Młodzi Demokraci z Tomaszowa

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 lip 2007, o 19:10

gosc pisze:Browar i Złoty

a kto to w ogole jest? jesli juz o kims piszecie to wypada podac nazwisko i imie :shock: ksywy nie sa zbyt zachecajace :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2007, o 19:55

Marcin Piwko i Grzegorz Zieliński
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2007, o 20:31

dzieki przynajmniej teraz wiem o kim mowa :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2007, o 17:42

Dobrze ze młodzi sie angazują.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2007, o 10:05

Ciekawe kto ?
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2007, o 11:27

Pełen podziwu pisze:Jestem pełen podziwu.....
Jesli tacy u nas są, to na szczęście dla nich narazie skutecznie się kamuflują.( bezpieczniej jest się nieprzyznawać do tej partii)
Przypuszczam , że uaktywnią się przed wyborami. I oczywiście będą bardzo głośni....

Jak narazie cieszą się poparciem podobnym do ich STARYCH kamratów, tzn ok 1 %.
Chociaż zawsze mają aspiracje na rządzenie.
Niestety jakoś wyborcy ich nie doceniają. Domyślam się , że to z powodu przewałek DZIADKOW....


Śmieszne :lol:
Na górę

Postautor: JanuszW » 16 sie 2007, o 13:09

Bardziej mnie interesuje jakie Ci liderzy tomaszowskiej młodzieżówki PO mają wykształcenie lub osiągnięcia niż w jakich lokalach przebywają. Szczerze mówiąc mam dość tych młodych polityków którzy za JEDYNE osiągnięcie mogą wymienić własny sukces wyborczy. Liczy się dla nich tylko kariera a nie los Polski. Obecnie w sejmie mamy mnóstwo takich karierowiczów tj. Wierzejski który oprócz pisania bloga i gadaniu głupot nic nie robi merytorycznego. Mimo to media go lansują pogazując jego Gębe. A np. tacy młodzi politycy jak syn Wałesy który najżetelniej pracuje w terenie napewno nie przebije się do mediów.
Ale coż się dziwić jakie społeczeństwo tacy politycy,,
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 14:14

A kim ty jestes wielki krytyku?. Pochwal się swoimi osiągnięciami.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 14:29

Czym sie ma pochwalić? Swoja głupotą
Na górę

Postautor: JanuszW » 16 sie 2007, o 14:47

Jestem zachwycony Waszym poziomem dyskursu. Gratulacje. I prosze się nie dziwić że mamy takich polityków..Jakie społeczeństwo tacy politycy... Tylko nie krzyczeć za 5 lat że tomaszowscy politycy nic nie działają tzn. nic nie robią..
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 14:53

Ale odpowiedz na pytanie.
Na górę

Postautor: JanuszW » 16 sie 2007, o 15:10

Proszę oto jest moją odpowiedź(myślałem że chodziło Panu jedynie o zmiane tematu naszej dyskusji przerzucająć ją na moją karierę).
Jestem absolwentem naszego LO. Następnie studiowałem prawo i ekonomię odpowiednio na KUL i UMSC w Lublinie. Odbywałem praktyki w NBP w Warszawie (w dziale prawnym). Wraz z kolegami wtrakcie studiów pomagałem prowadzić sprawy prawno-finasowe w Domu Dziecka nr. 2 w Lublinie. Równocześcnie należałem do Stworzyszenia Młodych Konserwatystów jednak nie startowałem i nie popierałem nikogo w żadnych wyborach. Móje uczestnistwo polegało na spotkaniach i debatach młodych konserwatystów o przyszłości Polskich. Zdarzało się że zapraszaliśmy na nasze spotkania różnych polityków lecz mimo to nie brałem udziału w życiu partyjnym żandej partii. Mimo to nie ukrywam swojej ideologii. Brałem udział w przygotowaniu pielgrzymki Jana Pawła II do Zamościa jako wolontariusz. Obecnie przygotowuje się do rozpoczęcia działalności gospodarczej na terenie naszego miasta. Mimo z spotykającymi się problemi (tzn. banałami prawnymi) pod koniec roku moja firma oficjalnie zacznie działać. Na razie nie mogę zdradzić więcej inf. mimo to mam nadzieje że Państwo usłyszą o niej jak najszybiej.
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 15:37

Czyli guzik wiesz a wymądrzasz się jak nie wiadomo co. A słowo "kariera "w twoim przypadku to naprawdę duża przesada. Zanim zaczniesz oceniać innych pomyśl o swoich dokonaniach(wirtualnych). Oczywiście, których nie ma.
Na górę

Postautor: JanuszW » 16 sie 2007, o 15:48

Jeśli chciałbym się zniżyć do Twojego poziomu zapytałbym o Twoje osiągnięcie. Tyle że ja napewno nie wychodziłbym z założenia że kłamiesz.
Z całym szacunkiem jednak jest to wątek o Młodych Demokratach i czytajać go mam Prawo zadać jakies pytania lub wypowiedzieć się na ten temat. Jeśli Ty uważasz że tak się orientujesz to napisz coś sensownego a nie anzagonizujesz czyjeś wypowiedzi...
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 16:01

Dajcie spokój JanuszowiW pisze troche z jakims sensem a nie ja wy same pierdoły..
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”