ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 maja 2026, o 12:19

2 tys z kawalkiem
Może gryzaczka przynajmniej poćwiczysz gryzienie
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2026, o 14:57

Wreszcie zrobią porządek z tą stołówka ...
Dzieci nie jedzą tych obiadów
jedzenie to gotówce odgrzewane na szybko.
O porcjach nie wspomnę no ale ktoś to później zabiera co zostaje .....
Nic się nie marnuje
Ktoś podoła tej sytuacji? Burmistrzu? Może pora zrobić porządek.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 08:16

2 tys z kawalkiem
Z jakim kawałkiem, ten kawałek to 200, 500, czy 999 zł?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 20:17

Co tam profesory milczo, kac moralny?
Na górę

Postautor: Benio » 14 maja 2026, o 21:27

Dlaczego głosowanie profesorów było tajne? Teraz nie wiemy komu dziękować?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 21:35

Lojalni bali się jawnego właśnie żeby im nie podziękować
Na górę

Postautor: 11223344 » 14 maja 2026, o 22:29

Co tam profesory milczo, kac moralny?
A tobie co dupa się pali 😆😆😆
Na górę

Postautor: Aksamit » 15 maja 2026, o 05:09

I w końcu jaka decyzja z tą stołówką
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2026, o 07:30

Kierownik wystraszony lata po kuchni, tak jakby chciał pokazać, że coś potrafi zrobić w kuchni. Przydałoby się szkolenie z obsługi maszyn i urządzeń kuchennych, które są na wyposażeniu kuchni. Przydałby się ktoś z branży gastronomicznej kto by nauczył jak z tego korzystać. Ktoś chyba zapomniał po co tam jest i za co bierze wynagrodzenie. Wstyd I śmiech. Znamienite funkcję w gminie się pełni a na swoim miejscu pracy jest się zagubionym między kotłami.
Na górę

Postautor: Firlej » 15 maja 2026, o 15:40

Nauczyciele? Przykra sprawa, że w ogóle w takiej sytuacji zostali postawieni i świadomi tego, jakie konsekwencje może mieć ich głosowanie w sprawie zmian w statucie, nie zachowali się przyzwoicie, delikatnie rzecz ujmując. Te osoby uczą nasze dzieci, wychowują do wartości, pomocy drugiemu i prezentują taką postawę??? Czuję wstyd i zażenowanie...nie mają swojego zdania, ktoś im je narzucił czy po prostu mają gdzieś to, że ktoś dzięki ich decyzji ktoś może stracić pracę? Ciężko szukać usprawiedliwienia dla ich postawy...i jeszcze jedna kwestia, dlaczego to jest załatwiane poza głównymi zainteresowanymi, czyli nami, rodzicami? Przecież to my będziemy ponosić koszty tych decyzji! Czemu nikt nas nie pyta o zdanie, czy my chcemy takich zmian. Rada rodziców nie powinna zaopiniować projektu zmian w statucie? Dlaczego nikt nas o tym nie informował i nie liczy się z naszym zdaniem? Samowolka? Nieładnie 🙄
Na górę

Postautor: 11223344 » 15 maja 2026, o 16:10

Nauczyciele? Przykra sprawa, że w ogóle w takiej sytuacji zostali postawieni i świadomi tego, jakie konsekwencje może mieć ich głosowanie w sprawie zmian w statucie, nie zachowali się przyzwoicie, delikatnie rzecz ujmując. Te osoby uczą nasze dzieci, wychowują do wartości, pomocy drugiemu i prezentują taką postawę??? Czuję wstyd i zażenowanie...nie mają swojego zdania, ktoś im je narzucił czy po prostu mają gdzieś to, że ktoś dzięki ich decyzji ktoś może stracić pracę? Ciężko szukać usprawiedliwienia dla ich postawy...i jeszcze jedna kwestia, dlaczego to jest załatwiane poza głównymi zainteresowanymi, czyli nami, rodzicami? Przecież to my będziemy ponosić koszty tych decyzji! Czemu nikt nas nie pyta o zdanie, czy my chcemy takich zmian. Rada rodziców nie powinna zaopiniować projektu zmian w statucie? Dlaczego nikt nas o tym nie informował i nie liczy się z naszym zdaniem? Samowolka? Nieładnie 🙄
Pozdrawiam p.Moniko
Na górę

Postautor: Gosc1982 » 15 maja 2026, o 16:40

Również pozdrawiam i może ktoś się wypowie w tej kwestii, może było jakieś spotkanie rodziców o którym nikt mnie nie poinformował? A może jakaś awaria dziennika i wiadomość nie dotarła?
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2026, o 18:12

Nie kasaj reki ktora cię karmi
Na górę

Postautor: Gosc1767 » 15 maja 2026, o 19:13

Coo???? To chyba stołówka karmi, a raczej panie tam gotujące, więc proszę nie zmieniać tematu😆
Na górę

Postautor: 11223344 » 15 maja 2026, o 19:23

Coo???? To chyba stołówka karmi, a raczej panie tam gotujące, więc proszę nie zmieniać tematu😆
Paweł nudzisz się ?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”