ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 29 gru 2021, o 23:43

Taki ktoś wie tylko , że ma pasy rasowe. Cokolwiek to znaczy, bo raczej sądzę, że nie są to psy rasowe tylko w typie rasy, a to zasadnicza różnica. Tłumaczenie, że psy odwiedzają weterynarza i są traktowani jako członkowie rodziny jest co najmniej śmieszne i dziecinne. Tym bardziej jeśli nie zna się podstawowych zasad fizjologii psów i nie zdając sobie sprawy z bardzo dobrego słuchu psów i tego jaki huk wywołuje u nich ból. Wieś, wieś i wieśniaki.
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2021, o 12:47

Zaszczepione te psy od covid u bo ja już czwarta dawkę wziąłem.
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2021, o 22:01

A gdzie jest jazgot??
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2021, o 22:13

A gdzie jest zarządzanie, pomysły i program wyborczy?
Na górę

Postautor: Loka » 31 gru 2021, o 00:29

Taki ktoś wie tylko , że ma pasy rasowe. Cokolwiek to znaczy, bo raczej sądzę, że nie są to psy rasowe tylko w typie rasy, a to zasadnicza różnica. Tłumaczenie, że psy odwiedzają weterynarza i są traktowani jako członkowie rodziny jest co najmniej śmieszne i dziecinne. Tym bardziej jeśli nie zna się podstawowych zasad fizjologii psów i nie zdając sobie sprawy z bardzo dobrego słuchu psów i tego jaki huk wywołuje u nich ból. Wieś, wieś i wieśniaki.
Myślałem że już sobie dacie spokój a tu dalej jazgot 😄mam psy rasowe więc z tego też względu, że są delikatne to muszę odwiedzać weterynarza :)
Osobiście radzę, zamknij swojego pupila do lochu jak ,,strzelajo,, oprawcy i daj żyć ludziom. Z resztą, temat poruszony bez sensu, większość nie rozumie i każe kierować się logika kiedy w swoich wypowiedziach jest jej całkowicie brak ;)
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2021, o 09:40

A szczeepione te psy?
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2021, o 10:05

Myślałem że już sobie dacie spokój a tu dalej jazgot 😄mam psy rasowe więc z tego też względu, że są delikatne to muszę odwiedzać weterynarza :)
Osobiście radzę, zamknij swojego pupila do lochu jak ,,strzelajo,, oprawcy i daj żyć ludziom. Z resztą, temat poruszony bez sensu, większość nie rozumie i każe kierować się logika kiedy w swoich wypowiedziach jest jej całkowicie brak ;)
Zamknijmy się wszyscy w lochach, żeby łobuzy,piromani i pijani kierowcy mogli sobie robić co chcą i łamać prawo.Ot cała logika twojej wypowiedzi.
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2021, o 12:59

A od kowida szczepione te pieski?
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2021, o 15:44

Co nam władza u szykowała na sylwestra?
Na górę

Postautor: Nicosc » 31 gru 2021, o 21:59

Komendant i fajerwerki tyle stać nasze władze kochajmy się będzie lepiej nie mieszkańcom tylko tym co są u wladzy
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2022, o 16:33

Do tych wszystkich miłośników pirotechniki, życzę wam abyście chociaż raz odczuli taki strach, jaki fundujecie biednym zwierzętom przez swoje pokazy fajerwerków. Inteligentni ludzie odchodzą od takiej formy świętowania, wiedząc jaką krzywdę wyrządzają. Lecz tutaj jest typowa ściana z prostym ludem, „ bida w kamienicy ale hyc na ulicy”. Wraz z nowym rokiem pobiegnie większość z was po zasiłek „ bo należy się”, ile puściliście kasy w powietrze?? Każdy widział kto strzelał.
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2022, o 18:57

Życzę Pani Burmistrz Oli Pietrasz by rozpoczynający się Rok 2022 był dobrym rokiem dla decyzji i rządzenia Gminą Łaszczów. Życzę by podejmowane decyzje były tylko Pani wolà i pomysłem i żeby żadne osoby postronne, drugie, trzecie, czwarte nie podejmowały za Panią ważnych decyzji samorzàdowych, za które będzie Pani kiedyś rozliczana. .. Życzę szczęścia w życiu rodzinnym, wychowawczym i zawodowym. Bo Siłą jest... tam gdzie jej początki.
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2022, o 23:31

Już jest fajnie. Ģogo
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2022, o 12:46

Komendant i fajerwerki tyle stać nasze władze kochajmy się będzie lepiej nie mieszkańcom tylko tym co są u wladzy
Po co to było? Żeby jakieś bałwany się cieszyli z wystrzałów? Szkoda kasy. Lepiej na podwyżki przeznaczyć dla szarych pracowników bo nowy ład wchodzi i nam życie osłodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2022, o 22:01

Wczoraj za plecami młodego kiędza ktory był na wizycie duszpasterskeiej w Zimnie, po jego odejściu od gospodarza obejscia do innego domostwa zaslapł ów gospodarz przy furtce i na nieszczęście nie udało się go uratować. Teraz jego żona będzie miała pretensje do wizyty ksiedza, bo to być może wpłynęło na jego emocjonalnie to przeżył i serce nie wytrzymało. W Nabrożu, w Grodyslawicach czy w Zamościu i Tomaszowie, tam duchowni nie szlajają sie po chałupach żeby zdobyć parę złotych i zarazić rodziny covidem. W ubiegłym roku takie przypadki się zdarzyły w Laszczowie, gdy po kilku dniach po wizycie czarnych całe rodziny miały cowida.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”