ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 wrz 2021, o 08:03

solidaryzowała się z dziećmi i marzła w botanicznym w mieście wojewódzkim, pewnie na urlopie -fb
Jak już na fb bekę jadą z takich poczynań i to jej znajomi to ja dziękuję takiej "sile"
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2021, o 11:51

O troll się obudził. Cześć. Ty to co ona ma robić? Pojechała z dziećmi źle, pojechała z seniorami źle, robi place zabaw źle. To co ma robić? Boże ty jesteś niereformowalny, ogarnij się dzieciaku.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2021, o 13:30

O troll się obudził. Cześć. Ty to co ona ma robić? Pojechała z dziećmi źle, pojechała z seniorami źle, robi place zabaw źle. To co ma robić? Boże ty jesteś niereformowalny, ogarnij się dzieciaku.
Jak to k***wa co ma robić?? Może niech zacznie zarządzać gmina w końcu.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2021, o 13:57

Biorąc pod uwagę nienormowany czas pracy, to komu chciałoby się zarządzać gminą za marne 300-400 złotych dniówki:))
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2021, o 14:38

O troll się obudził. Cześć. Ty to co ona ma robić? Pojechała z dziećmi źle, pojechała z seniorami źle, robi place zabaw źle. To co ma robić? Boże ty jesteś niereformowalny, ogarnij się dzieciaku.
Może najzwyczajniej w świecie zaczęłaby pracować.Świat dorosłych kręci się wokół PRACY. Za pracę wypłacane są pieniążki, a nie za wyjazdy, imprezy i fotki na fb.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2021, o 15:04

Może najzwyczajniej w świecie zaczęłaby pracować.Świat dorosłych kręci się wokół PRACY. Za pracę wypłacane są pieniążki, a nie za wyjazdy, imprezy i fotki na fb.
Pracowała przy listewkach, teraz robi karierę, zabrałaby tych z zakładu na wycieczkę, przypomnieliby jej na czym trud pracy polega... ale przypomni sobie za jakiś czas, a jak juź do tego stopnia jest lipa że na fb ludziska złośliwości piszą to marne czasy idą.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2021, o 17:13

Popytaj seniorów jakie przygody pani radna przygotowała na tym senioralnym wypadzie w osiem osób...., co wy wyprawiacie?
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2021, o 09:27

Popytaj seniorów jakie przygody pani radna przygotowała na tym senioralnym wypadzie w osiem osób...., co wy wyprawiacie?
To może taka radość i euforia po podwyżce podatkow również dla seniorów
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2021, o 13:00

W tej gminie ktoś myśli?Wymienili trochę chodnika na głównej ulicy, ale zaczęli po stronie gdzie chodzi mniej ludzi. Po drugiej stronie gdzie chodzą dzieci do szkoły , ludzie do kościoła na razie nie robią, wszystko na odwrót.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2021, o 13:00

Byłaś? Widziałaś? Zgłoś do prok. Albo nie pisz znieslawień.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2021, o 13:07

W tej gminie ktoś myśli?Wymienili trochę chodnika na głównej ulicy, ale zaczęli po stronie gdzie chodzi mniej ludzi. Po drugiej stronie gdzie chodzą dzieci do szkoły , ludzie do kościoła na razie nie robią, wszystko na odwrót.
Dzieci chodzą do szkoły. Dobrze napisałaś. Dzieci. A co do kościoła trza też zrobić? Dla dzieci? Ej. Co z tobą nie tak?
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2021, o 18:24

Dzieci chodzą do szkoły. Dobrze napisałaś. Dzieci. A co do kościoła trza też zrobić? Dla dzieci? Ej. Co z tobą nie tak?
Tobie kościół nie jest potrzebny? Jesteś bardzo nowoczesny, taki typowy lewak, tylko jak przychodzi kres, to gdzie idziecie?? Już niejednokrotnie te osoby, które pluły na kościół w mediach społeczność, idą i proszą o sakramenty.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2021, o 21:24

Wszyscy jesteście tacy sami.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2021, o 21:31

Tobie kościół nie jest potrzebny? Jesteś bardzo nowoczesny, taki typowy lewak, tylko jak przychodzi kres, to gdzie idziecie?? Już niejednokrotnie te osoby, które pluły na kościół w mediach społeczność, idą i proszą o sakramenty.
Proście a będzie wam dane. Wiec idą, takie ich prawo.
A wy gdzie idziecie? Najpierw pod ołtarz a potem dupy wszystkim smarować? Prawica od dawien dawna z tego słynie wiec nie ma czym się chwalić.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2021, o 09:27

Coś mnie podkusiło i obejrzałem sesję, nie znam osobiście tej burmistrz I szczerze powiem, że ma bardzo odpychający charakter, jest bardzo kłótliwa i antypatyczna, wypowiada się bardzo nieskładniowo i ma baaardzo ubogie słownictwo,zastanawia mnie fakt, że potrafiła zatrudnić panie, które na tej sesji się wypowiadały! to majstersztyk wypowiedzi i taktu. I jak to się dzieje, że jest taka różnica w kulturze wypowiedzi i słowie, a pani burmistrz się wdaje na każdym kroku w utarczki słowne i zachowuje się jak na targu. A ja myślałem, że to wszystko to ten czarny pijar a to wystarczy sesję obejrzeć i ocenić
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”