Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Haha » 8 lis 2021, o 09:29

Mądre słowa, typowy przykład wójta z Bełżca.
Na górę

Postautor: region » 10 lis 2021, o 11:41

A potem przyjdą na mecz i będą narzekać, że brzydki stadion. To załatwcie projekt, skora Wasz Poseł tyle może.
Juz raz wojt obecny pokazywal plany mezowi, gotowe plany, juz wszystko na oststniej prostej. radny marek g. nam rodzicom, jak dzieci odbieralismy po treningu mowil ze stadion zaraz bedzie budowany z bieznia i calym zapleczem, ze juz ruszyly plany i to tylko kwestia czasu. plany zrobil znajomy wojta i mu wydrukowal, a radny nie wiem po co to mowil skoro klamal. a bylo to przed wyborami z miesiac.
Na górę

Postautor: Matka » 10 lis 2021, o 19:20

Te plany i projekt są już kilka lat. Na zebraniach sołeckich też było o tych planach, kilka razy. Tylko kasy brak. Ale może lepiej czekać, niż zadłużyć Gminę. Bo potem będzie kilkanaście milionów długów, jak w Lubyczy. Trzeba koniecznie monitorować nowe środki z budżetu lub UE. Mamy Posła, to może da Naszym znać? Tylko czy Oni przekażą tą informację do Gminy🤔?
Na górę

Postautor: J23 » 11 lis 2021, o 12:49

Dyskusja na tym forum nie ma wiekszego znaczenia. Zagląda tutaj zaledwie kilka osób. Widać, jak na dłoni.
Na górę

Postautor: gosciu » 30 lis 2021, o 09:25

Oj, radna Kijko pojawiła się na ostatniej sesji. Wszystkie ręce na pokład, aby nie podnieść poborów Wójta. I co się stało? Klapa. Bo jak żony siostra dostała etat w Gminie, to i poglądy się zmieniły. Komedia
Na górę

Postautor: Tyson » 2 gru 2021, o 12:05

Oglądałem ostanią sesję. Musiała się odbyć reasumpcja głosowania, bo populizm odebrał myślenie. Pani Przewodnicząca powinna się podszkolić w prowadzeniu obrad, a szczególnie w przeprowadzaniu głosowań. To wygląda bardzo kiepsko.
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2021, o 12:33

Oglądałem ostanią sesję. Musiała się odbyć reasumpcja głosowania, bo populizm odebrał myślenie. Pani Przewodnicząca powinna się podszkolić w prowadzeniu obrad, a szczególnie w przeprowadzaniu głosowań. To wygląda bardzo kiepsko.
Tam wszystko jest kiepsko i układowo.
Na górę

Postautor: gosciu » 2 gru 2021, o 17:37

Bo niektórzy myślą, że jak ciągle mówią "wstrzymuję się", to ich głos nie jest liczony jako "przeciw". Tak się wstrzymywali, że ustawową wysoką stawkę chcieli nam wlepić. Super mamy Radnych, tacy "troskliwi"
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2021, o 18:23

co chcesz od wójta, czego się go czepiasz
Na górę

Postautor: gosciu » 3 gru 2021, o 19:12

co chcesz od wójta, czego się go czepiasz
A co Wójt głosuje? Przecież nie. On nadzoruje, bo Przewodnicząca sobie nie radzi.
Na górę

Postautor: Hanba » 3 gru 2021, o 22:58

A czemu nic nie piszesz o zachowaniu radnej z Brzezin, żenada jak można było powiedzieć że kupiła z własnych środków melisę na dzisiejszą sesje, a późniejsze jej odzywki i zachowanie to paranoja. A wójt siedział jak na tureckim kazaniu gdy mu radny R. kadził. Czy pond 16 tys. miesięcznie to mu za mało? Trzeba mu zwiększyć do ponad 17 tys. Jak mu nie wstyd popatrzeć ludziom w oczy, taka mała gmina , Kopczanowa plecie brednie, że ustawową i tak wysoka kwota to nie podwyżka. Gorszego cyrku i obłudy nie widziałem.A wójt podatki wnioskował o podwyższenie największą stawkę. No cóż trzeba na pobory. I spłatę kolejnych kredytów.
Na górę

Postautor: Kiko » 3 gru 2021, o 23:36

To co się dzieje w naszej gminie to kolesiostwo, układy jak będziesz głosował tak ja chce to będzie pracować rodzina ,kupczenie stołkami to norma , tu nic nie ma bezinteresownie. Słowem prywata.
Na górę

Postautor: gosciu » 5 gru 2021, o 15:27

A dlaczego Pani Przewodnicząca tak szybko przeskoczyła temat swojej diety? Ze stwierdzeniem, że ona nic nie chce, zostaje po staremu. A może chcieli jej obniżyć? Tak samo temat Vice. Szkoda, że Radny Romańczuk za późno zareagował. Byłaby obniżka. Ale mieli stracha na tej sesji. Radny Kwas zmienił poglądy i przewagę "diabli wzięli". Wszystkie wnioski przeciwników PSL upadały. I Radna Kijko już nie jest potrzebna, to może teraz zrezygnuje z mandatu. Zachowa jeszcze odrobinę honoru (bo przecież mieszka w Łosińcu) i przestanie nam ustalać stawki podatków, bo ona ich płacić nie będzie.
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 16:02

A czemu nic nie piszesz o zachowaniu radnej z Brzezin, żenada jak można było powiedzieć że kupiła z własnych środków melisę na dzisiejszą sesje, a późniejsze jej odzywki i zachowanie to paranoja. A wójt siedział jak na tureckim kazaniu gdy mu radny R. kadził. Czy pond 16 tys. miesięcznie to mu za mało? Trzeba mu zwiększyć do ponad 17 tys. Jak mu nie wstyd popatrzeć ludziom w oczy, taka mała gmina , Kopczanowa plecie brednie, że ustawową i tak wysoka kwota to nie podwyżka. Gorszego cyrku i obłudy nie widziałem.A wójt podatki wnioskował o podwyższenie największą stawkę. No cóż trzeba na pobory. I spłatę kolejnych kredytów.
Postautor: Kiko » 3 gru 2021, o 23:36
To co się dzieje w naszej gminie to kolesiostwo, układy jak będziesz głosował tak ja chce to będzie pracować rodzina ,kupczenie stołkami to norma , tu nic nie ma bezinteresownie. Słowem prywata.
Na górę

Tam układ ,układem pogania ,nic sie nie robi dla całej gminy ( wioski ),inwestycje ,a tylko siedzenie na tyłku i ploty,obłuda zielonych zajączków.Czy mieszkańcy całej gminy tego nie widzicie ??? CZas zmienić to dziadostwo , referendum i pognać w 4 wiatry. ,
Na górę

Postautor: gosciu » 5 gru 2021, o 19:23

Na razie, to nawet jednej Radnej nie ma komu pogonić
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”