ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 5 sty 2022, o 12:08

To po co przyjmujecie księdza? Z tego co wiem jeśli ktoś jasno nie zadeklaruje chęci wizyty to ksiądz nie przychodzi. Ja się boję, ograniczam wszelkie możliwe kontakty i nie zapraszam księdza. Jest pandemia, taka wizyta to nie jest konieczność.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2022, o 15:46

Na stronie parafii zniknął komunikat, że ksiądz może przyjść z wizytą tylko na zaproszenie, podany jest tylko plan kolędy, a to by oznaczało, że chodzą po kolei.
Na górę

Postautor: Loka » 5 sty 2022, o 19:22

Wczoraj za plecami młodego kiędza ktory był na wizycie duszpasterskeiej w Zimnie, po jego odejściu od gospodarza obejscia do innego domostwa zaslapł ów gospodarz przy furtce i na nieszczęście nie udało się go uratować. Teraz jego żona będzie miała pretensje do wizyty ksiedza, bo to być może wpłynęło na jego emocjonalnie to przeżył i serce nie wytrzymało. W Nabrożu, w Grodyslawicach czy w Zamościu i Tomaszowie, tam duchowni nie szlajają sie po chałupach żeby zdobyć parę złotych i zarazić rodziny covidem. W ubiegłym roku takie przypadki się zdarzyły w Laszczowie, gdy po kilku dniach po wizycie czarnych całe rodziny miały cowida.
Ten wpis tak na poważnie ? Staram się wyczuć chociaż jakiś sarkazm ale na prawe czepiasz się na siłę, aż głupio się to czyta. Rozumiem, że lepiej wiesz co pomyśli jego żona czy bliscy... Weźcie ludzie dajcie na wstrzymanie, zanim coś napiszecie to pomyślnie.
Jeśli ktoś chce to zaprasza księdza, jeśli nie to nie zaprasza. W czym ktoś ma problem ?
Ja rozumiem że Covid jest dla nie których znakomita okazją do usprawiedliwiania różnych sytuacji itd. szkoda tylko, że nie przeszkadza wam chodzenie do sklepu, biedronki, Castoramy itp.
Ja od samego początku tego cyrku miałem inne zdanie niż to co się mówi w telewizji. Nie szczepilem sie, przechorowalem dwa razy, nie noszę durnowatej maski, żyje normalnie.
Co niektórym polecam zastanowić się nad tym wszystkim, zamiast kierować się szczuciem na ludzi którzy zwyczajnie nie chcą się szczepić radzę zacząć gardzić naszą opieką zdrowotną, szczególnie ta pierwszego kontaktu która zwyczajnie nie leczy.
Ludzie umierają bo dostają paracetamol a jak się zrobi krucho to karetka i do umieralni.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2022, o 21:16

Ten wpis tak na poważnie ? Staram się wyczuć chociaż jakiś sarkazm ale na prawe czepiasz się na siłę, aż głupio się to czyta. Rozumiem, że lepiej wiesz co pomyśli jego żona czy bliscy... Weźcie ludzie dajcie na wstrzymanie, zanim coś napiszecie to pomyślnie.
Jeśli ktoś chce to zaprasza księdza, jeśli nie to nie zaprasza. W czym ktoś ma problem ?
Ja rozumiem że Covid jest dla nie których znakomita okazją do usprawiedliwiania różnych sytuacji itd. szkoda tylko, że nie przeszkadza wam chodzenie do sklepu, biedronki, Castoramy itp.
Ja od samego początku tego cyrku miałem inne zdanie niż to co się mówi w telewizji. Nie szczepilem sie, przechorowalem dwa razy, nie noszę durnowatej maski, żyje normalnie.
Co niektórym polecam zastanowić się nad tym wszystkim, zamiast kierować się szczuciem na ludzi którzy zwyczajnie nie chcą się szczepić radzę zacząć gardzić naszą opieką zdrowotną, szczególnie ta pierwszego kontaktu która zwyczajnie nie leczy.
Ludzie umierają bo dostają paracetamol a jak się zrobi krucho to karetka i do umieralni.
Co ty bredzisz człowieku??
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2022, o 21:36

To ten co zawsze przeciw medycynie. lekarzom , broń boże szczepionek tylko chłopaki w sutannach są dobrzy na wszystko.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2022, o 10:17

A co tam panie w polityce lokalnej?? Jakie plany inwestycyjne na nowy rok??
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2022, o 13:44

A co tam panie w polityce lokalnej?? Jakie plany inwestycyjne na nowy rok??
Takie nam plany inwestycyjne ze chyba posieje dynie zamiast buraków bo już mam dość dopłacania a ta dynia , miał ktoś?
Na górę

Postautor: Wert » 6 sty 2022, o 23:20

Ten wpis tak na poważnie ? Staram się wyczuć chociaż jakiś sarkazm ale na prawe czepiasz się na siłę, aż głupio się to czyta. Rozumiem, że lepiej wiesz co pomyśli jego żona czy bliscy... Weźcie ludzie dajcie na wstrzymanie, zanim coś napiszecie to pomyślnie.
Jeśli ktoś chce to zaprasza księdza, jeśli nie to nie zaprasza. W czym ktoś ma problem ?
Ja rozumiem że Covid jest dla nie których znakomita okazją do usprawiedliwiania różnych sytuacji itd. szkoda tylko, że nie przeszkadza wam chodzenie do sklepu, biedronki, Castoramy itp.
Ja od samego początku tego cyrku miałem inne zdanie niż to co się mówi w telewizji. Nie szczepilem sie, przechorowalem dwa razy, nie noszę durnowatej maski, żyje normalnie.
Co niektórym polecam zastanowić się nad tym wszystkim, zamiast kierować się szczuciem na ludzi którzy zwyczajnie nie chcą się szczepić radzę zacząć gardzić naszą opieką zdrowotną, szczególnie ta pierwszego kontaktu która zwyczajnie nie leczy.
Ludzie umierają bo dostają paracetamol a jak się zrobi krucho to karetka i do umieralni.
Popieram, kto chce, niech przyjmuje księdza, kto nie chce, wcale nie musi, każdy powinien mieć wolną wolę, co do szczepionek, to też mam podobne zdanie, tyłu zaszczepionych ciężko choruje na różne choroby, i na te modną ostatnio też chorują. Nawet nasz prezydent po trzech dawkach złapał covid. Najkrócej mimo pełnego zaszczepienia chorował prezes telewizji Kurski, bo tylko 48 godzin i pojechał na Eurowizję, czy inne wydarzenie. A czy nikt nie zauważył, że w tym roku umiera znacznie więcej osób niż przed rokiem, gdy nie było tych szczepionek zwanych smiercionkami ? Mimo że covid w całej gminie szalał właśnie w tamtym roku, a teraz sporadycznie? Hmmm
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2022, o 18:26

Ty to jesteś naprawdę durna. Jak nie chcesz to się nie szczep. A od księdza proszę się od.pier.dolić.
Na górę

Postautor: int » 10 sty 2022, o 16:42

o widać szybko znikają wpisy można tylko antyszczepionkowe fobie uskuteczniać, to jest tu mil;e widziane :)
Na górę

Postautor: Hary » 10 sty 2022, o 22:25

o widać szybko znikają wpisy można tylko antyszczepionkowe fobie uskuteczniać, to jest tu mil;e widziane :)
I covidianskie fobie też można uskuteczniać 😀😀😀
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2022, o 10:29

,, Ja i kilku radnych, ale owszem, jako z funkcji ale prywatnie pan nie był podpisywany". Czy ktoś jest w stanie zrozumieć treść tej wypowiedzi?
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2022, o 10:43

,, Ja i kilku radnych, ale owszem, jako z funkcji ale prywatnie pan nie był podpisywany". Czy ktoś jest w stanie zrozumieć treść tej wypowiedzi?
Tzw. "urzędniczy bełkot" lub bardzo popularna "lakoniczna odpowiedź".
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2022, o 19:31

Tzw. "urzędniczy bełkot" lub bardzo popularna "lakoniczna odpowiedź".
A nie lepiej określić, że to zwyczajnie „ durnota”?? Zbudowanie zdania poprawnie złożonego, to już nie lada wyczyn.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2022, o 08:42

Nie ma tu zachowania, które byłoby można za coś pochwalić.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”