Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 mar 2024, o 15:28

O tych łosiach, żubrach, sowach i jenotach to Ja napisałem a nie żaden Wójt, proszę nie przypisuj komuś wpisów jeśli nie jesteś pewien
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Na górę

Postautor: swoj » 20 mar 2024, o 16:04

Żadne nożyce tu chodzi o przyzwoitość i najzwyklejszą prawdę, nie pozwolę wykorzystywać moich postów do manipulacji i mącenia. Jeśli wiem i pamiętam, że Ja to napisałem to tak jest i moim obowiązkiem jest ucięcie kłamstwa, że wpisu dokonał kto inny i tyle w tym temacie. Jeżeli ktoś ma złą naturę i odczuwa potrzebę mącenia i brudnej kampanii będzie to robił aż do wyborów, ale nie przy użyciu moich postów.
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2024, o 16:09

Żadne nożyce tu chodzi o przyzwoitość i najzwyklejszą prawdę, nie pozwolę wykorzystywać moich postów do manipulacji i mącenia. Jeśli wiem i pamiętam, że Ja to napisałem to tak jest i moim obowiązkiem jest ucięcie kłamstwa, że wpisu dokonał kto inny i tyle w tym temacie. Jeżeli ktoś ma złą naturę i odczuwa potrzebę mącenia i brudnej kampanii będzie to robił aż do wyborów, ale nie przy użyciu moich postów.
Jakbyś się podpisywał z imienia i nazwiska to sobie możesz rościć prawa do swoich komentarzy, a tak...możesz jedynie się oburzyć i tupnąć nóżką. Ewentualnie rozpłakać.
Na górę

Postautor: swoj » 20 mar 2024, o 16:59

Uważam, że nie jest tak do końca, wystarczy, że na kłamstwo zareagujemy nie pozostawimy kłamcy miejsca do rozwinięcia się to już jest dużo. Z podpisem czy bez na kłamstwo mogę i będę reagował, tego mi nikt nie zabroni, ani nie przestraszy jak dla mnie to wystarczy, nie muszę tupać ani płakać. Większy problem ma ten który kłamie i manipuluje bo kiedyś na kimś albo na czymś może się przejechać.
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2024, o 19:39

Jakbyś się podpisywał z imienia i nazwiska to sobie możesz rościć prawa do swoich komentarzy, a tak...możesz jedynie się oburzyć i tupnąć nóżką.
Oficjalny fanpejdż gminy Jarczów na Fejsbuku jest prowadzony anonimowo, mimo że w takim przypadku należy podać osobę odpowiedzialną za treści. To tak na marginesie pseudodyskusji umiejętnie sterowanej przez zainteresowanego w kierunku pełnego absurdu.
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2024, o 19:54

,Normalnie Ranczo w tym Jarczowie.
Na górę

Postautor: Uzek » 28 mar 2024, o 06:38

,Normalnie Ranczo w tym Jarczowie.
Darek! Przestań kłamać o drodze do Wierszczycy, bo tam ciężko przejechać, nie mówiąc o końcu prac. Powstaje pytanie - kto kładzie asfalt na błoto I w czasie mrozu. To pieniądze wyrzucone w błoto. Pewnie ten twòj poseł musi cię opier....ć bo kłamiesz o pieniądzach dla gminy. Ty nie miałeś z tym nic wspólnego, a pieniądze pozyskał Wójt Tomasz Tyrka.
Chwalicie się nie swoimi pieniędzmi. Może jeszcze powiesz, że coś było z funduszu sprawiedliwości.
A ten was kandydat na wójta chodzi w krótkich spodenkach, mieszka gdzieś daleko poza Jarczowem I nigdy nie pracował w gminie.
Kłamstwa to wasza droga do sukcesu za wszelką cenę.
Ale ludzie nie dadzą się już nabrać.
Dosyć tego kłamania!
Na górę

Postautor: maryska » 28 mar 2024, o 14:00

A wy w tej gminie nie macie co robić? Pisanie w godzinach pracy.
Na górę

Postautor: Leos » 28 mar 2024, o 15:03

Darek! Przestań kłamać o drodze do Wierszczycy, bo tam ciężko przejechać, nie mówiąc o końcu prac. Powstaje pytanie - kto kładzie asfalt na błoto I w czasie mrozu. To pieniądze wyrzucone w błoto. Pewnie ten twòj poseł musi cię opier....ć bo kłamiesz o pieniądzach dla gminy. Ty nie miałeś z tym nic wspólnego, a pieniądze pozyskał Wójt Tomasz Tyrka.
Chwalicie się nie swoimi pieniędzmi. Może jeszcze powiesz, że coś było z funduszu sprawiedliwości.
A ten was kandydat na wójta chodzi w krótkich spodenkach, mieszka gdzieś daleko poza Jarczowem I nigdy nie pracował w gminie.
Kłamstwa to wasza droga do sukcesu za wszelką cenę.
Ale ludzie nie dadzą się już nabrać.
Dosyć tego kłamania!

Ja wiem, że prawda Was (PiS) boli.
Darek! Przestań kłamać!
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2024, o 20:37

,Normalnie Ranczo w tym Jarczowie.
Życzę Mieszkańcom naszej gminy udanych wyborów. Osobiście oddam głos na każdego oprócz aktualnie panujących "wujtów". Zmiany są dobre..powiew nowości i świeżości powoduje, że wszystkim chce się pracować i robić ambitne rzeczy dla gminy i jej wspaniałych mieszkańców. Jest w niej wielu wartościowych ludzi i przyznam szczerze, że jestem w szoku, że tak niewielu kandyduje...nikt nie chce być wójtem? Nie ma się co bać i za 5 lat bardzo proszę spełniać marzenia...KAŻDY MOZE
Na górę

Postautor: Goscc » 30 mar 2024, o 23:00

„Wujcie” żyj świętami a nie wyborami. Nie dawno wróciłeś/ aś z kościoła i już grzeszysz na forum. Łamiesz ciszę świąteczną.
Na górę

Postautor: user » 5 kwie 2024, o 12:03

„Wujcie” żyj świętami a nie wyborami. Nie dawno wróciłeś/ aś z kościoła i już grzeszysz na forum. Łamiesz ciszę świąteczną.
Mam pytanie, jeśli startuję do rady powiatu to czy w obwodowej komisji wyborczej w tym samym okregu może zasiadać moja siostra?
Na górę

Postautor: Gosciu » 5 kwie 2024, o 13:34

Mam pytanie, jeśli startuję do rady powiatu to czy w obwodowej komisji wyborczej w tym samym okregu może zasiadać moja siostra?
Nie wiedzą, pytaj gdzie indziej
Na górę

Postautor: Goscc » 5 kwie 2024, o 19:35

Nie wiedzą, pytaj gdzie indziej
Niestety,nie moze
Na górę

Postautor: Origami » 5 kwie 2024, o 19:55

Nie, nie może, powinna pójść po rozum do głowy i zrezygnować, a jak nie to ją odwołają, jakby siedziała w innym okręgu to owszem, ale nie w tym samym na litość boską
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”