Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Matka » 6 lis 2021, o 18:29

Tak się składa, że dzięki programowi rządowemu POLSKI ŁAD 80% mieszkańców naszej gminy skorzysta finansowo tj będą mieć w portfelach więcej pieniędzy.
A co konkretnie skorzysta te 80%mieszkańców? Na czym?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2021, o 19:25

A co konkretnie skorzysta te 80%mieszkańców? Na czym?
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem?
Na górę

Postautor: gosciu » 6 lis 2021, o 19:48

A ja też bym chętnie przeczytał jakieś konkretne oszczędności. Bo osiedle Lipki (droga) i miejscowość Chyże (kanalizacja), to nie jest 80% mieszkańców. Oni skorzystają (i bardzo dobrze), ale kto jeszcze?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2021, o 22:24

A ja na miejscu wójta nie wziąłbym żadnych brudnych pieniędzy od wrednych pisiorów, poczekałbym na czyste, zielone od swoich. Przecież kiedyś wrócą do władzy. Żebym miał czekać nawet 10 lat to bym czekał a wraz ze mną gmina, ludzie w Bełżcu są mądrzy, na pewno by zrozumieli i nie zarzucali mi hipokryzjj że wyciągam rękę po pieniądze do pisiorów, których nienawidzę i tego nie ukrywam.
Na górę

Postautor: J23 » 7 lis 2021, o 09:25

A ja na miejscu wójta nie wziąłbym żadnych brudnych pieniędzy od wrednych pisiorów, poczekałbym na czyste, zielone od swoich. Przecież kiedyś wrócą do władzy. Żebym miał czekać nawet 10 lat to bym czekał a wraz ze mną gmina, ludzie w Bełżcu są mądrzy, na pewno by zrozumieli i nie zarzucali mi hipokryzjj że wyciągam rękę po pieniądze do pisiorów, których nienawidzę i tego nie ukrywam.
Co się stało z naszą gminą? Te podziały, licytacje kto lepszy a nawet nienawiść zeszły do takich małych społeczności. Tego dawniej nie było. Powinniśmy wszyscy się wspierać i dążyć do współpracy dla dobra naszej Małej Ojczyzny. Jest takie polskie przysłowie: "Dobre czyny nie potrzebują rozgłosu"
Na górę

Postautor: Vbo » 7 lis 2021, o 11:00

A to tak podzielił, w gminie da się odczuć jak traktowani są ludzie, swoim wszystko się załatwi, pomoże,a pozostali jak intruzy. Do pracy w gminie jak nie jesteś zielony to nie masz szans.Mam wrażenie, że to jakiś fanatyzm polityczny. W tak małej miejscowości takie podziały, jak tak można pisać aby nie brać pieniędzy od PISu, przecież one nie są dla wójta, tylko dla poprawy życia mieszkańców. Czemu wcześniej jak PSL był u władzy to nie było takich pieniędzy, teraz jak sami dają to trzeba to wykorzystać a nie pisać takie brednie. No cóż dzisiaj niedziela ,, katolicy,, pójdą do kościoła i będę robić pokazówkę swojej dwulicowości.
Na górę

Postautor: Matka » 7 lis 2021, o 11:57

A potem przyjdą na mecz i będą narzekać, że brzydki stadion. To załatwcie projekt, skora Wasz Poseł tyle może.
Na górę

Postautor: Halk » 7 lis 2021, o 12:08

A co wójt zrobił, ile lat obiecuje stadion, niech się w końcu weźmie do roboty a nie tylko obiecanki, ,takie ma znajomości😃😃😃a efektów nie widać.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2021, o 12:53

A to tak podzielił, w gminie da się odczuć jak traktowani są ludzie, swoim wszystko się załatwi, pomoże,a pozostali jak intruzy. Do pracy w gminie jak nie jesteś zielony to nie masz szans.Mam wrażenie, że to jakiś fanatyzm polityczny. W tak małej miejscowości takie podziały, jak tak można pisać aby nie brać pieniędzy od PISu, przecież one nie są dla wójta, tylko dla poprawy życia mieszkańców. Czemu wcześniej jak PSL był u władzy to nie było takich pieniędzy, teraz jak sami dają to trzeba to wykorzystać a nie pisać takie brednie. No cóż dzisiaj niedziela ,, katolicy,, pójdą do kościoła i będę robić pokazówkę swojej dwulicowości.
Widzę, że ktoś nie zrozumiał ironii cytowanego wpisu.
Na górę

Postautor: J23 » 7 lis 2021, o 12:59

Dzisiaj karetki na sygnale jeżdżą po Bełżcu. Teraz to już trzecia. Co się dzieje?
Na górę

Postautor: emeryt » 7 lis 2021, o 13:15

Moim zdaniem dwa nieszczęścia jednocześnie nas spotkały. PiS u władzy drugą kadencję ze swoim prezydentem i Covid19. Przy czy to drugie, to znacznie większa zaraza.
Na górę

Postautor: Liolo » 7 lis 2021, o 16:53

Największa zaraza i nieszczęście to twoja osoba😀😀😀
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2021, o 21:06

A co wójt zrobił, ile lat obiecuje stadion, niech się w końcu weźmie do roboty a nie tylko obiecanki, ,takie ma znajomości😃😃😃a efektów nie widać.
po co nowy stadion jak nie ma komu grać w piłkę, może lepiej basen, tor saneczkowy itp.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2021, o 22:35

A to tak podzielił, w gminie da się odczuć jak traktowani są ludzie, swoim wszystko się załatwi, pomoże,a pozostali jak intruzy. Do pracy w gminie jak nie jesteś zielony to nie masz szans.Mam wrażenie, że to jakiś fanatyzm polityczny. W tak małej miejscowości takie podziały, jak tak można pisać aby nie brać pieniędzy od PISu, przecież one nie są dla wójta, tylko dla poprawy życia mieszkańców. Czemu wcześniej jak PSL był u władzy to nie było takich pieniędzy, teraz jak sami dają to trzeba to wykorzystać a nie pisać takie brednie. No cóż dzisiaj niedziela ,, katolicy,, pójdą do kościoła i będę robić pokazówkę swojej dwulicowości.
PSL to samo zło ,zielono koniczynkowe pajace ,obłuda,i hipokryzja,układy,dobrze ze juz skończyło sie to w powiecie ....
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2021, o 23:21

A ja na miejscu wójta nie wziąłbym żadnych brudnych pieniędzy od wrednych pisiorów, poczekałbym na czyste, zielone od swoich. Przecież kiedyś wrócą do władzy. Żebym miał czekać nawet 10 lat to bym czekał a wraz ze mną gmina, ludzie w Bełżcu są mądrzy, na pewno by zrozumieli i nie zarzucali mi hipokryzjj że wyciągam rękę po pieniądze do pisiorów, których nienawidzę i tego nie ukrywam.
Czuć na odległość ironią, a wy na poważnie o podziałach etc. Autorowi zapewne chodziło o ukazanie hipokryzji samorządowców totalnej opozycji, którzy krytykują wszystkie programy rządu, a jednocześnie z nich korzystają chwaląc się tym. Posłowie totalnych głosują przeciw, a swoich wójtów, burmistrzów, prezydentów instruują jak mają składać wnioski o fundusze z tych negowanych przez siebie programów. Himalaje hipokryzji. Szczytem obłudy było zbieranie podpisów przez peeselowców pod projektem ustawy o emeryturach bez podatku, a następnie głosowanie w Sejmie przeciw takiej samej ustawie autorstwa rządu w ramach polskiego ładu. Przykładów można mnożyć, ale ci ludzie nie mają wstydu i szacunku nie tylko do wyborców, ale i do samych siebie. My się za nich wstydzimy, oni cieszą się dobrym samopoczuciem.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”