Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 28 lip 2021, o 16:44

Weź dwie stówki i wal na mokre obkupisz się od stóp do głów i tyłek cię nie będzie bolał.
Ubierac sie na gieldzie mokrem i wyglądc jak mililion dolarów niezle i za darmo jedna kokezanka zrobi wlosy i majkup a druga paznokcie i moze brikul przeoasc
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2021, o 21:35

A czemu wy nie zrobicie wybrów Miss? Jak macie taką piękność to dopiero by rozsławiło wioskę na cały świat. A wy tutaj sratarata jakieś sortowniki, handel i fasola.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2021, o 21:38

A czemu wy nie zrobicie wybrów Miss? Jak macie taką piękność to dopiero by rozsławiło wioskę na cały świat. A wy tutaj sratarata jakieś sortowniki, handel i fasola.
Wioska roslawiona przez rewolucje ból dupska z konkurencja.
Na górę

Postautor: krul » 28 lip 2021, o 22:02

A czemu wy nie zrobicie wybrów Miss? Jak macie taką piękność to dopiero by rozsławiło wioskę na cały świat. A wy tutaj sratarata jakieś sortowniki, handel i fasola.
No właśni a ile to tych wybieraczek doszło w tym roku?
Kombajny jakie nowe so?
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2021, o 22:13

A czemu wy nie zrobicie wybrów Miss? Jak macie taką piękność to dopiero by rozsławiło wioskę na cały świat. A wy tutaj sratarata jakieś sortowniki, handel i fasola.
nie kazdy ma tyle siły i odwagi żeby wstac na imprezie i powiedziec TAK jestem gruba TAK przytyłam i dalej Tak tak tak..........................................itp
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2021, o 22:15

Ja mam wrażenie, że to ta konkretna Pani uważa się za tą piękność i wygląd jak 1000000$. Dlaczego nie zgłosi się Pani na jakiś ogólnopolski, wojewódzki(żeby nie urazić) konkurs. Może bardziej wytrawne i wprawione gusta by to oceniły, bo jakoś wiejskie oko nie dostrzega tego co Pani.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2021, o 22:18

Ja mam wrażenie, że to ta konkretna Pani uważa się za tą piękność i wygląd jak 1000000$. Dlaczego nie zgłosi się Pani na jakiś ogólnopolski, wojewódzki(żeby nie urazić) konkurs. Może bardziej wytrawne i wprawione gusta by to oceniły, bo jakoś wiejskie oko nie dostrzega tego co Pani.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Na górę

Postautor: Kina » 28 lip 2021, o 22:27

Ja cię pier**** co tu się dzieje 🤣
Na górę

Postautor: X33 » 28 lip 2021, o 22:31

nie kazdy ma tyle siły i odwagi żeby wstac na imprezie i powiedziec TAK jestem gruba TAK przytyłam i dalej Tak tak tak..........................................itp
Adres IP autora tego posta: 37.47.45.121
Może się zdzwonimy skoro masz tak dużo do napisania? :)
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2021, o 22:33

Piękno cieszy wzrok, trzeba promować, chwalić się , a nie trzymać tylko dla siebie w wiosce zabitej dechami. Świat stoi otworem, po kolei konkurs ogólnopolski, a jakby Miss Word? Lepszej reklamy i sławy nie ma. Kibicujcie i wspierajcie
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2021, o 22:42

Adres IP autora tego posta: 37.47.45.121
Może się zdzwonimy skoro masz tak dużo do napisania? :)
TY IP nie podawaj numerów totolotka co żeś się wytraciła na wyjeżdzie do ,, biedry". Jak chcesz pogadać to zadzwoń na telefon zaufania
Na górę

Postautor: Xcc » 28 lip 2021, o 22:51

TY IP nie podawaj numerów totolotka co żeś się wytraciła na wyjeżdzie do ,, biedry". Jak chcesz pogadać to zadzwoń na telefon zaufania
Ciesz się, że mamy RODO bo już dawno wisiało by tu Twoje imię i nazwisko. Na szczęście w sądzie już RODO NIE MA.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2021, o 22:56

Ale o co chodzi? To w końcu gruba czy chuda , a ten sąd to o co ma być? O Fasolę czy tłuszczyk?
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2021, o 23:01

Ciesz się, że mamy RODO bo już dawno wisiało by tu Twoje imię i nazwisko. Na szczęście w sądzie już RODO NIE MA.
Ale RODO dotyczy tylko przedsiębiorców i ich klientów więc w czym problem i jaki to ma związek z forum?
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2021, o 11:23

jaką przewidujecie wydajność fasoli, bo tych strąków nie ma za wiele
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”