Czas na Prawo i Sprawiedliwość!!!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 11:02

Jest to partia proeuropejska, kompromisowa i z przyszłością. Kto wystartuje z Pisu w Tomaszowie? Jak sądzicie?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 11:05

Anonymous pisze:Jest to partia proeuropejska, kompromisowa i z przyszłością. Kto wystartuje z Pisu w Tomaszowie? Jak sądzicie?


Kompromisowa na pewno. To między innymi jej członkowie mieli wpływ na obsadę stołków dyrektorskich w LO na górce. I czym sie to skończyło ?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 11:10

Na ty polega kompromis w ujeciu PISU
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 11:15

no i widać że wybory się zbliżają ... PO i NIWA zaczeli się reklamować a wiec PIS nie może pozostawać w tyle. szkoda ze samoobrona slabo w TL dziala moze oni bo coś napisali ale jaja by byly
Na górę

Postautor: JanuszW » 16 sie 2007, o 13:02

Sądze że napewno PiS wystawi wojewode Żukowskiego który moim zdaniem teraz napewno dostanie się do Sejmu. Słyszałem że w Lublinie dobrze o nim mówią że taki komuniaktywny i pomocny. Ja również jako tomaszowianin zagłosuje na niego. Bo jedyną alternatywą (realną szansa na dostanie się do parlamentu z TL) jest Mariusz Grad a on poza tym że jest kuzynem obecnego posła PO Aleksadra nic nie zrobił no chyba że zaliczymy mu nie udaną próbe promocji Lubelszczyzny w Europie. Tyle że tym nie ma co sie chwalić.
Na górę

Postautor: Waldi » 16 sie 2007, o 13:22

PISuarzy nic dobrego dla miasta i regionu dotychczas nie zrobili. Mimo, że mają burmistrza i wojewodę, nie ściągnęli żadnych inwestorów ani fundzuszy, choćby unijnych. Dbają tylko o swoje stołki. Na nich na pewno nie zagłosuję.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 14:02

A ja nigdy nie zagłosuję na PIS i jego lawirantów z Tomaszowa
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 14:09

Bardzo dziekujemy Panu marszłakowi Mariuszowi Gradowi za wsparcie naszego festiwalu. A te komentarze to tylko chamstwo.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 14:12

Ciekawe kto wstartuje z innych partii?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 14:13

Na pewno Czuryło z SLD.
Na górę

Postautor: Potocki » 16 sie 2007, o 16:49

Z moich informacji wynika że LPR traci starych-dobrych kandydatów na listy wyborcze LiSu gdyż wielu działaczy z naszego województwa przechodzą z tej partii do Prawicy Rzeczpospolitej Marka Jurka. Chodzi tu o obecnego senatora Adama Biele(który startuje z okregu lubelskiego). Oprócz niego prawdopodobnie wystartuje z tejże listy (okręg-chelminski-zamojski) pani Sandecka
(kiedyś LPR) z naszego miasta, Łukasz Borowiec (wcześniej PiS)- Biłgoraj,
Michał Borowski również z Tomaszowa Lubelskiego ,Marek Grzelczyk (były prezydent Zamościa) oraz Maria Gmyz ( wcześniej radna zamojska LPR) PSL postawi prawdobodonie na listę wyborczą z 2005 roku z p. Kowalczykiem z Telatyna.
W PiSie decyzje o miejscach na liście wyborczych będzie podejmował poseł Dudziński który pewnie bedzie miał jedynke. Poza nim na liście napewno znajdzie się poseł Zawiślak, Mazurek(Chełm) radny zamojski Malec, były kandydat na prezydenta Zamościa Andrzej Lubczyk, Olborski (Solidarność )oraz wojewoda Żukowski. Oprócz naszego wojewody z listy PiS wystaruje pan Nagórny i NAGAJ.
Władze centralne liczą na zdobycie 5-6 mandatów w naszym okręgu sugerując się dobrymi wynikami do sejmiku wojewodzkiego i rad miast.
W PO jest duży problem gdyż w okregu wyborczym chełmsko-zamojskim nie ma władz terytorialnych lecz podlega władzom w Lublinie a tam walka na noże. Mówi się żę Palitkot wogole nie znajdzie się na lisćie po tym jak dążył do usunięcia z partii Rokitę. W naszym okregu jedynkę dostanie osoba wskazana przez Tuska. Duże szanse wiec ma Grad którego kuzyn jest dobrym kolegą Tuska.
Wiecej inforamcji bede mógł podać w następnym weekendzie...
Mimo to kampania już trwa
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 16:58

Dość obszerne inf. ale to coś pewnego skąd te info...jesteś dzienniakrzem czy co? a ten Borowski to kto?Pilipiec ?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 17:07

Wyssane z palca
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 17:13

uważam że takie prymitywne posty odrazu powinny być kasowane. Ciekawe co wnosisz ciekawego do tej wypowiedzi...
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 20:23

Pan Kowalczyk z PSL jako postac bierna nie ma szans. Nie potrafił uporać się z problemem staczania sie w przepaść Liceum na górce, a wystarczyło wymienić władze szkoły . Nie wykonał żadnego kroku. W mojej rodzinie ma 7 glosow mniej niz przy wyborach samorządowych. Tyle kosztuje przejazd mojego dziecka do Zamościa przez 3 lata i taka będzie zapłata za obniżanie prestiżu partii której jestem członkiem, a podobnie jak ja myślą "partyjne doły".
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”