Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gigi » 27 gru 2021, o 19:52

Dane ze strony gminy: czas realizacji projektu modernizacji ośrodka zdrowia to 16.11.2018r.-30.11.2021r. więc jest już po terminie a pracę dalej trwają. Pytanie na co czekał wójt i nie zrealizował tej inwestycji wcześniej, choć miał na to 3 lata. Materiały budowlane drożeją każdego roku a nikt mu nie da więcej pieniędzy jak miał przyznane w 2018r. Czekał tyle lat i na koniec w mrozy trwają prace. Słusznie ktoś zauważył jaki będzie efekt, pytanie jeszcze ile więcej pieniędzy dołoży dodatkowo gmina(czyli my wszyscy) za taką gospodarność wójta?
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2021, o 21:57

Dane ze strony gminy: czas realizacji projektu modernizacji ośrodka zdrowia to 16.11.2018r.-30.11.2021r. więc jest już po terminie a pracę dalej trwają. Pytanie na co czekał wójt i nie zrealizował tej inwestycji wcześniej, choć miał na to 3 lata. Materiały budowlane drożeją każdego roku a nikt mu nie da więcej pieniędzy jak miał przyznane w 2018r. Czekał tyle lat i na koniec w mrozy trwają prace. Słusznie ktoś zauważył jaki będzie efekt, pytanie jeszcze ile więcej pieniędzy dołoży dodatkowo gmina(czyli my wszyscy) za taką gospodarność wójta?
Widać jaka jest tam gospodarność i działanie ,....?
Na górę

Postautor: Lolek » 28 gru 2021, o 11:43

No i zajebiście.Będziemy mieć obniżkę opłat za odpady.Bo o ile będzie ich tyle samo, to czemu mamy je przetrzymywać po dwa miesiące(papier,szkło) problematyczne tylko dwa razy w roku za te same pieniądze?Bio 20 razy po UJ się pytam??? Z 96 razy w ubiegłym roku 66 kutwa co się dzieje?
Na górę

Postautor: gosciu » 28 gru 2021, o 20:27

Ludziom każą robić kompostowniki, a bio zabierają co dwa tygodnie. Zróbcie wywózkę raz na dwa miesiące, to od razu zrobimy kompostowniki. Ale ptaszki ćwierkają, że ulga za kompost ma być większa, to może teraz się będzie opłaciło kompostować. Zmieszane raz na miesiąc, oj będzie się niósł fetor z kontenerów.
Na górę

Postautor: Sysy » 28 gru 2021, o 21:31

Czyli trzeba jutro oglądać sesję, zobaczymy jakie stawki za śmieci nam ustalą, u nas jak zwykle wszystko na końcu. Jak tym razem zachowa się radna Melisa, czy dalej będzie pokazywać swoją kulturę?
Na górę

Postautor: Lolek » 28 gru 2021, o 22:41

Jak podniosą stawki to im podziękuję osobiście , każdemu z osobna
Na górę

Postautor: Matka » 29 gru 2021, o 12:42

Na FB już czepili się radnego, że maska zdjęta. Tylko trochę to chamskie, bo Radny wtedy mówi. Więc kłamstwo. A Radny po drugiej stronie stołu siedzi z maską pod nosem, więc też nieprawidłowo.
Na górę

Postautor: Hohoho » 29 gru 2021, o 13:57

A od kiedy jak się mówi to ściąga się maseczkę, a radna obok to w ogóle nie ma maseczki, więc nie pisz farmazonów i nie broń radnego, chyba, że piszesz o sobie 😀😃😃😃😀
Na górę

Postautor: gosciu » 29 gru 2021, o 14:04

Pani Sołtys czepiła się Radnych za brak obecności na Pikniku. W czasie Pikniku był pogrzeb Pana Leona Komadowskiego. Osobiście widziałem kilkoro Radnych. Jak wróciłem z cmentarza, to już było po Pikniku. Padał śnieg i stoiska się zwinęły. Więc ta aluzja nie na miejscu, mogła spytać kilkoro, to uzyskałaby odpowiedź. Nawet Pan Wójt wyszedł przed rozpoczęciem pogrzebu z Kościoła, bo miał wręczać nagrody. Nawet wspominał o właśnie odbywającym się pogrzebie Pana Leona na Pikniku.
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2021, o 19:18

Jak podniosą stawki to im podziękuję osobiście , każdemu z osobna

biegnij bo się dokonało
Na górę

Postautor: gosciu » 29 gru 2021, o 20:10

Może ktoś podać stawki za śmieci. Bo sesji nie da się odtworzyć, a zapis wrzucą pewnie za 2 tygodnie.
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2021, o 07:22

Może ktoś podać stawki za śmieci. Bo sesji nie da się odtworzyć, a zapis wrzucą pewnie za 2 tygodnie.
Jak odtworzysz gdy prawie nic nie słychac - celowe działanie?
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2022, o 13:11

zadowoleni już jesteśmy
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2022, o 20:45

zadowoleni już jesteśmy
Właśnie, że nie.
Na górę

Postautor: gosciu » 12 sty 2022, o 10:47

A ja jestem zadowolony, że Wójt podał niższą stawkę niż Radni. Oni chcieli 24,93 zł. Dobrze,że Wójt podał 24,90 zł, zawsze taniej. Jak odliczę kompost, to wyjdzie mi taniej , niż płaciłem w zeszłym roku. Tylko te gabaryty tak rzadko. Tutaj trochę kiepsko. Wiadomo, nie zabiorą, to nie doliczą wagi. Tylko obawiam się, że ludzie mogą po lasach wyrzucać meble lub palić na polach. Nie każdy ma gdzie to składować.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”