Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Waro » 5 lis 2021, o 21:43

Kolejne podane na tacy dla gminy, ponad 3 miliony. I co dalej będziesz miał pretensje. Czy takie pieniądze były za rządów PSL?
Na górę

Postautor: HBO » 5 lis 2021, o 22:27

Jak można tak rozdawać pieniądze, tak zadłużony kraj a tu takie rozdawnictwo . A my młodzi będziemy spłacać długi. Paranoja.
Na górę

Postautor: 0987 » 5 lis 2021, o 22:30

Za każdej były przekazywane środki, ale tylko teraz z takim zadęciem jak z Barei. Państwo zawsze daje, trzeba mieć gotowe wnioski.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2021, o 08:04

Do kogo te pretensje o stan dróg w powiecie. Przez ile kadencji rządził PSL w powiecie matecznik wójta agdamka?????? Czyja to wina?? No Kinga powiedz czyja??
Na górę

Postautor: jks » 6 lis 2021, o 08:56

Za każdej były przekazywane środki, ale tylko teraz z takim zadęciem jak z Barei. Państwo zawsze daje, trzeba mieć gotowe wnioski.
Co prawda, to prawda. Dodałbym, że władza najpierw zabiera, bierze dla siebie jak chce, resztę daje. A jak brakuje, to włącza drukarkę.
Na górę

Postautor: Hahaha » 6 lis 2021, o 09:52

Tylko dlaczego jak rządził PSL to pieniedzy nie było od Państwa. Gmina otrzymała kolejny raz ponad 3 mln . No cóż siedzi się nic nie robi a pieniądze same wpływają do gminy. I dalej źle, chyba niezadowolenie, że pieniądze są od wroga nie od swoich. Ale w przypisywaniu sobie nie swoich sukcesów to pierwszy.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2021, o 09:55

Tak się składa, że dzięki programowi rządowemu POLSKI ŁAD 80% mieszkańców naszej gminy skorzysta finansowo tj będą mieć w portfelach więcej pieniędzy.
Na górę

Postautor: 0987 » 6 lis 2021, o 11:47

Państwo nie daje swoich pieniędzy, oddaje nasze które ma z podatków jakie płacimy (VAT, PIT, CIT, akcyza). Ma też więcej pieniądze dzięki wysokiej inflacji, która nas obciąża. Polski Ład da 200 zł. seniorom, a Oni wydadzą 600 więcej na opłaty i zakupy - to będzie lepiej czy gorzej. Ale zacisnął pasa i zęby, tak być musi. Mówienie że chociaż dają a inni kradli już chyba nikogo nie przekonuje. Coraz cieńsze zupki się robi.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2021, o 11:55

Mnie przekonuje bo PO i PSL pana Adamka, to nie dość, że nie dawały nic to jeszcze zabierały!!! Prawa emerytalne, podniesienie podatków w tym VAT.itd itp. A w 2011- 2012 paliwo ile kosztowało???? Odpowiedz: tyle co dzisiaj 6 zł!!! Ale jak to mówił pan Rostowski kolega Pana Kosińska który jest kolegą Pana Adamka pomiędzy nie ma i nie będzie! Tak, tak Kinga właśnie tak bylo.
Na górę

Postautor: 0987 » 6 lis 2021, o 12:48

Wszystko co piszę idzie na konto nieznanej mi P. Kingi - pozdrawiam Ją bo chyba podobnie oceniamy rzeczywistość. Gdyby emerytowi przedstawić, że gdy zostanie rok dłużej to em. wzrośnie o 250zł, dwa lata to o 500zł to ciekawe czy by nie został. Teraz komu nie starcza to wyczekuje 13,14 em - jest zależny i wdzięczny
(wyborca) . Zbiera owoce pracy ale nie swojej tylko pracujących, swoich dzieci i wnuków, których obciążenia rosną. Co zostało ze sloganu "pokora i umiar". Do końca tego roku właśnie podwajamy zadłużenie Gminy z roku 2018 - to czyj to czas, to dają, czy jednak więcej zabierają.
Na górę

Postautor: Soda » 6 lis 2021, o 12:51

Tak, tak Kinga właśnie tak bylo.
[/quote]

To jest obecnie taka pisowska mentalność. Wiemy kim jesteś, uważaj na to, co mówisz,bo się tobą zajmiemy. PRL wraca.
Na górę

Postautor: Misio » 6 lis 2021, o 13:29

Stadion był obiecywanych ile kadencji ? I co?
A czemu wójt nie korzysta z innych programów aby zrobić stadion, tylko ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Zamiast podziękować to jeszcze ma pretensje, trzeba mieć tupet.
Przecież wniosek na stadion też złożony. Na około 10 mln zł. Jak mają takie znajomości, to czemu go nie popchnęli? Bo to sport, a on im przeszkadza.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2021, o 16:05

Wszystko co piszę idzie na konto nieznanej mi P. Kingi - pozdrawiam Ją bo chyba podobnie oceniamy rzeczywistość. Gdyby emerytowi przedstawić, że gdy zostanie rok dłużej to em. wzrośnie o 250zł, dwa lata to o 500zł to ciekawe czy by nie został. Teraz komu nie starcza to wyczekuje 13,14 em - jest zależny i wdzięczny
(wyborca) . Zbiera owoce pracy ale nie swojej tylko pracujących, swoich dzieci i wnuków, których obciążenia rosną. Co zostało ze sloganu "pokora i umiar". Do końca tego roku właśnie podwajamy zadłużenie Gminy z roku 2018 - to czyj to czas, to dają, czy jednak więcej zabierają.
To sobie pracuj w wieku 65 lat 2 lata dłużej. Emeryci są PiSowi bardzo wdzięczni, że cofnęli te idiotyczne ustawy
które nakazywały pracować dłużej ustawy która wprowadzila m.in PSL - partia Pana Adamka. A ty mnie Kinga nie strasz bo straszyć to sobie możesz męża albo teścia!!!
Na górę

Postautor: Soda » 6 lis 2021, o 16:48

To sobie pracuj w wieku 65 lat 2 lata dłużej. Emeryci są PiSowi bardzo wdzięczni, że cofnęli te idiotyczne ustawy
które nakazywały pracować dłużej ustawy która wprowadzila m.in PSL - partia Pana Adamka. A ty mnie Kinga nie strasz bo straszyć to sobie możesz męża albo teścia!!!
Ale jaja. Ja nie jestem Kingą. I to nie było straszenie, tylko pokazany tok myślenia wielu obecnie sprawujących władzę.
Na górę

Postautor: Biko » 6 lis 2021, o 17:24

A czemu wójt nie składa wniosków na stadion z innych programów, siedzi sobie nic nie robi i tylko czeka jak mu ktoś załatwi pieniądze. Gdzie był przez te wszystkie lata gdzie tylko obiecywał stadion, ile to już lat tych obiecanek? a tu szuka winnych tylko nie widzi siebie. Mam wrażenie, że on jest bo jest, brak pomysłów, totalnie wypalony , a klakierzy klaszczą bo mają w tym swój interes.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”