w ogóle w takiej sytuacji zostali postawieni i świadomi tego, jakie konsekwencje może mieć ich głosowanie w sprawie zmian w statucie, nie zachowali się przyzwoicie, delikatnie rzecz ujmując. Te osoby uczą nasze dzieci, wychowują do wartości, pomocy drugiemu i prezentują taką postawę??? Czuję wstyd i zażenowanie...nie mają swojego zdania, ktoś im je narzucił czy po prostu mają gdzieś to, że ktoś dzięki ich decyzji ktoś może stracić pracę? Ciężko szukać usprawiedliwienia dla ich postawy...i jeszcze jedna kwestia, dlaczego to jest załatwiane poza głównymi zainteresowanymi, czyli nami, rodzicami? Przecież to my będziemy ponosić koszty tych decyzji! Czemu nikt nas nie pyta o zdanie, czy my chcemy takich zmian. Rada rodziców nie powinna zaopiniować projektu zmian w statucie? Dlaczego nikt nas o tym nie informował i nie liczy się z naszym zdaniem? Samowolka? Nieładnie 🙄
Pozdrawiam p.MonikoNauczyciele? Przykra sprawa, że w ogóle w takiej sytuacji zostali postawieni i świadomi tego, jakie konsekwencje może mieć ich głosowanie w sprawie zmian w statucie, nie zachowali się przyzwoicie, delikatnie rzecz ujmując. Te osoby uczą nasze dzieci, wychowują do wartości, pomocy drugiemu i prezentują taką postawę??? Czuję wstyd i zażenowanie...nie mają swojego zdania, ktoś im je narzucił czy po prostu mają gdzieś to, że ktoś dzięki ich decyzji ktoś może stracić pracę? Ciężko szukać usprawiedliwienia dla ich postawy...i jeszcze jedna kwestia, dlaczego to jest załatwiane poza głównymi zainteresowanymi, czyli nami, rodzicami? Przecież to my będziemy ponosić koszty tych decyzji! Czemu nikt nas nie pyta o zdanie, czy my chcemy takich zmian. Rada rodziców nie powinna zaopiniować projektu zmian w statucie? Dlaczego nikt nas o tym nie informował i nie liczy się z naszym zdaniem? Samowolka? Nieładnie 🙄
Również pozdrawiam i może ktoś się wypowie w tej kwestii, może było jakieś spotkanie rodziców o którym nikt mnie nie poinformował? A może jakaś awaria dziennika i wiadomość nie dotarła?
Nie kasaj reki ktora cię karmi
Coo???? To chyba stołówka karmi, a raczej panie tam gotujące, więc proszę nie zmieniać tematu😆
Paweł nudzisz się ?Coo???? To chyba stołówka karmi, a raczej panie tam gotujące, więc proszę nie zmieniać tematu😆
Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”
